Skocz do zawartości
pajak28

Telewizor Lcd Z Biedronki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się Was spytać, co sądzicie o najnowszej promocji Biedronki dotyczącej telewizora Denver 15,4 LCD? Cena jest zachęcająca, a przydałby się taki w pokoju zamiast starego dużego telewizora 14 cali. Ogólnie na promocje w Biedronce nie mogę narzekać, bo np. z nawigacji Navia jestem bardzo zadowolony, a ona też byłą bardzo tania. Czy warto więc wstać o 6 rano i czekać na niego pod Biedronką :lol2: ? Pozdrawiam

post-133614-1234867151_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 zł to chyba nie tak źle, mnie też by się przydał jakiś telewizor, miałem jakieś 14 calowe ścierwo crt od Telestara, pochodził 3 lata, został zalany wodą, potem podziałał trochę aż wkońcu zanikł obraz, po uderzeniu z piąchy obraz jest, ale na chwilę. Zastanawiam się, czy nie kupić.

 

Zdaje się, że to ten model: http://www.denver-electronics.com/pages/vi...2&menuGuid=

 

EDIT

 

To kupuję tuner zewnętrzny i podłączam do monitora i działa, komputer może być wyłączony, tak? ;)

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontrast i katy widzenia jak z pierwszych monitorow lcd. nie lepiej kupic jakis monitor 17/19" za ~250zl+ tuner zewnetrzny za 150? moze nie jest wszystko w kupie ale sadze ze obraz bedzie ladniejszy

W sumie jakoś nie wpadłem na to. Hmmm, w taki sposób można by kupić jakiś monitor 16:9 powiedzmy 20 cali i do tego jakiś tuner zewnętrzny i głośniki. Minusem jest rozdrobnienie, ale do tego chyba nie będzie się trudno przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...