Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Niby jaką ?

 

Plus i Heyah już odpowiedziały na ofertę Play'a. I co najwyżej to się z nim zrównali (Heyah 25gr/min, tylko że do play'a 72 :lol:) Zostaje w sumie Orange i Era.

 

Tutaj trochę o Orange... :mur:

http://technologie.gazeta.pl/technologie/1...ja_klienci.html

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy tak samo będziecie robić jak któryś inny operator wprowadzi lepszą ofertę?? :) nie lepiej poczekać i wybrać najlepsza??

Tak moge czekac do us... smierci. Pojawia sie oferta, pasuje mi to biore i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy tak samo będziecie robić jak któryś inny operator wprowadzi lepszą ofertę?? :) nie lepiej poczekać i wybrać najlepsza??

W Mikołaja też wierzysz? :D

Jak zobaczę na własne oczy konkurencyjną ofertę ze strony Orange, to zjem kapelusz. Ten operator zawsze był cofnięty w rozwoju...Ze strony Ery też wątpię, by wypłynęło coś lepszego.

Prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia też będę przenosił numer. Bo obecna oferta Tak-Tak jest niezbyt ciekawa w porównaniu do tej ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem starter play, ale nie przeniosę numeru z orżnąć. Zostawiam sobie ich sima, będę trzymał w drugim telefonie do odbierania/oddzwaniania do tych którzy się nie dowiedzą (z różnych powodów) że zmieniłem numer. (będę musiał odkopać moją ulubioną sl45i :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić starter za 5zł, wykorzystać 500 darmowych smsów na powiadomienie ludzi o zmianie numeru.

 

edit.

 

@UP

 

Czemu nie ma sensu?

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kontaktów "biznesowych", więc do numeru uwiązany nie jestem. Znajomych i rodzinę powiadomiłem m.in. darmowymi smsami. No i moje dane u żadnego operatora nie są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowała mnie ta oferta, ale jednak zostaję w Simplusie, bo tera wprowadzili profile z rozmowami za 29gr/min do wszystkich (oprócz Play, ale tu mi nie robi różnicy, bo nie mam znajomych w Playu póki co) lub 19gr/min do Plusa + do tego pakiety: 600sms - 6zł/30dni, internetowe (25MB - 5zł, 60MB - 10zł; oba na 30 dni), Swobodny numer - 10zł/30 dni i w zupełności mi wystarcza, bo i tak większość znajomych w moim przypadku ma Plusa ;)

 

Co nie zmienia sytuacji, że Play Fresh jest obecnie chyba najatrakcyjniejszą ofertą na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play Fresh to jak dla mnie super oferta, akurat mało dzwonię i zbiera mi się zawsze kasa na koncie z którą nie bardzo mam co zrobić.

Przymus doładowań powinien odejść. ;) I tu krok w dobrym kierunku, jeszcze na dodatek dobre stawki...

Nie bardzo mi się chce pier***** z przenoszeniem numeru i szkoda stanu konta (130) więc trochę jeszcze poczekam, ale jak Orange nic podobnego nie zaproponuje to trzeba będzie się przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play fresh to faktycznie najbardziej atrakcyjna oferta na rynku. Mobilking i Biedronka mogą się schować. Do tego wreszcie GPRS w przyzwoitej cenie. Już teraz wiem dlaczego od poniedziałku wydzwaniają do mnie z Ery. Jest to chyba ich odpowiedź na nową oferte Playa, a polega na tym żeby przeciągnąć na swoją stronę jak najwięcej ludzi i "uwiązać" umową zanim zorientują się że istnieje coś takiego jak Play fresh! Sprawa wygląda tak, że w poniedziałek zadzwoniono do mnie z BOKu Ery i zaproponowano mi oferte zwaną TakTak Fon. Było to dla mnie w ogóle bardzo dziwne, gdyż pierwszy raz słysze żeby operator dzwonił do prepaidowego klienta. Ten cały TakTak Fon to mniej więcej to samo co MixPlus z tą różnicą, że nie jest wymagane zaświadczenie o zarobkach, a umowe podpisuje się na dowód. Pogadałem troche z przedstawicielką Ery i powiedziałem że się zastanowie. Mieli zadzwonić znowu w czwartek, ale dzwonią jak idioci od wczoraj. Wczoraj raz, a dzisiaj 3 razy. I do tego pełno SMSów.Ani razu nie odebrałem bo byłem zajęty. Jutro też pewnie będą dzwonić w środku dnia mimo że umawiałem się na wieczór. Wiecie może czy inni operatorzy też mają w swojej ofercie takiego Mixa w wersji na dowód osobisty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play zaczyna ostro walczyć o rynek... Dzisiaj ogłosili że te 60zł za przeniesienie numeru od innego operatora zwrócą w postaci doładowań przez 3 miesiące po 20 zł. Robi się ciekawie ;) A to że Orange potrafi coś "dobrego" wymyślić przestałem już wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogłosili że te 60zł za przeniesienie numeru od innego operatora zwrócą w postaci doładowań przez 3 miesiące po 20 zł.

Skąd masz to info :)?

 

// Wygoooglowałem ;) http://www.telepolis.pl/news.php?id=14306

Edytowane przez X800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie dają 30zł miesięcznie (20zł + ten gratisowy pakiet 10zł). Cel osiągneli, wszyscy na prepaidzie u mnie w domu przenoszą numer do Play ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia ile trzeba korzystac z tej oferty play'a, zeby sie zwrociło 61zł za przeniesienie numeru :)

Przy przenoszeniu nie wiedziałem jeszcze o "zwrocie" pieniędzy przez PLAY. Ważniejsze było dla mnie zachowanie banalnie prostego numeru i oszczędzenie zamieszania z jego zmianą(powiadamianie rodziny, znajomych itd. itp.).

 

 

(...)Było to dla mnie w ogóle bardzo dziwne, gdyż pierwszy raz słysze żeby operator dzwonił do prepaidowego klienta.(...)

Do mnie dzwonili z miesiąc temu, zdziwiłem się bardzo, proponowali mixa na 12m. Wstępnie się zainteresowałem, ale na szczęście nie oddzwonili B-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problem... dzisiaj kupilem Fresh'a, doladowalem go i jest zonk

 

gdy ktos do mnie dzowni slyszy w sluchawce piski, a moj telefon sam odbiera polaczenia... ok. godziny 12 wszystko bylo normalnie i nic sie nie walilo

 

wlozylem tez stara karte (Tak Tak) i wszystko chodzi pieknie... nie mam teraz pojecia co jest, czy cos z moja karta czy cos sie wali teraz w Play?

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko dla bardziej zorientowanych i tych którzy już przenosili numer do innego operatora.

 

Obecnie mam simplusa, załóżmy że chciałbym przenieść numer do Play - co stanie się z moimi dotychczasowymi środkami z zasileń konta simplus? Przepadnie? Z chęcią porzuciłbym simplusa ale mam na koncie z dobrą stówkę którą szkoda byłoby stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wie ktoś, czy jak wcześniej miałem playa w prepaidzie, to automatycznie moja taryfa zmienia się na fresz i mam te wszystkie bajery, co powinienem? Ważność doładowania przez rok jest bardzo przydatna jak się mieszka za granicą, więc byłoby pięknie. Niskie ceny, też fajne, a nie wiem gdzie to sprawdzić. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nowe Orange Go, środków podstawowych 0 zł i 99,12 zł dodatkowo ze środków promocyjnych. Przy ewentualnym przejściu zabiorą mi z tego dodatku czy trzeba będzie np. doładować konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...