Skocz do zawartości
mietek941

Nvidia Geforce 7300gs Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

czy sterowniki do nvidia geforce 7300 gs (82.65) mogą powodować problem tu opisany ? : http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=72983

Głównie chodzi mi o to ,że gdzieś przeczytałem że ta wersja sterowników (82.65) została wycofana, czy to prawda i czy można jej czymś zastąpić ??. POMOCY!!!

 

i ktoś mi odpisał że :

 

przeczytalem caly twój temat -250v chyba masz za slaby tan zasilacz

ja w swoim ,przy tej karcie mialem 400 v

i to jest chyba przyczyna zwiechy ,to jedyne co mi przychodzi do glowy

 

czyli chodzi o ten kabel zasilający, który podłączam do kompa i gniazdka,czy o to co jest w środku w komputerze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że gdzieś przeczytałem że ta wersja sterowników (82.65) została wycofana, czy to prawda i czy można jej czymś zastąpić ??. POMOCY!!!

 

Szybciutko na strone nvidii, i pobierz sterowniki oznaczone numerkiem 181.22 ( czyli najnowsze, podpisane cyfrowo ).

 

przeczytalem caly twój temat -250v chyba masz za slaby tan zasilacz

ja w swoim ,przy tej karcie mialem 400 v

i to jest chyba przyczyna zwiechy ,to jedyne co mi przychodzi do glowy

 

no no 250 voltów, to chyba sporo xD Rozumiem, że masz 250W? Podaj całą konfigurację, nazwę i moc zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za zasilacz, ale nie znam go i strzelam, że to no-name nie trzymający napięć. Procesor raczej jest prądożerny i zasilacz może nie dawać rady. Sugeruję wymianę na ModeCom MC350. ( nie FEEL )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...