Skocz do zawartości
pysiul86

Jaki Dysk Twardy Wybrać Pod Viste64 I Gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem się was zapytać taką rzecz chce zakupić dysk twardy tylko i wyłącznie pod gry komputerowe, mam pytanie jaki dysk będzie w tym momencie najlepszy nie potrzebuje aby to była jakaś spora pojemność, myślałem nad AAKS dalej tak jak posiadam bo posiadam kilka dysków tej serii ale może ukazało się coś lepszego w obecnej chwili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vista i gry?? To chyba pojemnosc bedzie najwazniejsza. Najlepiej jakbys podal cene, ale na twoim miejscu nie schodzilbym ponizej 300GB

Moje propozycje to:

SEAGATE-250gb-ST3250410AS-Sata-Ii-16mb-3-Lata

Hdd-SEAGATE-500gb-ST3500410AS-Sata-Ii-16mb-3-Lata

 

Ten drugi niewiele drozszy a 2. razy wiekszy. Wybralem tansze bo nie wiem ile kasy chcesz wydac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was ponownie,

 

nadal zastanawiam się nad kupnem odpowiedniego dla mnie dysku twardego, słyszałem że całkiem dobrym wyborem był by:

 

Samsung 320GB HD322HJ 3,5" 320GB SATA II 7200rpm

 

mi zależy bardzo na ciszy i szybkości więc chyba jest lepszym wyborem niz seria aaks prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten samsung będzie OK, sam go mam i polecam kompletnie niesłyszalny i bardzo szybki, a Vista lubi szybkie dyski.

 

Seagate jest trochę szybszy ale głośniejszy i nie wiadomo jak długo pochodzi. Seagate to od paru lat totalna loteria jeśli chodzi o jakość, albo będzie chodził idealnie i będziesz mega zadowolny, albo będzie przypominał ruski traktor i padnie po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa st3250410as w raid0, sa ta jedno talerzowki tak samo jak i wersja 500gb. sa bardzo szybkie pojedynczo a o raidzie to juz nie mowie. co do glosnosci? to zaslilacz antek jest glosniejszy(chyba najglosniejszy z kompa,choc nie mowie ze bardzo glosny tylko ze slychac szum) a reszta chlodziwa na min obr albo pasywnie czasami! sam nie moglem w to uwierzyc ze dwa dyski pracujace w tym samym czasie moga byc tak ciche po przesiadce tez z seagate tylko choroboczacego jak stara motorynka:/ wiec polecam te czterystadziesiątki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem tego samsunga i dziwne jest tylko to jak już całkowicie wyłączam system to następuję taki dziwny 1-sekundowy świst czy jest to prawda ze dyski samsunga tak maja, ze rzekomo stopuje głowia lub coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...