Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Singularity -ciekawy Fps I Zabawa Z Czasem

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem zdazy sie, ze nie mozna podniesc broni po zabitym przeciwniku, ale wystarczy uzyc mocy przyciagania i juz masz giwere.

To sie dotyczy wszystkich przedmiotow, ktore sa podatne na moc.

Gra jest wciagajaca tylko jest duzo miejsc, gdzie textury umarly i jest goło.

Do przejscia calej gry wystarczą doslownie dwie giwery czyli poczatkowy karabinek i strzelba.

Wystarczy je tylko podrasowac i jest git.

Z reszta wszystkie moce mozna sobie wzmocnic zbierajac pojemniczki z energia i uzywajac odpowiednich "punktow tweakujacych".

Szkoda tylko, ze na koncu nasz bochater jest napakowany jak Arnii i musi to wszystko zabrac ze soba do the end.

Cos mi tu zajezdza na druga czesc lepiej dopracowana (graficznie).

Sam koniec tez jest dziwny, bo probowalem wszystkich opcji i zawsze wracalem w to samo miejsce.

Moze o czyms nie wiem ?

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja zabiłem obu i zostałem władcą świata (muahaha). Na końcu i tak ta babka wypisuje wszystko o bohaterze i zaczyna sie wsio od nowa.

 

 

Do przejścia gry wystarczy autocannon. Od momentu otrzymania go gra zmienia się w Serious Sama z cofaniem czasu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lichota. Nie zdołałem przejść, zanudziła mnie. Manipulacja czasem, która ma stanowić najważniejszy punkt Singularity, szybko staje się monotonna i uciążliwa. Została wykorzystana w taki sposób, że mogłoby ją zastąpić cokolwiek innego. Na przykład przecieranie obiektów szmatką. A także: brak FBA, niewidzialne ściany, przenikanie przez pomniejsze przedmioty (walizki), ograniczony ruch bohatera (nie można wskoczyć na niektóre skrzynki czy poręcze), nijakie uzbrojenie, tandetna i powtarzalna animacja użycia apteczki, zbyt ciche dialogi i nieinteresująca fabuła. W obliczu tylu minusów dobra optymalizacja i całkiem ładna woda nie przydają Singularity wiele. Płonna okazała się również moja nadzieja na solidny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i niezbyt ambitny tytul ale jeszcze tragicznie nie jest. Sa o wiele gorsze tytuly :rolleyes: Ale przyznac ze ma sporo wad, m. in:

- mala roznorodnosc przeciwnikow (4 rodzaje + 3-4 bossow)

- strasznie krotka (niedlugo gry beda jak telenowele, wychodzace co miesiac i dostarczajace rozrywki na 1-2h)

- osktyptowana az do bolu (activision chyba inaczej niepotrafi...)

- problem z dlugo doczytujacymi sie teksturami (ktore i tak nie sa najwyzszej jakosci) - podobno jest na to fix, ale info o tym znalazlem po przejsciu gry

- niewidzialne sciany rzadza :damage_wall:

- zmarnowany potencjal

- szkoda ze dopiero na koncu mamy jakikolwiek wybor :blink:

 

Do plusow:

- jak na tak "dluga" gre ilosc broni w sam raz

- dobra na rozluznienie i wyladowanie sie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z gra Singularity. Kidy wchodze do menu i wybiore jakkolwiek opcje , wywala mnie do windy.Jak biore ;nowa gra' , to pokazuje sie filmik,ale gdzies tak w polowie tez wyskakuje nie wysylaj.Spelniam wymagania sprzetowe,mam najnowsze stery 258.96 od nvidii,physX 9.9.1112.0,win xp 32 sp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam tą grę właśnie.

 

Bardzo fajna, pozytywnie zaskoczyło mnie zakończenie. Jest w tym więcej sensu niż podejrzewałam, ale nie rozumiem czemu

 

<spojler>gdy moje ja wynosiło demidieva, czemu nie mogłam zabić jego, tylko siebie?</spojler>

 

 

Wiadomo, ze gra nie jest tytułem na miarę Mass Effect, ale traktując ją jako grę trochę klasy B, bardoz mi się podobała. Grafika średnia, słaba jak na silnik Unreal 3. Efekty specjalne dużo nadrabiają. Generalnie gra ciekawa dzięki pomysłowi i klimatowi, zwłaszcza na początku i na zakończeniu.

 

Fov trochę za mały i sensitivity za duże.

Edytowane przez Pupu2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie> Zaciąłem się w jednym miejscu zaraz po nabyciu możliwości lewitowania przedmiotów. Przechodzę przez pomieszczenie gdzie mam odmłodnić skrzynkę, żeby póść dalej, ale niestety trafiam na nisko opuszczone wrota. I tu staję bo nie mam pojęcia co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie> Zaciąłem się w jednym miejscu zaraz po nabyciu możliwości lewitowania przedmiotów. Przechodzę przez pomieszczenie gdzie mam odmłodnić skrzynkę, żeby póść dalej, ale niestety trafiam na nisko opuszczone wrota. I tu staję bo nie mam pojęcia co dalej.

 

 

Musisz przeniesc "stara" skrzynke pod drzwi i wtedy ja "odmlodzic"

 

 

 

Pupu2: nie <spojler> tylko

 

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bym prosił o jedno miejsce. Stoją w nim dwa rozbite wagony gdzie do jednego mogę wejść po skrzyniach. Załatwiam żołnierzy i d...pa blada nie mam pomysłu jak pójść dalej. Kombinowałem z postarzaniem i odmładzaniem beczek i wszelkiej innej maści, jednak nie mam pomysłu co i jak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie utknąłem z kumplem w miejscu w którym walczę z takim wielkim potworem z dużym młotem,którego nie daje rady wyjąć po uderzeniu.

Pomieszczenie jest do okoła okratowane.Całe amo mi się skończyło i nic więcej zrobić nie mogę.Pomoże ktoś????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie utknąłem z kumplem w miejscu w którym walczę z takim wielkim potworem z dużym młotem,którego nie daje rady wyjąć po uderzeniu.

Pomieszczenie jest do okoła okratowane.Całe amo mi się skończyło i nic więcej zrobić nie mogę.Pomoże ktoś????

 

A masz tam jakies beczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku ten mob ciskał we mnie beczkami to je łapałem i rzucałem w niego.Zostały tylko jakieś takie srebrne ale nie mogę tego przyciągnąć ani nic innego :sad:

 

Hm, już nie pamiętam dokładnie, ale chyba walić go trzeba później po potylicy, tylko jak nie masz ammo to będzie problem - może od checkpointu sorbuj?

 

PS: A czy przypadkiem tam gdzieś nie leżą zasobniki z ammo w tej klatce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie utknąłem z kumplem w miejscu w którym walczę z takim wielkim potworem z dużym młotem,którego nie daje rady wyjąć po uderzeniu.

Pomieszczenie jest do okoła okratowane.Całe amo mi się skończyło i nic więcej zrobić nie mogę.Pomoże ktoś????

 

 

O ile dobrze pamietam to ten potwor ma takie pomaranczowe miejsca na ciele w ktore trzeba strzelac. Powinny zaczac wybuchac a wtedy... ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku ten mob ciskał we mnie beczkami to je łapałem i rzucałem w niego.Zostały tylko jakieś takie srebrne ale nie mogę tego przyciągnąć ani nic innego :sad:

 

 

Bo to trzeba sprytnie zrobić. Beczki nie mają nic do rzeczy. Gdy on próbuje Cie walnąć, to się klinuje w podłodze i trzeba go wtedy w pomaranczowy punkt strzelać. Cos takiego chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkopik. :]

Właśnie ukończyłem gierkę, tytuł przeszedł bez większego echa, w sumie mam podobne uczucia jak po f3ar - singielek całkiem poprawny, nie urywający [gluteus maximus], aczkolwiek miło się grało, za to multiplayer'em nadrabia. Można się wcielić w potworki, począwszy od małego kleszcza, poprzez pająka a skończywszy na zek'u(?), który może obrzygać przeciwnika. :]

Trybów mało, bo aż dwa, ale dosyć spore zróżnicowanie zdolności poszczególnych klas.

 

http://www.youtube.com/watch?v=_EShWiO3eAk

 

A teraz zabieram się za deusa hr. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...