Skocz do zawartości
Banan0wiec

Problem Z Eah4850

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wymieniłem GF8600 gt na EAH4850 i ku mojemu zdziwieniu nie odnotowałem żadnego wzrostu wydajności!!! Nie mam pojęcia czym to mogło być spowodowane proszę o pomoc!!!

Konfiguracja mojego PC to: płyta główna ASUS M2N-SLI DELUXE ; procek Athlon 64X2 4400+ 2.31 GHz ; RAM 2 GB Kingston Value Ram 800 MHz ; Dysk twardy Segate Barracuda 250 GB ; i nieszczęsny EAH4850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki od starej karty usunięte dokładnie np Driver cleaner czy jakos tak.

A najlepiej postaw system od nowa będzie prościej i podkręć procka bo strasznie hamuje tego radzia kręć jak najwięcej nigdy nie zaszkodzi, a na pewno pomoże :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem za bardzo w jaki sposób mam ci to sprecyzować. Np w grach czyli główny cel do jakich wykorzystuje PC nie zaobserwowałem żeby przybyło mi FPS :/ co mnie z deczka zdziwiło myślałem ze ten procesor z tą karta będą w miarę dobrze współgrać. Swoją drogą czy załaduje do tej płyty 4 rdzeniowego Phenoma? Jeśli tak czy będzie się to wiązało z aktualizacją biosu?

Edytowane przez Banan0wiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wiem za bardzo w jaki sposób mam ci to sprecyzować. Np w grach czyli główny cel do jakich wykorzystuje PC nie zaobserwowałem żeby przybyło mi FPS :/ co mnie z deczka zdziwiło myślałem ze ten procesor z tą karta będą w miarę dobrze współgrać. Swoją drogą czy załaduje do tej płyty 4 rdzeniowego Phenoma? Jeśli tak czy będzie się to wiązało z aktualizacją biosu?

Jakie gry, jakie detale ile fspow przed zmiana i po zmianie. Jakie sterowniki, co wymuszone w jakosci renderowania. Pokaz zrzuty z GPU-Z, sterowniki do plyty glownej, wyniki z testu 3DMark 2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry to Call of Duty wysokie detale rozdzielczość 1024x768 i około 55 fps a na starej karcie 40. Crisis przestał się w ogóle włączać :unsure: . Gothic 3 okolo 45 a na nowej 50-55 na też wysokich detalach. Oprucz tego zasilacz dziwnie hmm jak by to ująć bzyczał wiec kopiłem nowy i problem znikną.Sterowniki to karta Catylast 9.2. Płyta główna NVIDIA nForce 570 series support DVD Rev.225.06 nie jestem pewien czy to to pisalo tak na płcie ze sterownikami. Proszę także o wyrozumiałość ponieważ nie siedzę w temacie o komputerach zbyt długo :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Gry to Call of Duty wysokie detale rozdzielczość 1024x768 i około 55 fps a na starej karcie 40. Crisis przestał się w ogóle włączać :unsure: . Gothic 3 okolo 45 a na nowej 50-55 na też wysokich detalach. Oprucz tego zasilacz dziwnie hmm jak by to ująć bzyczał wiec kopiłem nowy i problem znikną.Sterowniki to karta Catylast 9.2. Płyta główna NVIDIA nForce 570 series support DVD Rev.225.06 nie jestem pewien czy to to pisalo tak na płcie ze sterownikami. Proszę także o wyrozumiałość ponieważ nie siedzę w temacie o komputerach zbyt długo :rolleyes:

Czy tylko ja widze nonsens tego posta w kontekscie narzekania ?

 

Druga kwestia to Catalysty 9x2 - jesli odpalasz Crysisa lub Warheada pod DX10 tak obowiazkowo wylacz Catalyst AI , daj to na disable bo loading bedzie Ci zdychal kolo 80% stanu wgrania planszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Prosilbym przez K :P

 

Sory za offa :P

 

Co do grafy - sprawdzic moze , zjezdzamy z rozdzialka , jak nie przybedzie to wina proca.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...