Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka:

przenosząc się z Orange do Playa i zachowując stary numer dostaje nową kartę sim (czy jadę na starej od Idei :lol: ) w punkcie obsługi klienta?

Dzięki!

Dostajesz nową kartę (czystą bez numeru), którą programuje sprzedawca. W zależności jaki starter wybierzesz tyle zapłacisz tj. 5, 9 lub 30 zł.

Też przenosiłem numery z Orżnąć - jeśli masz zarejestrowany na siebie w Pomarańczy numer to ok. Jeśli nie, to wpierw zarejestruj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, oświadczam wszem i wobec, że gnój się zdarzył. Przeniosłem sobie numer do Play'a, wszystko niby okej, aktywacja po 24h, ale telefon gubi mi zasięg. Stoję sobie w centrum Poznania, czekam na tramwaj, a tu podczas rozmowy przerywa. Po dochodzeniu, które trwało 5 minut, doszedłem do wniosku, iż mam padniętą kartę SIM. Padniętą lub źle działającą. Moja karta w innych telefonach zachowuje się tak samo, inne karty Play'a w mojej Nokii E65 działają normalnie. I teraz pytanie - jak wygląda wymiana takiej karty lub co innego mogę uczynić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Przeniosłem się do Play z Orange i po 2 miesiącach użytkowania mogę stwierdzić: gorszy zasięg, gorsza jakość połączeń, dzwonię prawie za free (inni ładują moje konto dzwoniąc do mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem się do Play z Orange i po 2 miesiącach użytkowania mogę stwierdzić: gorszy zasięg...

 

Dziwne, zasieg plusa + wlasny play (e-gsm 900+UMTS) nie powinno byc takich kwiatkow... u mnie nie zaobserwowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, oświadczam wszem i wobec, że gnój się zdarzył. Przeniosłem sobie numer do Play'a, wszystko niby okej, aktywacja po 24h, ale telefon gubi mi zasięg. Stoję sobie w centrum Poznania, czekam na tramwaj, a tu podczas rozmowy przerywa. Po dochodzeniu, które trwało 5 minut, doszedłem do wniosku, iż mam padniętą kartę SIM. Padniętą lub źle działającą. Moja karta w innych telefonach zachowuje się tak samo, inne karty Play'a w mojej Nokii E65 działają normalnie. I teraz pytanie - jak wygląda wymiana takiej karty lub co innego mogę uczynić?

Idziesz do salonu, przedstawiasz sytuację i powinni wydać nową kartę (duplikat). Czy zaś zrobią to za darmo, czy odpłatnie (~ 30zł) - nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 12.07 jest ta promocja "50% extra po doładowaniu za 30zł". Zrobiłem doładowanie przez stronę doladowania.playmobile.pl (przez mTransfer) i dostałem tylko 30zł :huh:

 

EDIT: po kilku chwilach przyszła wiadomość, że dostałem 15PLN na rozmowy i SMSy :)

Mogli chociaż napisać, że te 50% jest na okres 30 dni <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Dziwne, zasieg plusa + wlasny play (e-gsm 900+UMTS) nie powinno byc takich kwiatkow... u mnie nie zaobserwowalem.

- Być może pokrycie w największych miastach jest lepsze. Gorszy zasięg jest szczególnie w budynkach odczuwalny. W Orange miałem w domu zawsze full zasięg, w piwnicy to samo. Teraz najwyżej połowa skali. Gdzieniegdzie w słabo zurbanizowanych okolicach nawet zanika. Z Orange nie miałem tego problemu.

- Jakość połączeń podobnie. Gdy odbieram rozmowę i mówię "halo" to często dzwoniący nie słyszą tego "halo". Dopiero jak powtórzę. Tak jakby zaskakiwało z opóźnieniem 1-2s.

- Z SMS-ami jest spoko. Dosłownie 1/50 dochodzi z opóźnieniem rzędu 15min. Reszta od ręki.

 

Wszystko powyższe przetestowałem w różnych konfiguracjach, więc nie ma mowy o jednostkowym przypadku. Chyba że takie objawy zdarzają się także, gdy walnięta jest w jakiś sposób karta sim.

 

 

Idziesz do salonu, przedstawiasz sytuację i powinni wydać nową kartę (duplikat). Czy zaś zrobią to za darmo, czy odpłatnie (~ 30zł) - nie wiem.

Wydają za free duplikat bez problemu. Należy tylko złożyć swój drogocenny podpis pod stosownym drukiem wymiany karty sim. Przerabiałem to. Za pierwszym razem wydali mi jakąś lipną starą wersję kart sim i nie chodziła. Coś w tym musiało być bo wizualnie się różniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałem posta Pigmeja i muszę stwierdzić że mam tak samo. Myślałem że to wina telefonu ale faktycznie rozmowa załapuje dopiero po 1s od odbioru czyli nie słychać pierwszego "halo" - teraz specjalnie odczekuję chwilę i dopiero zaczynam rozmowę. Tak samo zasięg i jakość połączeń - pogorszyły się w stosunku do tych które miałem w Orange. Jednak widać małą poprawę od czasu kiedy przeszedłem do Play. Jak na razie jestem w miarę zadowolony - mój portfel też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale faktycznie rozmowa załapuje dopiero po 1s od odbioru czyli nie słychać pierwszego "halo" - teraz specjalnie odczekuję chwilę i dopiero zaczynam rozmowę.

Tak samo jest w Play, Plus, Era - Oranżady nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zmieniło? Miałem pakiet chyba za 5złotych wykupiony zbierający minuty za połączenia przychodzące z innych sieci dłuższe niz 2 minuty.

Teraz patrze i jest tak:

Zbieraj Minuty w Play Fresh 3,00 PLN Opłata abonamentowa Możesz jeszcze kupić: 0

 

W zakładce usługi:

W Play Fresh wynagradzamy Cię za odebrane połączenia.

Za każde pełne 2 minuty przychodzące z innych sieci, dostajesz do wykorzystania 1 minutę do wszystkich polskich sieci komórkowych i stacjonarnych. Zebrane minuty możesz wykorzystać od razu.

 

W zakładce moje finanse:

Promocyjne minuty, zebrane w ramach usługi Zbieraj Minuty. Zebrane minuty są do wykorzystania od razu na połączenia głosowe, krajowe do Play i sieci stacjonarnych

 

Więc jak mam to rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi bardziej o to, że informacja jest sprzeczna. Te minuty są do wszystkich sieci czy do play i na stacjonarne? Bo te 2 informacje są różne. Wtedy była opłata chyba 5 złotych miesięcznie za to.. teraz 3 złote na stałe i tylko do play i stacjonarne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5. września Play wprowadzi nową odsłonę promocji darmowych SMS-ów po doładowaniu. Niestety nowe warunki są znacznie gorsze.

 

O wcześniejszej promocji, trwająca od wprowadzenia w marcu marki Play Fresh pisaliśmy w tej wiadomości.

 

W nowej odsłonie promocji po każdym doładowaniu użytkownik otrzyma następującą ilości darmowych SMS-ów do wszystkich sieci:

• 5-9 zł - 100 SMS-ów ważnych 5 dni (wcześniej 500 SMS),

•10-29 zł - 250 SMS-ów ważnych 10 dni (wcześniej 1000 SMS),

• 30-49 zł - 1000 SMS-ów ważnych 30 dni (wcześniej 3000 SMS),

• 50 zł i więcej- 2000 SMS-ów ważnych 50 dni (wcześniej 5000 SMS)

http://www.telepolis.pl/news.php?id=15852

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też, ale wkurza brak informacji od operatora. Dowiedziałem się dopiero dziś po zasileniu konta. Nowa oferta jest zresztą logiczna, opłaca się teraz ładować za wyższe kwoty, gdzie liczba smsów jest większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze jezeli aktywowalem ta usluge wczesniej, kiedy jeszcze dodawali dodatkowe minuty to ciagle bede je dostawal zamiast sms'ow? To smieszne kwoty, ale nie zaplacilbym nawet zlotowki za dodatkowe sms'y...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem SMSa, że z okazji Świąt podwajają doładowanie. W treści stoi, że po doładowaniu za 10PLN do 21.12, najpóźniej do 23.12 dostanę drugie 10PLN.. Tylko, że na stronie Playa nic takiego nie znalazłem. Sprawdzał już to ktoś? Ciekawi mnie czy dla większych kwot też tak dają.. Pewne i tak te podwojenie ważne jest przez 30 dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...