Skocz do zawartości
AMDPRO

Komputer Sie Nie Odpala..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam powazny problem

Kupilem nowa karte graficzna radeon 4830 Sapphire 512 MB

Oraz zasilacz Chieftec 450 W

Reszta sprzetu taka sama jak w sygnaturze..

Poprzednio mialem 6600 GT Geforce

Wszystko podlaczylem i czerwone swiatelko na karcie mruga i monitor sie nie odpala!

To nie wina monitora poniewaz sprawdzalem przy innym..

Co sie dzieje! Prosze o szybka pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz wszystko tak jak powinno być, podłącz dyski, i tak jak kolega radzi, podłącz dodatkowe zasilanie do karty graficznej, to 6 pin, powinno ruszyć bez problemu! Masz tam 2 diody, jedna od przegrzania, druga informująca o nie podłączonym dodatkowym zasilaniu!

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Włóż starą kartę, odinstaluj stare sterowniki i ................. ważne!!!!! ustaw rozdzielczość ekranu na 800x600, no i oczywiście prawidłowo podłącz nową kartę, czyli włoż w PCI-E 2.0 i włóż wtyczkę od zasilacza 6 pinową w czarną wtyczkę na końcu karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też raczej stawiam na stery, bo u mnie jak nie podłączyło się w moim HD 4870X2 dodatkowego zasilania to przynajmniej pokazywało mi na ekranie stosowny komunikat i słychać było pikanie. ;) Ale to raczej nie jest reguła. Wiadomo, zależy od modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...