Skocz do zawartości
toman

Konkurs - Dfi

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie odpowiedź na pytanie:

Która płyta z wynikiem 6,84 sekundy zajmuje pierwsze miejsce w rankingu podkręcania w kategorii SuperPI 1M prowadzonym przez serwis www.hwbot.org?

.... brzmi: ASUS Rampage Extreme.

 

Proponuję:

 

Która z pośród płyt DFI zajmuje najwyższe miejsce w rankingu podkręcania w kategorii SuperPI 1M prowadzonym przez serwis www.hwbot.org?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się robi, fakt niedopatrzenie sponsora. Bardziej mnie martwi to, że wielu nie potrafi przeczytać wzoru i wali jak sobie chcą. Automat im odpowiada, że zły wzór a oni i tak wysyłają bez tematu wiadomości albo zapominają dodać nazwy usera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Która z pośród płyt DFI zajmuje najwyższe miejsce w rankingu podkręcania w kategorii SuperPI 1M prowadzonym przez serwis www.hwbot.org?

 

a. Asus P5Q

 

b. Gigabyte DS3-R

 

c. DFI LanParty DK P45

 

Do wyboru jest tylko jedna płyta DFI, więc nie rozumiem sensu pytania :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie dostaliście wiadomości zwrotnej o błędzie to wiadomość doszła.

Automat odpowiada w kilka sekund więc już wiesz, że twoja wiadomość doszła.

 

Zaczynam się poddawać. Albo raz narzekacie, że trzeba robić filmy a przydałyby się zrobić jakieś pytania. Sponsor wysłał pytania i owe zamieściłem.

 

Mogę na następny raz zrobić takie pytania, że większość z was powie, że nie ma odpowiedzi na nie bo google was na pewno nie poratuje. Ale po co? Liczy się fan panie i panowie.

 

Pytanie musiałem przekonstruować to fakt.

 

BTW. widzę, że już kilku stara się zakładać kilkanaście kont by tylko wygrać. Wygrani będą sprawdzeni pod dwoma sposobami. 1 jeśli ma już inne konto to wylatuje i losujemy nową osobę, 2. na razie nie powiem aby tego nie można było obejść. Tak czy siak przekrętu nie da się zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze słyszeć że starasz się ukrucić cwaniaków.

 

Co do pytań, to podchwytliwe są :P A i powiem że wszystkie odpowiedzi (wszystkie dwie) można znaleźć w artykułach na ppc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytań, to podchwytliwe są

Nie żartuj :P. Pytania są bardzo proste, aż przypomniały mi się gry telewizyjne i zadawane tam strasznie proste zagadki/pytania dla nabicia kasy z tą różnicą, że tutaj nie zarabiają na tym pieniędzy ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już wspomniałem, że redakcja nie zostawiła nas "na lodzie" :P i odpowiedzi poukrywali w artykułach

Z Odp na 1 pytanie to oczywiste że jeśli gdzieś jest ranking to w każdej chwili może on się zmienić, po to więc w pytaniu są dokładnie wyszczególnione kryteria wg których trzeba się kierować.

 

Co do kolejnego to chyba google masz? kwestia sekund by się upewnić.

W sumie odpowiedzi są tak oczywiste jak w konkursach TVP. Konkurs DFI to przede wszystkim reklama produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawias mogl znaczyc wszystko, ja osobiscie wpisalem miedzy nawiasy swoj nick, no bo skad mam wiedziec, czy to nie jest ten wielki wzor odpowiedzi, a pozniej ktos mi napisze, ze przeciez byly te nawiasy i czemu nie...

Poza tym glupio jest, ze zmienia sie pytanie w trakcie konkursu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytanie nie było aktualne, a i tak chodziło o 1 wybrany typ płyty, nawet nie patrząc na hwbot wiadomo było, o którą odpowiedź chodzi. Narzekacie, to może lepiej nie robić konkursów i nie będzie takich komentarzy. I tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tu narzeka, skad te uogólnienia?

Konkurst jest i fajnie, moze cos sie uda wygrac... Tylko można było to zrobić nie jak dla skonczonych kretynów, no chyba ze za takich macie swoich czytelników.

 

narzekanie? Wszyscy sie cieszą, 3 fajne płyty do wygrania o ile nie zostałem już wyrzucony za nick w nawiasach który wpisałem wg. ustalonego wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wam specjalnie, że pytania są na pełnym luzie bo tak się dogadaliśmy z sponsorem. Udało się wyrwać 3 płyty na które większości z Was nie stać (+/- 1000zł).

Wiem, źle zrobiłem ze zmianą pytania numer 1 ale było źle skonstruowane, nie wpływa to na odpowiedzi.

 

[] lub bez - no problem. System sortuje wiadomości po słowach "- konkurs DFI" i odpowiedziach. Zapomniałeś tego wysłać automat ci odpisał, że do podstawówki zaprasza z rozpoznawaniem liter. Na razie mam 592 odpowiedzi poprawne w katalogu. Kilku już wywaliłem i powiadomiłem ich na maila, że ślemy tylko jedną wiadomość a nie 7-8 z różnych kont, tego samego IP statyka, z tą samą sygnaturą i tego samego maila ;) Na koniec przelecę to jeszcze po kontach i sprawdzę kto się przebił przez zabezpieczenia. Wygrani sprawdzeni 2 razy czy przypadkowo ktoś specjalnie go nie założył by wygrać. Komu się poszczęści ten wygra.

 

Wiecie, tak to jest. Zrobię extra trudne to będzie stękanie, że trudne lub odpowiedzi nigdzie nie ma to znaczy, że złe odpowiedzi. Jak zrobię extra łatwe to się pojawiają osoby z twierdzeniami "można było to zrobić nie jak dla skonczonych kretynów, no chyba ze za takich macie swoich czytelników". Każdemu nie dogodzę. Liczy się dla mnie zabawa i możliwość dania wam 3 płyt DFI. Kto nie chce niech nie bierze udziału ale pewnie takich nie znajdę bo nawet ci co narzekają to biorą udział by tylko wygrać. "poznasz głupiego po czynach jego" Winston Groom.

 

Ci co jeszcze nie wzięli udziału, zapraszam. Ci co wzięli to niech trzymają kciuki za siebie i zapraszam do czytania serwisu każdego dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takie pytanie jeszcze mam. Jak wyglada losowanie?:) Całe zycie w konkursach i jeszcze nie udalo mi sie wygrac nic co wymagało losowania. To automat bedzie losowal, czy redakcja?

A odnosnie pytan konkursowych, mysle ze sredni poziom taki, by kto nie wie mogl wygooglowac, byłby najlepszy.

 

A na koniec gratuluje konkursu gdyż nagrody naprawde atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wam specjalnie, że pytania są na pełnym luzie bo tak się dogadaliśmy z sponsorem. Udało się wyrwać 3 płyty na które większości z Was nie stać (+/- 1000zł).

...

Nieladnie, Panie Redaktorze, nieladnie. Tak wypominac biednym userom ze nie maja pieniedzy. :)

Nic osobistego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieladnie, Panie Redaktorze, nieladnie. Tak wypominac biednym userom ze nie maja pieniedzy. :)

Tylko stwierdził fakt. Większość kupuje skrzynki za 2-3k zł gdzie nie ma miejsce na takie płyty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dostałem swoją za 4k, ale teraz nawet nie stać mnie na zmianę czegokolwiek i stoi w kącie nieużywana (sfajczona płyta główna, której na serwis nie chcieli przyjąć...Moge się tylko nacieszyc jej widokiem oraz klawą, słuchawkami i myszką.) i nie narzekam, choć taka płytka DFI... xD ale nie narzekam

Edytowane przez kacp3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko stwierdził fakt. Większość kupuje skrzynki za 2-3k zł gdzie nie ma miejsce na takie płyty. ;)

Nie chodzi tyle o to czy kogos stac czy nie stac, ale o sens takiego zakupu. Po co mi i7 965xe wraz z 12GB DDR3, czterema GPU, RAIDem z SSD etc na ktore mnie stać, skoro z zapasem wystarcza mi 1.8GHz (chodzace na 1GHz ;) ) z podpisu :D ? Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie :D Ważne, że mamy okazję wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, nic za to nie płacąc, odpowiadając jedynie na symboliczne pytania. Przecież to 'żyć nie umierać' ^^ Jedynym problemem pozostaje to, kto spośród tylu chętnych, okaże się tym szczęśliwcem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było napisane że wygrani będą sprawdzani 2 sposobami.... To jeżeli ktoś miał wcześniej konto i zgubił login i hasło a do maile nie ma tez dostępu i zrobił drugie konto ale korzysta już z niego około 4-5 miechów to nie mam szans na wygrana?? Ja w takiej sytuacji np jestem ... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro do starego konta nie masz dostępu, to chyba z niego nie wysłałeś odpowiedzi, a wiec problem z głowy (tak przynajmniej ja to widze). Chodzi chyba o to, żeby jedna osoba nie wysłała kilku odpowiedzi z kilku swoich kont. Jedna osoba --> jedna odpowiedź = jedna szansa na wygraną :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...