Skocz do zawartości
xslimakx

Nasze telefony GSM...

Rekomendowane odpowiedzi

SE t68i + MCA-20 jescze przez jakies 3 miesiace potem skorzytsam z super programu IDEI "propozycja" :wink: , boxerki rulez :D a po WF kiedy nie raz czlowiek sie spoci to chodzi sie bez gaci!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q za ile nabyles ten tel? nie lepszym modelem jest n-gage? ?! ma symbiana wkoncu

Z tego co widze na stronce IDEI w zakladce NOKIA to nie widze tego fona. I to mnie wlasnie u nich wkurza, skoro Q kupil sobie fonik 3300 w IDEI to oni nie maja go na stronce skoro jest w ofercie. Te cielaki powinni wszystkie telefony jakie maja w ofercie dac na stronke a nie w hu..., walic. :(

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon nie był kupiony w Idei :) bo go poprostu nie ma w ofercie!

Ja dałem 850zł za fabrycznie nowy.. Nie chciałem N-gage i nadal nie chcę bo jest dla mnie za duży i nie podoba mi się.Jeśli już coś z symbianem to 6600 :) Telefon jest świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon nie był kupiony w Idei :) bo go poprostu nie ma w ofercie!

Ja dałem 850zł za fabrycznie nowy.. Nie chciałem N-gage i nadal nie chcę bo jest dla mnie za duży i nie podoba mi się.Jeśli już coś z symbianem to 6600 :) Telefon jest świetny!

AHA. To troche zabuliles za ta NOKIE :? A te telefony co sa na stronce http://www.idea.pl/portal/map/map/phones;S...75090!7001!7002 ta sa wszytkie jakie IDEA am w ofercie, czy jest ich wiecej niz na stronce??

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha o to ci chodzilo. Ale czy te wszystrkie telefony co sa na stronce to sa wszystkie jakie IDEA ma do zaoferowania czy maja jeszcze jakies tylko ze nie sa umieszczone na stronce a w serwisie np sa?

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha o to ci chodzilo. Ale czy te wszystrkie telefony co sa na stronce to sa wszystkie jakie IDEA ma do zaoferowania czy maja jeszcze jakies tylko ze nie sa umieszczone na stronce a w serwisie np sa?

 

Pozdrawiam Harry :)

sa takie które maja a nie umieszczaja na strone :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie moze ktos skad by mozna bylo sciagnac pelniutki cennik IDEI?? Wszystkie telefony jakie IDEA ma w ofercie nawet te nie na stronce.

 

Pozdrawiam Harry :)

Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego ;)

Mam na myśli że nie istnieje jeden cennik ze wszystkimim (możliwe że się myle ale nigdy o tym nie słyszałem)

Radze Ci lepiej pójść do salonu i im powiedzieć jaki Cie telefon interesuje.

A oni Ci powiedza czy mają i ile kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie moze ktos skad by mozna bylo sciagnac pelniutki cennik IDEI?? Wszystkie telefony jakie IDEA ma w ofercie nawet te nie na stronce.

 

Pozdrawiam Harry :)

Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego ;)

Mam na myśli że nie istnieje jeden cennik ze wszystkimim (możliwe że się myle ale nigdy o tym nie słyszałem)

Radze Ci lepiej pójść do salonu i im powiedzieć jaki Cie telefon interesuje.

A oni Ci powiedza czy mają i ile kosztuje.

Bo Idea to nie to co Era ;) (no offence). W Erze dostaniesz pelen cennik telefonow w kazdej taryfie - w Idei raczej tego nie dostaniesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie moze ktos skad by mozna bylo sciagnac pelniutki cennik IDEI?? Wszystkie telefony jakie IDEA ma w ofercie nawet te nie na stronce.

 

Pozdrawiam Harry :)

Wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego ;)

Mam na myśli że nie istnieje jeden cennik ze wszystkimim (możliwe że się myle ale nigdy o tym nie słyszałem)

Radze Ci lepiej pójść do salonu i im powiedzieć jaki Cie telefon interesuje.

A oni Ci powiedza czy mają i ile kosztuje.

Bo Idea to nie to co Era ;) (no offence). W Erze dostaniesz pelen cennik telefonow w kazdej taryfie - w Idei raczej tego nie dostaniesz...

Wiesz w Idei tez dostaniesz pelny cennik, ale chodzilo mi o stronke, ale coz jak bede wymienial telegfonik to powymieniam jej kilka fonow i zobaczymy jak to bedzie ;)

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... W Erze dostaniesz pelen cennik telefonow w kazdej taryfie - w Idei raczej tego nie dostaniesz...

Oj chyba się mylisz.......

Cennik telefonów IDEI

Cennik telefonów IDEI dla firm

To jest na stronie IDEI -> ostatnia i przedostatnia pozycja z szybkiego menu.

 

BTW - zapomniałem - Siemens S35i powered by NIO 30 ;)

ale już niedługo przesiadka na coś lepsiejszego :twisted:

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...