Skocz do zawartości
Klost

BLACK ICE XTREME - warta uwagi?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie próbuje skompletować mój pierwszy WC. Na allegero zainteresowała mnie chłodniczka BLACK ICE XTREME o dość sympatycznych wymiarach 150.4 x 128.6 x 43mm.

Nie jest droga, bo na dzień dzisiejszy kosztuje ok 50zl.

Jeszcze nie jestem w temacie i nie wiem czy jest ona w ogóle warta uwagi.

 

Wszyscy piszecie, że używacie nagrzewnic do samochodów. I dlatego mam spory dylemat :oops:

 

ps. zależy mi na wymiarach, bo chce to upchnąć w kompie.

 

Proszę POMÓŻCIE zielonemu :D

 

 

a tak ma wygladać...

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zdecydowanie, o ile ostateczna cena nie bedzie za wysoka. Na dangerdenie ta chlodnica (nowa) kosztuje $65.99. Co zas sie tyczy wydajnosci, to spokojnie wystarczy do cpu+gpu+nb (z ok temperaturami, zalezy jeszcze jakie wiatrak(i) dasz na nia). Jest porownywalna z Chevette (extreme jest ciut gorsza, i niebagatelnie drozsza). No i ma niesamowicie kompaktowe wymiary (co sie niestety na wydajnosci odbija). Oczywiscie 2 razy wieksza nagrzewnica z tymi samymi wiatrakami bedzie od niej lepsza, sprawa oczywista. Jakkolwiek, jesli chcesz miec jedna fajna nagrzewnice, to zdecydowanie rozwaz kupno, co pewnie wiele osob z tego forum rowniez uczyni, tak wiec zes sobie pewnie nie pomogl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz ze odpuszcze licytacje :twisted:

Tanio jej napewno nie kupisz :D

 

A tak na marginesie to napisalem do kolesia i od rana nie udalo mu sie jeszcze odpisac. Ciekaw jestem czy to nowka , bo zdjatko napewno nie jest orginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz ze odpuszcze licytacje  :twisted: 

Tanio jej napewno nie kupisz  :D 

 

A tak na marginesie to napisalem do kolesia i od rana nie udalo mu sie jeszcze odpisac. Ciekaw jestem czy to nowka , bo zdjatko napewno nie jest orginalne.

No to ja Ci zycze wygranej aukcji. Jakby co to sie kiedys spikniemy i ja w moim nadchodzacym WC przetestujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee koledzy ja bym się wstrzymał z kupnem tej chłodnicybo nie wieże że za 60 zł koleś chciałby sprzedać dakie cacko (dla mnie cena minimalna za to to 100zł) i jeżeli wogule prześle wam tę chłodnicę to może się zdażyć że to nie bedzie BLACK ICE XTREME tylk0o np: lublinianka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klost

- dzienks za rozreklamowanie aukcji ;]

Spoko, na mnie zawsze mozna liczyc :D

Ale z tego co widze to chyba trzeba sie bedzie na zlom przejechac po nagrzewnice.

 

Biednemu zawsze wiatr w oczy... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...