Skocz do zawartości
Adamus

Palit Gf3 ti200 64 mb +ile wytrzyma+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko mam karte PALIT Gf 3 Ti200 64mb i standardowe chlodzenie takie jak od nowosci i pytanie jest nastepujace czy jest mi ktos w stanie powiedziec ile ta karta na tym chlodzeniu wytrzyma poniewaz planuje ja podkrecac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie powieniens wyciagnac 230-240/540 moje to tak naprawde ti200 tylko jest naklejka ze to ti500 bo ti 500 ma radiatorki na pamieciach a ti200 nie ma :)

hmm czyli twierdziz ze ti 200 od gainwarda nie ma radiatorow na pamieciach 8O :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TI200 Gainwarda ma radiatorki na pamięciach i idzie 280/580 :D

wow to czemu moje niby ti 500 nie chce isc na tyle co mowiwsz ??

Sorrki zapomniałem dopisać że zmieniłem chłodzenie na GPU bo to gainwarda potrafi tylko robić hałas ale nawet bez zmiany chłodzenia GPU szedł 260/580, a odpowiedź na twoje pytanie brzmi: Masz pecha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć chociaż 2 wentylatory do budy bo ci ten procek długo nie pożyje, a najlepiej zrobisz jak zmienisz tego cooler mastera na coś lepszego proponuje cooler master XDreamHAC-V81 jest dużo głośniejszy od tego silent ale po zmianie na axp(0,13)1866MHz(1.62) mam temp 33~34 spoczynek wieczorem, w dzień 37~38 przy temp w pokoju ok 25, a podczas grania wieczór 35~36, dzień nie widziałem żeby przekroczyło 40.Silent radził sobie dużo gorzej bo wieczorami to było 37~38 podczas gry 42~43, a w dzień 40~41 w czasie grania 45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...