Skocz do zawartości
adrianadik

Acer Aspire 9414 Zwsmi (9410z)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zacznę od tego, że jakiś miesiąc temu padł mi zasilacz do lapka. Udało mi się kupić uniwersalną chinszczyznę z różnymi wtyczkami, wszystko chodziło poprawnie (bateria się ładowała, laptopa działał bez żadnych problemów) do dzisiejszego dnia. Naciskam przycisk aby włączyć komputer a tu...nic. Zielona dioda (w kształcie baterii) na lapku się świeci, co znaczy, że zasilanie jest. Kiedy odłączę go od prądu i próbuję wystartować na samej baterii, chwilowo mrugają lampki przy naciskaniu przycisku, dalej nie dzieje się nic. Sprawdzałem napięcie na zasilaczu i jest wszystko OK. Wygląda mi to na rozładowaną baterię, ale czemu nie startuje na zasilaczu? (dioda daje znak, że zasilanie jest). Proszę o jakieś rady,. może ktoś spotkał się już z czymś takim?

 

PS. Rok od zakupu już oczywiście za mną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie w serwisie okazuje się, że płyta główna jest w porządku. Serwisant widzi problem w kości biosu. Fakt, zmieniałem bios na nowszy, ale było to kilka miesięcy temu - wszystko działało tak jak należy. Stwierdził, że nie jest w stanie wylutować kości bo nie ma odpowiedniego narzędzia. Czy nie zna ktoś jakiejś firmy, która by sobie z tym poradziła?(woj. śląskie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...