Skocz do zawartości
Gość Greenfoxy5

Przygrzany Subwoffer Log X-530

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Greenfoxy5

Witam, przez mój błąd nie wyłączyłem subofora kiedy wkładałem kable do karty dźwiękowej..... zawadziłem o metal(obudowę pc) i subofor wydał dźwięk......był ustawiony na max.... i sytuacja wygląda tak: Gdy włączam subofor do prądu puszczam dźwięk to zaczyna grać.... lecz też śmierdzieć.

 

Pytanie nr.1: Czy mogę przestawić ton subofora na najniższy gałką i używać go?

Pytanie nr.2: Ile wyniesie mnie koszt naprawy(po gwarze)

Pytanie nr.3: Czy problemem może być to że za dużo jest odizolowacza wlanego? Robi się aż wypukły więc on może być też przyczyną....

 

Co myślicie? :(

 

Głośniki Logitech-X530

 

Oto zdjęcia czy raczej filmik rozgrzanego odizolowacza (Rozlewał go chyba amator, bo widać że jest go za dużo i się przygrzał, on może być smrodem)http://www.youtube.com/watch?v=e_NsFU47H6o

Edytowane przez Greenfoxy5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

subwoofer - poprawna nazwa jakby ci ciezko bylo znalezc w google

 

po drugie czemu podlaczasz jeszcze raz wciaz rozkreconego na max?nie nauczylo cie to nic?

 

smierdzi czym?nowoscia czy palona elektronika?

 

co sie uwypukla?glosnik basowy?

 

 

nie ma gwary - to smietnik i tyle - lepiej dolozyc do nowych z gwara niz naprawiac

Edytowane przez zzZZzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem głosniki mc -5030 i w sub tez miałem jakies spiecie i waliło z otworu jak muzyke puszczałem smrud spalonej elektroniki ale i tak słuchałem xDD

tyle miałem dobrze ze na gwarancji byy i mi wymienili na nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Greenfoxy5

subwoofer - poprawna nazwa jakby ci ciezko bylo znalezc w google

 

po drugie czemu podlaczasz jeszcze raz wciaz rozkreconego na max?nie nauczylo cie to nic? nie byl na max przy smierdzeniu

 

smierdzi czym?nowoscia czy palona elektronika? elektronika

 

co sie uwypukla?glosnik basowy? jakis pomaranczowy plyn w srodku

 

 

nie ma gwary - to smietnik i tyle - lepiej dolozyc do nowych z gwara niz naprawiac a elektronik?

 

Oto zdjęcia czy raczej filmik rozgrzanego odizolowacza (Rozlewał go chyba amator, bo widać że jest go za dużo i się przygrzał, on może być smrodem)http://www.youtube.com/watch?v=e_NsFU47H6o

Edytowane przez Greenfoxy5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...