Skocz do zawartości
xslimakx

Nasze telefony GSM...

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug mnie motorolka jest wypas :-D polecam

Wapas, wypas, ale nie T720! Podobno jest strasznie wolna i ogółem szajs. Mam T722i i spox, stary za jakiś czas zmienia phono na SE P800 to może ja też się załape ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SonyEricsson T68i | ERA

Majty: Bokserki of coz, w rozne wzorki :)

 

A z telefonu jestem srednio zadowolony, ladny, ale sie wiesza, reklamowalem raz i jest tylko minimalnie lepiej, oprogramowanie jest napisane traaaagicznie.

 

Conclusion: SERWIS ERY JEST DO[ciach!]!

moj potrafil zaliczyc zwieche kilka razy dziennie......

wyjalem mu baterie (mam za klapka na sruby) wlozylem zpowrotem i od tej pory zadnej zwiechy.....

fona mam od sierpnia i jestem hepi.....nawet bardzo ;]

moj qmpel go ma i jakos .... tel jest do [gluteus maximus] :) reklamowal juz 4 razy i ciagle sie wali :( jakies 1.5 miecha temu zaladowal sobie bateryjke do pelna, poszedl do szkoly i zaczal sie nim bawic..... jak mu sie zawiesil na wibrze to wibrowal dwa dni i bateria padla :P

 

moj to 5510 w popie :P

 

ps. bruce twoje logo mi sie nie podoba..... uwielbiam hh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Ericsson T68i. IDEA. Jeszcze żadnej zwiechy. Ale za to ma co innego - gubi sygnał i nie może się połączyć. Oddałem, przeczyścili, zmienili oprogramowanie i na razie jest w miarę. Zajebista wada - brak polifonii.

 

Na razie telefon, który najlepiej wspominam - Nokia 7110. Niby wielki ale zarąbisty.

 

Gacie? Bokserki CK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310i

Idea Optima

Bokserki w krooliczki

Fajki PallMall

Prezerwatywy DUREX

 

:lol:  :lol:  :lol:

Zapomniałeś o napitku ;)

Napitek Porter Zyfca (ostatnio jakos tak)

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaa, mam nowege phony :lol: : Sorrks, ale może trochę długo iść.

 

Nokia 9210i Communicator

http://www.navypol.boo.pl/phony/DSC00084.JPG

 

Motorola T722i i Samsung SGH-A400

http://www.navypol.boo.pl/phony/DSC00085.JPG

Zmniejsz foty, do rozsadnych rozmiarow i dopiero je zapodaj.

Rozwalasz przy okazji uklad forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaa, mam nowege phony :lol: : Sorrks, ale może trochę długo iść.

 

Dołączona grafika

 

PS. Sorrks, all za ten nie wyjściowy rozmiar  :oops:

 

hehe a na tym drugim zdjeciu widzimy tez "backup" twojej "orginalnej" wersji Max Payne-a :lol:

 

A swoja droga jesli sprzedajesz telefony to daj znac na priva co masz i za ile bo chce cos kupic ale nie wiem jeszcze co :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahaa, mam nowege phony :lol: : Sorrks, ale może trochę długo iść.

 

Dołączona grafika

 

PS. Sorrks, all za ten nie wyjściowy rozmiar  :oops:

 

hehe a na tym drugim zdjeciu widzimy tez "backup" twojej "orginalnej" wersji Max Payne-a :lol:

 

A swoja droga jesli sprzedajesz telefony to daj znac na priva co masz i za ile bo chce cos kupic ale nie wiem jeszcze co :?

To jest orginał :) Tel. na razie nie będe sprzedawał, a jak coś to dam ci na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest orginał  :)  Tel. na razie nie będe sprzedawał, a jak coś to dam ci na priva

tak tak orginal :wink: a swistaka zamkneli za kradziez sreberek :wink: :wink: :lol: tylko ze piszesz "na razie" ja nie chce kupic uzywanego tylko nowke sztuke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310i

Idea Optima

Bokserki w krooliczki

Fajki PallMall

Prezerwatywy DUREX

 

:lol:  :lol:  :lol:

Zapomniałeś o napitku ;)

Napitek Porter Zyfca (ostatnio jakos tak)

:wink:

Ja osobiście nie lubie portera, ale cuś ostatnio gustuje w słodkim piwie typu Warka Strong (chiba od mojej kobity siem zaraziłem ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze jestem wyjatkiem

sony erricson t300 +mca25

chwilowo powered by tak tak ale mam jescze popa i pop jest the best

chwilowo pop chodzi na n3110 :)

co do eryka podoba mi sie za zajeb polifonie i ze bateria 7 dni minimum ciagnie (no 6 jak sie naprawde duzo bawie i duuzo telefonoof)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6310 (niestety nie i a szkoda bo bateria jest w nim jeszcze lepsza) z karta PL-Vodaphone (znany tez jako PlusGSM ;) ) i LuxGSM

Bardzo mily telefon gdyby nie to ze nie potrafi podtrzymywac sesji gprs i ma troche slaba baterie (4 dni w moim uzytkowaniu - dlatego nie kupie nic z kolorowym wyswietlaczem bo bym sie bal czy jeden dzien by bateria przezyla ;)

Zreszta jestem tradycjonalista gadzeta mowie nie (no moze player mp3 w telefonie byl by mily bo nie trzeba by bylo nosic osobnego urzadzenia ;)

Ale reszta mnie osobiscie zwisa - kolorowy wyswietlacz zre duzo pradu i jest czesto nie czytelny (a jedyne zastosowanie na jakie wpadam to MMS ale wydawac 2 albo 4 zlote za to zeby nieliczne osoby mogly obejrzec fotke wielkosci znaczka pocztowego o jakosci gorszej niz z webcamu to jakies nieporozumienie - to samo sie tyczy "aparatow" w tel. )

polifoniczne dzwonki - no dobra ladnie brzmia ale co z tego? Wazniejsze jest zeby byl dobry alarm wibracyjny ktory czuc a nie slychac

java - no fajnie ale jak bym chcial gry to jednak bym wzial GameBoy'a - troche ladniej wygladaja ;) A innych zastosowan dla midletow chwilowo jakos brak

wymienialne obudowy - tylko trzeszcza. A mi szczerze mowiac wisi czy telefon jest niebieski, czarny czy w seruszka.

 

Dobry telefon musi: miec dobra baterie, wazyc nie wiecej niz 120 g, miec sensowne rozmiary (tzn nie rozpychac kieszeni), miec wygodna duza klawiature, czytelny dobrze podswietlony ekran, wybieranie glosowe, irda, bluetooth, gprs, wap, wygodne menu i byc dobrze wykonanym (tzn zeby nic nie trzeszczalo ;). Reszta to gadzety - moga sobie byc ale nie sa zadnym argumentem przy wyborze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemens C45 mit TakTak (ojciec ma lombard, więc zteściłem już wiele telefonów i jeśli nastąpi jakaś zmiana, to na Zimensika onli 8) może i helmuty wojen wygrywać nie potrafią, ale w telefołnach to biją tajwańców :))

 

bokserki w c.h.u.j.k.i (babcia mi na gwiazdkę qpiła :lol: 8O :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...