Skocz do zawartości
z-x

Lcd 37' Za Około 2500 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za jakimś dobrym telewizorem - 37 cali i brak FullHD (póki co będzie na nim oglądana kablówka, a obraz z niej przeskalowany do FullHD będzie paskudny - wystarczy mi 720p). Cena około 2500 PLN (jeśli warto - wiadomo - wyżej).

 

I teraz tak - nie wiem dlaczego, ale w jakiś sposób przywiązałem się do marki Sony. Czy Bravia faktycznie jest tak dobra, jak wydaje mi się, że jest?

 

Chciałbym do tego podłączać komputer, tyle, że średnio mi się widzi noszenie go w tą i z powrotem, a stoi dość daleko od TV - jest jakiś sposób na odległość około 15 metrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, to upatrzyłem dwa modele: http://www.komputronik.pl/TV_/_Hi_Fi/37_So...pelny,id,62198/ i http://www.komputronik.pl/TV_/_Hi_Fi/37_So...pelny,id,59454/ Wydają się w porządku, jednak ciężko znaleźć jakieś konkretne opinie (zwłaszcza o tym drugim). Ten drugi ma wejście USB - wiem, że można przez nie oglądać zdjęcia, a co z filmami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko do ogladnaia tv to raczej plazma

tv analogowa - plazma

 

tv cyfrowa + komp - lcd

 

kup 37lg5000

lub plazme panasa 37pv80

 

powinienes byc zadwolony i troche jeszcze zaoszczedzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam SHARP LC-32DH65E. Sam bardzo długo szukałem modelu dla siebie, porównywałem go z innymi i naprawdę w tych pieniądzach to jest bardzo dobry wybór. Jeśli chodzi o marke to Sharp jest jedną z jedynych firm puszczającą telewizory na europe wyprowdukowane w japonii, np. większość Sony jest produkowana w krajach gdzie produkcja jest najtańsza co za tym idzie i jakość. Telewizor jest już bardzo dobrze wyposażony, za te pieniądzę więcęj funkcji nie znajdziesz. Obecenie jest w promocji w EURO RTV AGD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...