Skocz do zawartości
lopik_

Tańsze SDI ???????????

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie sie tepsy to latem bedizecie w korzuchu chodzic...........

Mieszkam w Szczecinie, wcale nei na zadupiu, zlozylem podanie o SDi, powiedzili ze max 2 tygodnie i zakladaja, tyle co chodzilem do tych ich palacow za nasza kase, tyle co dzwonilem upominac i zawsze kazali czekac 2 tygfondnie, po uwaga 9 miesiacach dostalwem lissick, ze neizalozom Sdi, bo przechodza na nowa usluge na Neostrade i zaczeli aj wychwalac........

 

Tepsa ty <span style="color:red;">[ciach!]</span> i <span style="color:red;">[ciach!]</span>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podanie o SDI zlozylem 2a lata temu, raz zadzwonili i powiedzieli ze za 2a tyg beda podpisywac umowy i.... do dzisiajj ich nie ma (dzwonili w listopadzie gdzies) :/. W <span style="color:red;">[ciach!]</span>a se leca i tyle... Na neo znow nie mam mozliwosci bo starsi by zalozyliu :/. A na zadupiu w Kielcach nie mieszkam a miasto znow nie jakies male (np w mniejszym Rzeszowie jest DUZO MNIEJSZY problem ze stalkami i firmami niz w kielcach)... ale coz przeciez tutaj kazy slucha zbawienczego HH i woli zjarac blanta niz posiedziec na necie, przeciez to bardziej rozwija ;/. CHWDS/D (CH W D sKEJTOM/dRECHA). Kazdy woli pojsc do caffe bo to przeciez rozwija... mozna spotkac qpmli i znow zajarac, heh takim ludzia pluje w twarz!. NIech plona :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze SDI czy Neostrada??

Słyszałem że routery te co dają do neostrady się pirdolą...Co lepsze SDI czy Neostrada??

Słyszałem że routery te co dają do neostrady się pirdolą...Co lepsze SDI czy Neostrada??

Słyszałem że routery te co dają do neostrady się pirdolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podanie o SDI zlozylem 2a lata temu, raz zadzwonili i powiedzieli ze za 2a tyg beda podpisywac umowy i.... do dzisiajj ich nie ma (dzwonili w listopadzie gdzies) :/. W <font color="#FF0000">[ciach!]</font> se leca i tyle... Na neo znow nie mam mozliwosci bo starsi by zalozyliu :/. A na zadupiu w Kielcach nie mieszkam a miasto znow nie jakies male (np w mniejszym Rzeszowie jest DUZO MNIEJSZY problem ze stalkami i firmami niz w kielcach)... ale coz przeciez tutaj kazy slucha zbawienczego HH i woli zjarac blanta niz posiedziec na necie, przeciez to bardziej rozwija ;/. CHWDS/D (CH W D sKEJTOM/dRECHA). Kazdy woli pojsc do caffe bo to przeciez rozwija... mozna spotkac qpmli i znow zajarac, heh takim ludzia pluje w twarz!. NIech plona :evil:

To już chyba Twój 2 post o podobnym tonie wypowiedzi ?

Ja mam jedno pytanie...

CO MA WSPÓLNEGO STAŁE ŁĄCZE I HIP-HOP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podanie o SDI zlozylem 2a lata temu, raz zadzwonili i powiedzieli ze za 2a tyg beda podpisywac umowy i.... do dzisiajj ich nie ma (dzwonili w listopadzie gdzies) :/. W <font color="#FF0000">[ciach!]</font> se leca i tyle... Na neo znow nie mam mozliwosci bo starsi by zalozyliu :/. A na zadupiu w Kielcach nie mieszkam a miasto znow nie jakies male (np w mniejszym Rzeszowie jest DUZO MNIEJSZY problem ze stalkami i firmami niz w kielcach)... ale coz przeciez tutaj kazy slucha zbawienczego HH i woli zjarac blanta niz posiedziec na necie, przeciez to bardziej rozwija ;/. CHWDS/D (CH W D sKEJTOM/dRECHA). Kazdy woli pojsc do caffe bo to przeciez rozwija... mozna spotkac qpmli i znow zajarac, heh takim ludzia pluje w twarz!. NIech plona :evil:

To już chyba Twój 2 post o podobnym tonie wypowiedzi ?

Ja mam jedno pytanie...

CO MA WSPÓLNEGO STAŁE ŁĄCZE I HIP-HOP ?

Teoretycznie nic, chodzi mi tylko o to ze w Kielcach ludzie sluchajacyt tej muzyki sa w wiekszosci i w wiekszosci ich dzien ogranicza sie do siedzenia w caffe i palenia trawki/petow[starsi ludzie sobie raczej nie zaloza, szczegolnie jak nie maja kompa, no i bez "pomocy" dzieci:>]. Moga nawet miec kompa ale o stalke sie przeciez nie zapytaja bo wala do caffe. Przeciez to jest bynajmniej zastanawiajace czemu w Rzeszowie nie ma wiekszych problemow z netem a w WIEKSZYCHG Kielcach taki problem jest (przynajmniej na moim osiedlu byly juz 3y firmy i narazie nic [chcieli klasc kable itd ale zawsze wielkie G z tego wychodzilo]). I bede psioczyl na ta muzyke zawsze i wszedzie

 

------------------------------EOT NIE ODPISYWAC NA TEN POST BO OT NAM TU NIE POTRZEBA :P------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba mialem totalnego fuksa z SDi :) mieszkam gdzie meiszkam ale z sdi mialem tak... zlozylem umowa w piatek(wiadomo sobota nie czynne). Poszedl skladac umowe moj tato bo ja bylem w szkole no a telefon byl na niego. Przyszedl zaplacil i podpisal co mial podpisac i babka mu kazala przyjsc......W PONIEDZIALEK!!! ja mysle szok nie mozliwe pewnie tylko tak powieidzala(notabene starszy sie smial bo nie umiala wydrukwaoc umowy poszla po jakiegos informatyka po pomoc :P) No i spoko przychodze w poneizdialek ze szkoły sdi w domu to w szoku !!! ale nic wiadome przyszli monterzy(znajomi qzyna co robia jako monterzy w telekomunikacji, gniazdka telefony i te sprawy) i mowia no sdi jest ale napewno nie bedzie dzialalo bo konto pewnie nie zostalo zalozone...nic zrobili mi gniazdko blisko kompa podpinam instaluje modem i co?? dziala no normalnie padlem jaka szybka ta tepsa :D teraz konczy mi sie umowa we wrzesniu bo to 2 lata temu zamawialem...zamowilbym neo ale raz za drogo a dwa u mnie jeszcze nie ma :/

 

A potem bylo tak ze nie bylo polki SDi w miescie to ludzie czekali 3 miechy no ale to taki szczegolik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly question;) teraz mam ISDN-a, czy mogiem cos stalego na to zalozyc? podobno TEPSA niedlugo ma dawac szystko router, kable i inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly) do neo+ i klient ma sobie sam instalowac(jak kce oczywiscie). idzie sie do biura, kupuje to i samemu zaklada. ktos cos ie o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly question;) teraz mam ISDN-a, czy mogiem cos stalego na to zalozyc? podobno TEPSA niedlugo ma dawac szystko router, kable i inne <font color="#FF0000">[ciach!]</font>) do neo+ i klient ma sobie sam instalowac(jak kce oczywiscie). idzie sie do biura, kupuje to i samemu zaklada. ktos cos ie o tym?

Nie mozesz. Bo TP SA jest naszym ulubionym misiem o ograniczonym rozumku i:

a) SDI to technologia zlom sprzed kilku lat wykorzystujaca dokladnie to pasmo co ISDN i te sama metode modulacji dzieki czemu uniemozliwia instalacje na ISDN

b) Neo+ to ADSL i nie bylo by problemow tylko misie twierdza inaczej. Czyli nie maja splitterow. Rewelacja.

 

TP SA to firma pelna sprzecznosci. Z jednej strony ma kilka dobrze dzialajacych i rozsadnie kosztownych uslug z drugiej ma mase bzdur z innej epoki. Tez mam ten sam problem bo od kilku lat nie uzywam linii PSTN ba wrecz nie mam zadnego aparatu a do SDI musialem zalozyc osobna linie (naszczescie sa abonamenty teraz tansze Oszczedny czy niedrogi jak on sie tam wabil bo i tak nigdy z niego nikt nie dzwoni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno TEPSA niedlugo ma dawac szystko router, kable i inne [ciach!]) do neo+ i klient ma sobie sam instalowac

No to czyzby Telekomuna miala zmienic swoje postepowanie z klientami? Do tej pory to preciez kliet im tylko przeszkadzal, a jak nie daj Boze sie skarzyl to mial przesr... [autocenzura] Jezeli tylko zaczna sprzedawac sprzecik bez obowiazkowej instalacji przez "wyskokiej klasy specjalistow" to moze neo+ zacznie dzialac pozadnie :lol: A powaznie to sam 'naocznie' widzialem dzialania "wyskokiej klasy specjalistow" z Telekomuny przy instalacji SDI - geeez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)sprzecik bez obowiazkowej instalacji przez "wyskokiej klasy specjalistow" to moze neo+ zacznie dzialac pozadnie  :lol:  A powaznie to sam 'naocznie' widzialem dzialania "wyskokiej klasy specjalistow" z Telekomuny przy instalacji SDI - geeez

Ja widzialem jak jeden taki (!)Specjalista monter podczas montazu linii tel. do mojego sasiada malo nie dostal piorunem bo siedzial na slupie w czasie burzy. Piorun ominal gostka o jeden slup!! Cale szczescie ze uziemienie zadzialalo, bo by byla skwarka z goscia.

 

Co do SDI- mialem zakladac, ale musialbym czekac na innych chetnych zeby tepsa polke zalozyla, bo na 1 osobe im sie nie oplaca. Siedze na modemie, i czekam az sie monopol skonczy, albo GPRS stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]
(...)sprzecik bez obowiazkowej instalacji przez "wyskokiej klasy specjalistow" to moze neo+ zacznie dzialac pozadnie :lol: A powaznie to sam 'naocznie' widzialem dzialania "wyskokiej klasy specjalistow" z Telekomuny przy instalacji SDI - geeez

 

Ja widzialem jak jeden taki (!)Specjalista monter podczas montazu linii tel. do mojego sasiada malo nie dostal piorunem bo siedzial na slupie w czasie burzy. Piorun ominal gostka o jeden slup!! Cale szczescie ze uziemienie zadzialalo, bo by byla skwarka z goscia.

 

Co do SDI- mialem zakladac, ale musialbym czekac na innych chetnych zeby tepsa polke zalozyla, bo na 1 osobe im sie nie oplaca. Siedze na modemie, i czekam az sie monopol skonczy, albo GPRS stanieje u mnie jest ta sama sytuacja! ale teraz zalozyl gosciu siec radiowa i bedzie stalka potem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly question;) teraz mam ISDN-a, czy mogiem cos stalego na to zalozyc? podobno TEPSA niedlugo ma dawac szystko router, kable i inne <font color="#FF0000">[ciach!]</font>) do neo+ i klient ma sobie sam instalowac(jak kce oczywiscie). idzie sie do biura, kupuje to i samemu zaklada. ktos cos ie o tym?

 

Oczywiście. Od 1 maja będzie miesięczna promocja z samozałożenem. Opłata za założenie 400zł, dostajesz modem na USB i idziesz do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom Ja zlorzylem we wrzesniu a zalorzyli mi w polowie Listopada. Ale szkoda ze NEO+ nie jest dostepne bo o wiele lepsze a troche drozsze ;).

drozshe jest tylko o 30-40 zl

 

Nie o 30-40zł, tylko 52zł, a i to jeśli bierzesz na 12 miesięcy, bo jak weźmiesz na nieokreślony, to droższe jest o 73zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Od 1 maja będzie miesięczna promocja z samozałożenem. Opłata za założenie 400zł, dostajesz modem na USB i idziesz do domu.

Oczywiscie. Poprosze moze zrodlo ;) Tylko nie mow ze sprzataczka prezesa pionu multimediow vel polonizowany milosnik zabich udek

Traktuje te informacje na tym samym poziomie co rzekomy 128 kbit/s Neo+ za 80 PLN ktora sie pojawila kilka tygodni temu ;)

 

Za to proponuje ankiete jakie nowe modemy beda wciskac w najblizszym czasie bo nie wiem czemu mam wrazenie ze chyba z Lucenta juz nie beda kupowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...