Skocz do zawartości
michał

ILE WYCIĄGACIE Z G2MX400

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem na 231/207 i nie bylo duzo artefaktow (2822 pkt ale pod win2k - dla porownania pod xp mialem 2845 na ustawieniu 225/205). Na 225/205 nie ma artefaktow i osiagam 2781. Ale jak skoluje coolerek od pentiuma i radiatorki na pamieci to chyba jeszcze sie troche pokreci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to to jest g2mx400 32 mb pamięci 4ns.Bios na karcie 3.11.0018. Dentki 23.11.Chłodzenie mam standartowe te,które było na karcie.Raz poszedł nawet na 230/216 ale to w chłodne dni ale chodził stabilnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem na 231/207 i nie bylo duzo artefaktow (2822 pkt ale pod win2k - dla porownania pod xp mialem 2845 na ustawieniu 225/205). Na 225/205 nie ma artefaktow i osiagam 2781. Ale jak skoluje coolerek od pentiuma i radiatorki na pamieci to chyba jeszcze sie troche pokreci:)

Oj chłopaki... chłopaki :)

 

Co to znaczy niebylo duzo artefaktow ... ??? ja grafe krece ostroznie ... i artefakty jak widze to od razu na escape sie rzucam i downclocking robie :(( [moze dlatego moj wynik taki kiepski :]

 

Nie ma to jak CLAP :) [dla niewtajemniczonych GF256 32 DDR Creativa - Creative Labs Annihilator Pro - TO BRZMI DUMNIE !]

 

http://service.madonion.com/compare?2k1=3676161

 

PS. Yoshi :) oprócz tego twojego MXa ... to mi sie twoj konfig b. podoba :)) ... ciekawe czemu hihihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Yoshi :) oprócz tego twojego MXa ... to mi sie twoj konfig b. podoba :)) ... ciekawe czemu  hihihihi

Twój też jest niezły :wink:

Mi ten MX też strasznie uwiera ... takie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o ,że chyba bym sam lepsze zlutował :wink: :lol: ,a jakość obrazu po prostu odrzuca.

Chyba go oddam w prezencie dla powodzian hehehe

 

Musze testnąć kiedys w 60 Hz to moze więcej wyciągne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...