Skocz do zawartości
Magico

Mam Dwa Windowsy Na Komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

a sformatowales dysk/partycje czy tylko zainstalowales system (pytam bo niektorzy pod pojeciam format rozumieja instalacje systemu)

a moze miales windowsa na innej partycji lub podlaczony inny dysk z windowsem w chwili instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sformatowales dysk/partycje czy tylko zainstalowales system (pytam bo niektorzy pod pojeciam format rozumieja instalacje systemu)

a moze miales windowsa na innej partycji lub podlaczony inny dysk z windowsem w chwili instalacji?

 

Postępowałem zgodnie z instrukcjami znalezionymi w internecie, ale chyba coś się nie udało i tylko zainstalowałem ponownie Windowsa, a gdzie znajduje się ten pik boot.ini?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po instalacji windowsa xp z klucza po kilku restartach pojawila sie trzecia opcja w boot menu Windows (domyslne) jako opcja domyslna, po ktorej wyskakuje blad uruchomienia. Jak sie jej pozbyc? W pliku boot.ini dla mnie wpisy sie zgadzaja, tzn ten default z pierwsza opcja.

[Boot Loader]timeout=60Default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS /usepmtimer[Operating Systems]multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect /usepmtimermulti(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS="USB Repair NOT to Start Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce zakladac nowego tematu wiec sie podepne tak jakby.

 

Czy jak zainstaluje drugiego XP'ka na _oddzielnym_ HDD to cos sie skopie (MBR ?) czy wyskoczy owe menu z wyborem systemu i bedzie cacy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...