Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Dante's Inferno-nastepca Gow?

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło się demo a tu cisza Oo

 

Imho nic wielkiego - Dante chciał się mierzyć z Kratosem, ale król jest tylko jeden i nadejdzie w marcu. W oczekiwaniu na tegoż imho lepiej się GoW Collections zainteresować (albo poczekać na tą mega przypakowaną wersję kolekcjonerską GoW3;)). Nie mówię, że jest źle, ale osobiście zainteresuję się tą grą dopiero jak trafi do platyny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu dema zdecydowanie nie czuje sie przekonany do zakupu.

 

Niby wszystko co potrzebne do sukcesu jest, ale calosc taka srednia.

 

O wiele lepiej bawilo mnie demko Wolverine'a i to raczej jego poszukam gdzies na allegro , jak mnie najdzie na granie w slashery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jesli jest tak jak mowisz, ze Wolverine wydawal sie lepszy to Dante NA BANK jest u mnie skreslony. A szkoda, bo potencjal gry (tematyka) jest naprawde spory, pewnie wyjdzie cos pokroju Force Unleashed z ta roznica, ze baza fanow GW jest "troszke" wieksza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij demko i sam sprawdź ;)

 

Ja się mogę podpisać pod słowami Michaeliusa, dla mnie też Logan się lepiej prezentuje niż Dante (a grałem tylko na pc/22', na konsoli wrażenia byłyby zapewne jeszcze lepsze ;))

 

Ogólnie jak to zwykle bywa - z dużej chmury.. EA szumu narobiło jak to oni mają w zwyczaju i pewnie 12latkom z Jułesej to wystarczy, żeby kupić grę. Serwisy powystawiają same 9 i wyjdzie, że olaliśmy cudowną grę (tak, w dalszym ciągu nie mogę ścierpieć ocen wystawianych MW2). I tym oto sposobem z roku na rok mamy coraz mniej naprawdę dobrych gier.

Czekam na GoW'a 3 (swoją drogą, wieść gminna niesie, że będzie następna gra z bratem Kratosa w roli głównej :)) a jak wpadnie jakaś kasa to wcześniej się w Bayonettę zaopatrzę, sieczka pierwsza klasa, Famitsu miało rację co do oceny ;)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby o gustach się nie dyskutuje ale Was nie rozumiem ;)

Mi osobiście Dante bardzo się spodobał - jest brutalny, jest gore, nagość - czego chcieć więcej? ;)

Oprawa A/V myślę że też jest zadowalająca zwłaszcza cutscenki miodnie się prezentują :rolleyes:

 

@maSTHa212

zassaj demko i sam sprawdź a nie zabierasz się za to jak pies do jeża ;)

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby o gustach się nie dyskutuje ale Was nie rozumiem ;)

Mi osobiście Dante bardzo się spodobał - jest brutalny, jest gore, nagość - czego chcieć więcej? ;)

Oprawa A/V myślę że też jest zadawalająca zwłaszcza cutscenki miodnie się prezentują :rolleyes:

 

@maSTHa212

zassaj demko i sam sprawdź a nie zabierasz się za to jak pies do jerza ;)

Jesli juz to jeża, a poza tym ja mam net z Playa wiec giga czy poltora na demo gry, ktora nie zapowiada sie rewelacyjnie, troche mi szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay jest dość fajny, jeśliby porównywać ten aspekt do GoW, to Dante wcale nie jest za nim. Ciekawie sieka się truposzy i w sumie nawet mnie to wciągnęło. Jednak przy tak prostej rozgrywce człowiek zwróci uwagę na grafike i tu muszę powiedzieć, że na kolcu wygląda to co najwyżej obleśnie. Szczegółowość lokacji, tekstury - w tej kategorii Dante dostanie w łeb od Kratosa. Całkiem zrozumiałe, że cut-scenki są renderowane. Gdyby zrobiono je na engine gry, to myślę, że mało kto by je oglądał.

Edytowane przez grzegrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda są braki w oprawie graficznej ale wydaje mi się, że koniecznie chcieli utrzymać do 60fps. Zoabczymy finalny produkt. Samo siekanie i mechanika gry wydaje się być podobna do GoWa i daje tez dużo funu. Jestem ciekaw jak linia fabularna zostanie poprowadzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...