Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Rewolucja w Play - 0,29zł za minutę do wszystkich i konto ważne przez rok za 5zł

 

 

Znamy już wszystkie szczegóły nowej wiosennej oferty prepaid PLAY. Cena za połączenie do wszystkich sieci jest bardzo, bardzo agresywna. Nowa oferta będzie nosiła nazwę Play na kartę fresh. Minuta połączenia do wszystkich sieci w Polsce będzie kosztować 29 gr.! Kwota na koncie będzie ważna przez rok po każdym doładowaniu (bez względu na kwotę doładowania)!

 

Kwoty doładowań z kart zdrapek to 5, 10, 30, 50 zł. Dostępne będą startery o wartości 5 zł i 9 zł. Początkowa kwota na starterze będzie ważna przez 10 dni na połączenia wychodzące. Sam starter będzie jeszcze działał przez kolejne 90 dni (odbieranie połączeń). Po doładowaniu dowolną kwotą starter ulegnie przedłużeniu o rok.

 

Zdjęcie startera Play na kartę fresh znajduje się tutaj

 

Kolejne zdjęcia nowego startera znajdują się tutaj

 

 

za gsmonline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest niezła. Jak play nie wymyśli lepszej promocji to po wakacjach chyba trzeba będzie przenieść się na kartę, bo to co w chwili obecnej proponują na przedłużenie umowy to śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota na koncie będzie ważna przez rok po każdym doładowaniu (bez względu na kwotę doładowania)!

A więc chyba przedłuży też wychodzące :)

Jak tak to się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że przez wyścig operatorów wychodzi na to, że SIM trzeba zmieniać co miesiac i skakać po sieciach bo co chwila jakaś promocja.... Do mnie numer ma sporo osób, z którymi potrzebuje mieć kontakt, nawet sprzed 3 lat etc... i za kazdym razem numer zmieniać.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16 marca Play wprowadza na rynek nową, świeżą ofertę na kartę – Play Fresh. To najbardziej rewolucyjna oferta na rynku z najniższymi stawkami za połączenia i SMS-a.

 

 

Dołączona grafika

 

Play Fresh oferuje najlepszą stawkę za połączenia do wszystkich sieci - 29 groszy oraz SMS-a do wszystkich sieci za 9 groszy. Ponadto koszt MMS-a do wszystkich sieci to 19 groszy, a transmisja danych to jedyne 12 groszy /100 kb.

 

 

Jest to jedyna oferta, w której każde doładowanie – nawet 5 zł – wydłuża okres ważności konta na połączenia wychodzące aż o 365 dni!

 

 

 

W Play Fresh dostępne są również usługi dodatkowe obniżające koszty:

 

100 minut za 0 groszy w ramach sieci Play - za 5 zł (ważne przez 30 dni)

 

5 MB na korzystanie z Internetu i WAP - za 5 zł (ważne przez 30 dni)

 

2 za 1 – za każde 2 minuty rozmowy przychodzącej z innej sieci dodatkowa 1 minuta na rozmowę do wykorzystanie do wszystkich sieci - za 3 zł (usługa dostępna dopóki Klient ma konto ważne na połączenia wychodzące)

 

 

 

Dla wszystkich klientów, którzy wysyłają bardzo dużo SMS-ów, Play Fresh przygotował specjalną ofertę promocyjną – SMS-y za 0 groszy do wszystkich sieci. Darmowe SMS-y są dodawane przy każdym doładowaniu konta, a ich ilość zależy od kwoty doładowania:

 

Dołączona grafika

 

Za GSMonline

 

 

 

Prezentacja na stronie Play

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co na to reszta operatorów? Prócz cen bardzo mi się podoba okres ważności połączeń wychodzących. Czekam na regulamin, jeśli okaże się bez ściem, przechodzę z heyah.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak rzucę w końcu orange ;) - Play daje wszystko czego potrzebuję - czyli długi czas na wychodzące, tanie minuty, darmowe smsy :).

No i w końcu będzie można zakładać tanio alarmy z lokalizatorem do auta ;), koszt utrzymania 5 zł rocznie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ewolucja, ale rewolucji nie widzę...

Tylko 100 minut za 5 PLN? W Mixie jest darmowy miesiąc z wybranym numerem za 8 PLN. Ja natomiast w abonamencie 75 PLN mam 5 darmowych numerów (bez limitów!). Jedynie okres ważności konta i ceny za minutę do innych sieci robią niezłe wrażenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy pakiety "wyszły" przed play fresh i jakąkolwiek informacją o tym. Zresztą te dwa nowe pakiety w Orange to crap... Mogli by się czegoś nauczyć od Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pakiety Ci nie przeszkadzają to teraz w Heyah będzie 0,25zł do wszystkich oprócz Play.

Poniekąd tak, ale za aktywacje pakietu (5,90zł na 30 dni), w Playu masz 20min i jeszcze 10gr zostaje. Jeśli ktoś załaduje za 30zł miesięcznie to ma po prostu kozacko. 3000 sms + jakieś 103 minuty do wszystkich sieci. Kilka abonamentów to przebija ;] Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pakiety Ci nie przeszkadzają to teraz w Heyah będzie 0,25zł do wszystkich oprócz Play.

Słyszałem o tej promocji, ale jednak wole płacić te 4 groszy więcej bez konieczności wyboru czy chce tanio sms'y czy też minuty.

Swoja droga heyah w kulki leci.

Raz miałem tak, ze jak aktywowałem pakiet na stacjonarke/heyah za 5,90, a zostało mi coś koło 1zł na koncie to przy pierwszym połączeniu po aktywacji pakietu najpierw zjechali mi do zera konto, a dopiero potem zaczęło naliczać minuty z pakietu :mur:

 

ps. przeszkadzają mi pakiety :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem spisać papiery potrzebne do przejścia z Orange do Play, dzisiaj w nocy pobrali już 61zł z konta. Ciekawe kiedy zadzwonią i będę mógł odebrać nową kartę SIM. Gość mówił, że trwa to ok. tygodnia.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem spisać papiery potrzebne do przejścia z Orange do Play, dzisiaj w nocy pobrali już 61zł z konta. Ciekawe kiedy zadzwonią i będę mógł odebrać nową kartę SIM. Gość mówił, że trwa to ok. tygodnia.

No to chyba Play osiagnal zamierzony efekt. Ja bylem spisac papiery do przejscia z ery do play dzisiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...