Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Doładuję teraz za piątkę żeby móc przejść na Fresha a potem już na Freshu doładuję znowu za piątala i będzie dobrze. A środki które mam teraz na koncie przepadną czy dalej będą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszą mnie rozpaczliwe telefony od Ery do mojej rodzinny, dziś już dzwonili 2 razy na 2 tak-taki z propozycja... Wyśmiałem ich, i powiedziałem ze za kilka dni przechodzę z 5 tak-takami do play fresh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że cała ta sytuacja z Playem wpłynie pozytywnie na rynek, nie dlatego że wszyscy na niego przejda... Tylko dla tego że zyskamy na tym my. Kazdy operator już ma gotową albo prawie gotową odpowiedz... Pozytywne zjawisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładuję teraz za piątkę żeby móc przejść na Fresha a potem już na Freshu doładuję znowu za piątala i będzie dobrze. A środki które mam teraz na koncie przepadną czy dalej będą ?

Przepadaja wszystkie bonusy uzyskane w stare taryfie.

 

 

Stosowny punkt regulaminu:

8. W wyniku zmiany oferty:

a. Użytkownik zachowuje Pakiet Złotówek;

b. przepadają wszelkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, bonusy za doładowanie, rabaty, uprawnienia lub usługi uzyskane przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych Ofert Promocyjnych lub regulaminów promocji chyba, że są one dostępne dla Użytkowników Play Fresh w chwili zmiany oferty przez Użytkownika lub warunki innych Ofert Promocyjnych stanowią inaczej,

c. przepadają wszystkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, rabaty przyznane w drodze indywidualnych ustaleń z P4

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja mam problem... Jak pisałem wczoraj byłem w play'u o przeniesienie numeru z orange... Moim rodzicom potrącili już 61zł z konta a mi do tego czasu nadal nie :/ Wszyscy praktycznie w tym samym czasie podpisali wniosek o przeniesienie i również w tym samym czasie doładowaliśmy konta... Mam się zacząć martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? Doładowałem konto za 10zł żebym mógł przejść do 'fresza' i dostaje info: 'W tym momencie nie możesz skorzystać z usługi. Spróbuj ponownie gdy Twoje konto będzie aktywne." LOL. Problem w tym że konto jest aktywne bo dzwoniłem przed chwilą i było ok. Wie ktoś o co biega? Może numer jest źle podany na początku tematu. Da się jakoś online to zrobić?

pozdro

 

// Już sobie poradziłem. Wszedłem przez internet na 24.playmobile.pl i tam w usługach można wybrać 'Migracja do Play Fresh'. Zobaczymy bo przyjęło do realizacji niby :P

 

// Play Fresh już u mnie włączony :D Teraz tylko muszę doładować konto i będzie gitara. Dzięki za info chłopaki ;p

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które przyniosły numer do play.

 

Możecie w jakikolwiek sposób samodzielnie sprawdzić, czy przyznano Wam te 20zł za przeniesienie numeru? U mnie się nic nie wyświetla, żaden kod tego nie pokazuje. W play 24 też nie ma tej informacji. Po kilku telefonach do BOK niczego sensownego się nie dowiedziałem, za każdym razem trzeba wszystko tłumaczyć od początku :angry: . Twierdzą, że dostałem 20zł, ale co z tego jeśli nie można sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że dostałem na święta starter od Play(brat też dostał), wszyscy którzy mieli na abonament takowy dostali. Dałem go mamie i uzupełniała konto, teraz odzyskałem starter, migrowałem na Play Fresh i wprowadziłem pakiet zbieraj minuty w Play Fresh. Za każde odebrane 2 min od innych sieci - 1 minuta do wszystkich za darmo, aby sprawdzić ilość minut wklepujemy - *102#.Aby aktywować usługę wystarczy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krótki kod *111*4*1# i potwierdzić zieloną słuchawką. Jednorazowy koszt aktywacji - 3 zł z Vat. Info tutaj: http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/pro...resh/index.html Tak więc mam 2 numery takie same, tylko początek z inną końcówką. Brat swój starter oddał mamie, tym sposobem wszyscy zadowoleni ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie też nie przeczę że może zakupie starter playa, ale i tak nadal do Orange będę uzywał POPa z włączonym multipopem bo bede mial taniej wew. sieci. ale tak czy tak jestem ciekawy jak to sie dalej rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każde odebrane 2 min od innych sieci - 1 minuta do wszystkich za darmo, aby sprawdzić ilość minut wklepujemy - *102#.Aby aktywować usługę wystarczy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krótki kod *111*4*1# i potwierdzić zieloną słuchawką. Jednorazowy koszt aktywacji - 3 zł z Vat. Info tutaj: http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/pro...resh/index.html

Każda podarowana minuta ma 30 dniowy okres ważności. Więc całkiem spoko :)

 

Zastanawiam się nad zakupem startera Play ale wersji z wyborem numeru i dopiero potem przemigrować do Fresha. Pytałem na infolinii jak wygląda procedura wyboru numeru ale potrafili mi tego wyjaśnić poza tym, że numer wybiera się z puli. Więc możliwe, że tak jak w Orżnąć. Czy ktoś może zakupił starter z możliwością wyboru numeru z puli?

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie. W prawie końcowym etapie czyli wtedy gdy przychodzimy do oddziału play i musimy odebrać starter na którym będzie przypisany mój numer z orange... Sprzedawca musi włożyć tą kartę do czytnika i przypisać jej numer czy wystarczy że spisze numer z tyłu startera play? Jak to u Was wyglądało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te smsy dalej mam za friko, mimo iż 10 dni od doładowania za dychę już minęło (konkretnie to już 14). Do tego brat dzwonił z IRL wczoraj, także 10 promocyjnych minutek zostało nabite. Coś te pieniądze z konta nie chcą zlecieć, pozostaje się tylko cieszyć :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku jestem w PLAY Fresh, po przejściu z Orange, i mam pytanie??

-kiedy dostanę pierwszy zwrot tych 60zł ??

-i za przejście wybrałem 10zł miesięcznie i jeszcze ich nie mam :/

Czekać czy udać się do PLAY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa pytania. Czy ja dobrze rozumiem, ze przy doladowaniu za 30 zeta dostajemy 3000 smsow za free do wykorzystania przez miesiac? Czyli innymi slowy: piszemy przez miesiac za darmo (nie wiem jaki maniak musialby wytrzaskac taki limit wiadomosci), a 30 zeta doladowania idzie tylko na rozmowy? I czy ta promocja obowiazuje przy starterach czy dopiero przy 1 doladowaniu? Druga sprawa: czy da sie przeniesc numer do Fresh a potem ewentualnie zrobic migracje do abonamentu (tez w Play).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doładowałem za 10 zł i mam 1000 smsów - dopiero wysłałem 8 :D

 

W kontaktach na karcie SIM jest kod chyba *1xxx i nim możesz sprawdzi stan konta i esów :)

 

Kasa nietknięta :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1.

Dopiero po doładowaniu. Dobrze rozumiesz, za 30zł otrzymujesz 3000 smsów do wszystkich sieci na 30 dni, kwota doładowania pozostaje nietknięta.

No to niezly hardcore :D A to generalnie jest promo okresowe czy juz tak ma byc? Generalnie zawsze niechetnie patrzylem na prepaidy, ale ta oferta mnie miazdzy. Jedyny mankament: net w Playu jest drogi :( a to sie jednak czasami przydaje. Gdyby to zmienili to bylby istny killer. Nawet sie zastanawiam czy nie olac sprawy z przenoszeniem i za ten sam hajs upolowac na Allegro jakis fajny numer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezly hardcore :D A to generalnie jest promo okresowe czy juz tak ma byc? Generalnie zawsze niechetnie patrzylem na prepaidy, ale ta oferta mnie miazdzy. Jedyny mankament: net w Playu jest drogi :( a to sie jednak czasami przydaje. Gdyby to zmienili to bylby istny killer. Nawet sie zastanawiam czy nie olac sprawy z przenoszeniem i za ten sam hajs upolowac na Allegro jakis fajny numer.

Numer sobie upoluj na stronie play - za 30 zł możesz wybrać numer - 30 zł oczywiście będziesz miał na koncie :).

Ja tak zrobiłem i upolowałem całkiem niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jako info dla innych:

 

*101# stan konta i ważność

*109# stan darmowych smsów

 

Jak dla mnie play najbardziej trafił z ofertą. Mam taniej do moich znajomych w orange niż gdy byłem w orange i dzwoniłem wewnątrz sieci. I darmowe smsy... To mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doładowałem za 10 zł i mam 1000 smsów - dopiero wysłałem 8 :D

 

W kontaktach na karcie SIM jest kod chyba *1xxx i nim możesz sprawdzi stan konta i esów :)

 

Kasa nietknięta :)

Sprawdź za pomocą kodu *109# do kiedy masz te smsy. Jestem bardzo ciekaw, bo doładowałem 21 marca za 10zł, a ważność widnieje do 12 kwietnia. Dziś korzystam już dwudziesty dzień i nadal mam za friko (a powinno być przez 10 dni) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...