Skocz do zawartości
motofan

Athlon1700+@2600+ i MSI K7N2-L +Codegen 400W....

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarancja tego nie obejmuje... ale nawet jak ci się nie powiedzie to można zrobić dyskietke "ratunkową" i naprawić mam nadzieje że mieszka koło ciebie jakiś sąsiad z kompe i dostępem do netu :)

 

A teraz bierz się za flashowanie i podawaj wyniki podkręcania procka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie pytanko,czy mogę użyć do flashowania tego Live Update MSI ??? W sumie to przecież służy do tego.....Czy jednak lepiej tradycyjnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam już 1833 MHz po przekręceniu magistrali na 166 i napięciu 1,575V.Nie wiem o co biega bo jak zaczynam podnosić mnożnik to pamięci mi się podkręcają na wyższą częstotliwość.Myślę że ma to związek z opcją FSB/DRAM Ratio,ale nie wiem jak to ustawić żeby pamięci zostały na 333MHz,a procka można było mnożnikiem podkręcić.Wie ktoś na co to ustawić????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka,w biosie znowu mi pokazuje 50 stopni a nawet 54,w SpeedFanie natomiast mam takie temperatury,zaczynając od góry:

Temp3:37

Temp2:50

Temp1:52

HDD0:46.Która z nich to temperatura procka????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za duże masz te temperatury :? u mnie Temp2 to temp proca a Temp1 temp chipsetu ....

 

Jaką nałożyłeś paste na jąderko ??? zwykłą białą czy srebro ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,ale dalej trochę się boję bo mam 49 stopni w stresie teraz.Nie wiem do ilu stopni jest mniej więcej bezpieczna granica temperatury........Gdyby wiedział to bym kręcił jeszcze.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,ale dalej trochę się boję bo mam 49 stopni w stresie teraz.Nie wiem do ilu stopni jest mniej więcej bezpieczna granica temperatury........Gdyby wiedział to bym kręcił jeszcze.......

dla t-breda bezpieczna granica jest temp. okolo 50*C powyzej skraca sie dosyc mocno jego zywotnosc chociaz i tak nie na tyle by np.: padl ci po roku czy dwoch :) mozesz poprobowac wyzej na ile ci pojdzie nie boj sie bo az tak latwo to proca nie spalisz

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...