Skocz do zawartości
binio21

Laptop Z Hdmi

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie kupić laptopa w cenie do około 2200zł. Najważniejszą sprawą jest to aby miał wyjście HDMI, bo będę chciał podłączyć go do telewizora. Upatrzyłem Samsunga R510, dobry procek, karta niezintegrowana... Czy polecicie coś innego, lepszego w podobnej cenie?

 

Ogółem to:

- HDMI koniecznie,

- WiFi koniecznie,

- dysk nie musi być duży, 120Gb w zupełności styknie,

- matryca 15,4",

- co najmniej 2GB ramu,

 

 

Będę pracował na Viście, ale czy XP'ka też się da zainstalować na R510? XP będzie mi później potrzebny do nauki.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam samsunga r510 już 3 miesiąc polecam go bez problemu da się zainstalować xp i nie ma problemów z jego działaniem,visty osobiście nie używam ale próbowałem i spoko działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten laptop. Mam go od listopada 2008r (był wtedy w Tesco za 1999zł z procesorem T5800 i 3GB ramu). Aktualnie mam nawet dwa w domu Samsungi R510 ;), tzn. drugi nie mój, ale muszę mu wgrać programiki, bo tamta osoba nie umie. Ten drugi kupiony był w Tesco wczoraj za 1999zł też, ma procesor T3400, 2GB ramu, Viste Basic, dysk 160GB i grafikę 9200M GS. Ogólnie działa fajnie też. Polecam. Na marginesie, to póki co ostatni dzwonek na kupno laptopa po tańszej cenie, bo wczoraj w Kielcach nigdzie indziej nie było laptopa o podobnych parametrach w tej cenie... kosztowały ok. 2300zł, a w MediaMarkcie identyczny Samsung R510 jak ten co go kupiłem w tamtym roku był za... 2899zł i bezczelnie promocja pisało na nim ;):(. Ponadto np. Fifa 09 działa mi na nim płynnie w niskich detalach ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...