Skocz do zawartości
Snake16

DSL TP i NEOSTRADA+

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj sobie zaraz obok topic o sprawdzaniu prędkośc w Neo+ a co do programu z windowsa do ściągania mam tam nieraz 30kbs a moje SDI wyciąga max 12kbs hhmmm..... to pewnie jakaś konspiracja  :wink: Może i masz troche racji ale wiem że Neo+ jest asymetryczna i jak będziesz miał 300kbits a nie 512kbits to nie masz co dzwonić do Tp bo ci nie uznają tego zgłoszenia a w DSL masz gwarancje na 512 Kbits.Podałem tylko najczarniejszy przypadek  :)  mój qumple ma neo+ i przeciętnie ma 470 kbits ale to sie wacha.

Gadasz glupoty. Co ma asymetrycznosc do CIRa. DSL+ tak samo jest ADSLem i tak samo CIR=0 zreszta czego oczekujesz ze za 300 zlotych robia ci VPNa z CIR=EIR do onetu i innych badanych testerami? ROTFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie a raczej widział gdzie to pisze :D

 

Jeżeli istnieją możliwości techniczne, sprzedawca usługi Neostrada Plus umawia termin instalacji 14 dni po dacie złożenia zamówienia. Równocześnie ustalany jest termin rezerwowy w przypadku gdyby instalator nie zastał Klienta w umówionym dniu. Termin ten to 28 dni od złożenia zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekalem 2 tyg :) tylko :D ale to dlatego, ze monter mial za duzo zamowien na tydzien jak mnie umowili wiec zadzwol i zalozyl wczesniej :P

a co do neo+... ostatnio sa jakies bole w 3miescie :| nie wiem czy to umnie czy u wszystkich.... np dzisiaj przez 5h nie mozna bylo sie zalogowac!!

a co do kwiatkow :) ja tez poprosze:)

1822588

najlepiej roze, to dam swojej dziewczynie :)

 

predkosci nie widac w testach, ale przy sciaganiu wyciagam max :D czyli ~57-~64 (zalezy skad i zalezy kiedy :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest, ale zadko..... jak sciagam z polski (task, wp i inne wieksze) to nie ma problemow. z zachodu ogolnie tez nie, ale jak sie dosiadam do chin, czy tajwanu to :| nie wiem czemu :P ale mnie to nie rusza :D bo i tak z tamtad praktycznie nic nie sciagam :P

 

to kiedy mam czekac na kwiatki ?? bo nie wiem czy sam mam jej kupic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jest czas kiedy prędkość jest mniejsza ?

nie rozumiem do czego dazysz ....

to oczywiste ze neo+ nie ma CIR'a 512kbit/s, ani zadnego CIR'a nie ma, znajdz mi w Polsce CIR'a 512 za 200pln/mies , to ja Ci tez kupie kwiatki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]niezłe forum...ktoś se dla zabawy posty usuwa

Nie dla zabawy tylko wywalilem wszystkie pyskowki bo nie chcialem zamykac tematu gdyz to nie wina pytajacego ze kilka osob nie rozumie ze pewne tekstu nalezy zachowac na inne okolicznosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co "o bosz...." ?? ja sie podpisuje pod tym co Marco napisal..... ma racej.... po to jest na tym forum, zeby kasowac pyskowki.... z tego co wiem, to moze to zagrozic banem......

prosze skasować ten post bo jest nie na temat na dodatek wazelinuje.mój też mozna ale razem z powyższym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[s)zkieleto(R]: nie odpisze na ten post z trzech powodow....

1) czysta przyzwoitosc

2) nie mam czasu na takie badziewia

3) wlasnie zaczynam cisco

 

Po za tym, ja wcale nie wazelinuje!! Taka prawda,.... A ktos musi ci ja uswiadomic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]Jeszcze raz powtarzam że NEO+ i DSL to ta sama prędkość (ADSL i 512128)..NEO+ jest spoko.Pingi w UT  30-50 transfer gwarantowany nawet większy minimalnie od 56,8 kB/s (512 kbits)..Tylko żebyś mi róży nie przesyłał..

Dokłądnie tak. Sama prawda. DSL jest tylko dla firm, bo umożliwia podłaczenie kilku kompów. To jest dokłądnie to samo.

Ja to może zrobie na jakimś rysunku albo na wykresie czekaj cos wymysle.

 

 

DLS = (NEOSTRADA +) + możliwość podłączenia wiekszej ilości kompów + stałe IP

 

CENA: DSL = 2 x NEOSTRADA +

 

a prawda jest, ze DSL czesciej ulega awarii niz NEOSTRADA.

 

I ktos tam jeszcze napisale ze TPSA gwarnatuje przepustowosc w DSLu hahahahahhahahahaha :lol: :lol: :lol:

bo sie posikam TPSA jeszcze nigdy niczego nie zagwarantowala procz comiesiecznych rachunków. Tylko POLPAK gwarantuje przepustowość i to za 500 zl na miesiac wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niby neo+ nie da się rozdzielić w firmie na kilka kompów? Jest to jakoś zabronione w regulaminie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niby neo+ nie da się rozdzielić w firmie na kilka kompów? Jest to jakoś zabronione w regulaminie?

w obrebie jednego lokalu mozesz..... jezeli bierzesz na firme, a np. siedziba frimy jest caly budynek, to to sie tyczy calego budynku :D przynajmniej mi tak mowil monter :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepperoni próbowales kiedys pracowac na NEO+ i tym bardziej dzielic ja na kilka stacji?? Mozesz mi wierzyc ze nie nalezy to do latwych. Tak sie akurat zeszlo ze niedawno moj znajomy zakladal NEO+ u siebie i nie zgadzniesz. Po podzieleniu przestaly mu dzialal wszelkie programy typu p2p. np KaZaa czy GG czy Tlen i inne. Nie udalo mu sie tego przejsci. Do teraz mu nie dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zgadza sie DSL rozni sie tylko stalym dynamicznym IP i pozwala uzytkownikowi na budownie podsieci.

 

No i nie wolno zapomniec o tym, ze NEO+ to "tylko"512/kb/s" a DSL to i 512kb/s i 1 Mb/s za 700 zl brutto.

 

Aha i jeszcze jedno nawet gdyby on bardzo chcial to i tak TPSA nie przyzna mu DSL dlatego ze jest to oferta "dla malych i sredich firm" i zeby przyznali lacze trzeba zlozyc wnosiek to siedziby TPSA na ktorym trzeba podac REGON i NIP a kolega pewnie nie ma tych dwoch ciagow numerkow. Dlatego pozostaje NEO+

 

A nawiasem mowiac teraz juz wiem po co to wszystko. Te cale ceregiele z wnioskami. To jest po to zeby chronic szarego uzyktownika przed podejmowaniem takich decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...