Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Doładowując przez stronę Playa, dają 10% więcej.

 

EDIT: Doładowałem za 30PLN i na razie dostałem tylko 30. Zobaczymy, ponoć bonus ma przyjść w ciagu 24h.

 

EDIT2: mam dodatkowe 10PLN za doładowanie.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

2 pytania:

Ojciec ma numer w plusie (simplus) zarejestrował go. Udał się do punktu play (jakis facio na siedzonku gdzieś - nie prawdziwy "salon") i tam mu powiedzieli, że jego numeru nie można przenieść do play'a na kartę tylko na jakiś rodzaj abonamentu 30 zł na miesiąc. Prawda to? Abonament odpada, w ostateczności zmieni numer chociaż same przepisywanie książki adresowej zajmie z pół dnia :/

2. Kupiłem sobie starter play za 5zł i zdechł po 2 tygodniach chyba. Czy jak doładuję to będę miał aktywny przez rok, tzn. schowam tel. do szafy za 11 miesięcy wyjme i normalnie dzwonię? Zmienić trzeba koniecznie w naszym przypadku bo heyah i plus mają fatalny zasięg u nas - praktycznie nie da sie dzwonić - play normalnie niemalże.. poza tym mi by odpowiadała ta roczna ważność, bo mało dzwonię i zwykle prędzej kończy się ważność niż kasa. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A odnośnie jedynki, w skrócie: da się przenieść numer z prepaid w plusie na prepaid w play'u?

No pewnie, że się da!

Nie możesz na stronę zajrzeć?

 

ok: masz już tego linka http://www.playmobile.pl/pl/play-karta/pro...resh/index.html

Dzięki, potrzebowałem potwierdzenie bo ten facio na krzesełku mówił co innego. Pewnie się łaszczył na prowizję. Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz zasięg to rzeczywiscie sie opłaca - ja jednak brał bym orange - w sumie nie ma takiej długiej ważności ale non stop ma jakies promocje w pre paidzie, co powoduje ze realna stawka za polaczenia spada nawet do 10 gr... albo gadasz 2 minuty i dostajesz 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam ostatnio problemy z siecią?

- Regularna utrata kontaktu z siecią "sieć niedostępna".

- Sms-y z dużym opóźnieniem.

- Etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te 29 groszy za minutę są tylko na jakiś czas ( kilka dni , miesięcy ) czy na cały okres wykonywania połączeń ? Z tego co się orientuje to tylko do orange jest drożej bo 75 groszy , czy się zgadza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

czy te 29 groszy za minutę są tylko na jakiś czas ( kilka dni , miesięcy ) czy na cały okres wykonywania połączeń ? Z tego co się orientuje to tylko do orange jest drożej bo 75 groszy , czy się zgadza ?

Taka jest stała stawka zawsze i wszędzie- 29gr brutto za minutę. Oczywiście na terenie PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pigmej

 

Tank u . W takim razie nabędę play .

 

edit

 

Czy ktoś ma tańszy internet niż w play ( 12 gr za 100 kb ) ? W orange jest 25 groszy za 50 kb .

Edytowane przez Suanis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie już dwa razy dzwonili z Playa na numer własnie w Playu i oferowali abo z połączeniami 29gr/min lub internet mobilny. Jakież było zdziwienie konsultantki jak się dowiedziała, że dodzwoniła się na numer w ich sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Czy ktoś ma tańszy internet niż w play ( 12 gr za 100 kb ) ? W orange jest 25 groszy za 50 kb .

Możesz zapodać pakiet 5MB za 5zł.

 

Jest nowa promocja w Play:

Dzięki tej promocji każdy, kto ją aktywuje będzie rozmawiał za 0 gr/min ze wszystkimi w Play (z wyłączeniem połączeń międzynarodowych, w roamingu oraz połączeń z numerami stacjonarnymi).

 

Wystarczy uruchomić promocję kodem aktywacyjnym i doładować konto kwotą minimum 30 zł.

Za 0 gr/min możesz rozmawiać przez 30 dni od dnia doładowania.

 

Jak uruchomić?

* Wpisz na klawiaturze telefonu kod aktywujący *111*1*1# i zatwierdź zieloną słuchawką.

* Sprawdź, czy promocja jest już aktywna wpisując kod *111*1*3# i zatwierdzając zieloną słuchawką.

* Po upewnieniu się, że promocja jest aktywna, doładuj konto kwotą minimum 30 zł i ciesz się darmowymi rozmowami ze wszystkimi w Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wcale nie jest chwytliwa oferta..

 

Mało jest osób, któym wystarczy 5 złoty na rok - przecież dzwonimy rozmawiamy. ważność konta już nie jest tak istotna..

 

29 gr za minutę? Tyle samo jest w heyah! jestem w heayah to wiem :D otrzymuję również 13groszy za smsy, oraz 2gr za 100kb !

 

A co Nam przyjdzie z 29 groszy w playu, skoro większość sieci za połączenie do playa, ściąga dużo pieniędzy - jak ktoś skojarzy że płaci np 80 groszy za minutę, to np będzie korzystał czyli mniej do Nas dzwonił- proste:P

Edytowane przez Dvd3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie chciał to i tak zadzwoni....

Dokładnie :D, nie wiem co to w ogóle za argument że inni mają do nas (Play) drożej, po to bierzesz jakąś oferte zebyś miał lepiej, jak tak się troszczysz o innych to wpłać kase na jakąś fundacje i już, albo daj dzwoniącemu hajs... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Jak dla mnie to wcale nie jest chwytliwa oferta.. [...]

W Play masz unikatową opcję zarabiania minut na dzwoniących z poza Play. Wystarczy kilka razy na miech zamówić sobie rozmowę np. z doradcą kredytowym, albo prezentację jakiegoś produktu przez telefon. Posłuchasz tak dwie trzy rozmowy po 15 minut i już masz 20 minut na miech za free :wink:

W zasadzie od początku korzystania ładowałem ze 2-3 razy za 20zł. Resztę minut mam jak wyżej.

 

Dokładnie :D, nie wiem co to w ogóle za argument że inni mają do nas (Play) drożej, po to bierzesz jakąś oferte zebyś miał lepiej, jak tak się troszczysz o innych to wpłać kase na jakąś fundacje i już, albo daj dzwoniącemu hajs... :)

Też się spotkałem z takim dziwnym podejściem, że ja kogoś naciągam na wyższe koszty :blink: Co za idiotyzm. Ja sobie wybieram ofertę najlepszą dla mnie, a jeżeli operator dzwoniącego daje mu gorszą to niech zmieni, a nie próbuje mnie wpędzać w poczucie winy za to że on źle wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :D , nie wiem co to w ogóle za argument że inni mają do nas (Play) drożej, po to bierzesz jakąś oferte zebyś miał lepiej, jak tak się troszczysz o innych to wpłać kase na jakąś fundacje i już, albo daj dzwoniącemu hajs... :)

Dokladnie. Ja wybieram tak zeby mnie sie oplacalo i mnie bylo wygodnie, a jak inni maja drozej i im to przeszkadza to niech znajda sobie inna oferte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało jest osób, któym wystarczy 5 złoty na rok - przecież dzwonimy rozmawiamy. ważność konta już nie jest tak istotna..

 

29 gr za minutę? Tyle samo jest w heyah! jestem w heayah to wiem :D otrzymuję również 13groszy za smsy, oraz 2gr za 100kb !

A jak ktoś tylko odbiera połączenia to i 5zł mu wystarczy :P

W Simplusie też mam 29gr do wszystkich (akurat nie mam kontaktów z numerami w Playu, więc nie mam problemu płacenia więcej za te połączenia), a drugi telefon z numerem w Play Fresh to u mnie jak stacjonarny - dzwonię z niego jak jestem w domu/akademiku i nie noszę go przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem - porównuje ofertę play'a do heyah :) To są dwie sieci o TAKIEJ SAMEJ cenie za połączenie, IMO bardziej korzystniejsza jest Heyah = właśnie dlatego, że połączenia z innych sieci są tańsze!

 

Przecież każdy z Nas ma rodzinę, znajomych itd.. i nie mówcie mi, że jest dla Was i dla nich, kompletnie bez znaczenia ile płacą za połączenie do WAS??

 

W tych dwóch ofertachh, cena za połączenie wychodzące jest takie samo, no a nikt nie płaci tak wiele za połączenie do mnie :P

Też się spotkałem z takim dziwnym podejściem, że ja kogoś naciągam na wyższe koszty blink.gif Co za idiotyzm. Ja sobie wybieram ofertę najlepszą dla mnie, a jeżeli operator dzwoniącego daje mu gorszą to niech zmieni, a nie próbuje mnie wpędzać w poczucie winy za to że on źle wybrał.

Idiotyzmem jest nie zrozumienie tego co napisałem. Chyba że ktoś jest do tego stopnia aspołeczny, że nie posiada bliskich ludzi.

 

W heyah co 3-4 miesiące jest akcja podwajania drugiego doładowania- zawsze wtedy robię tak, że kupuje doładowanie za 20 potem za 100 i mam 220 złotych-

A zarabianie na dzwoniących nie jest unikatowe!!

 

jakieś 5 lat temu, ta opcja była w taktaku:P z tego co się orientuje, w pewnej taryfie jest nadal, dodatkowo, od niedawna Heyah również wprowadziła tę opcję.. (na temat innych sieci się nie wypowiadam bo nie obcuję z Nimi :))

Edytowane przez Dvd3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Dvd3K- Rozwiązanie tego "problemu" jest bardzo proste. Cała rodzina jest w Play. A nie mam zamiaru ratować całej reszty świata od nadmiernych wydatków, kosztem swojego portfela. Ja nikomu nie każę do mnie dzwonić. Jak ktoś zapyta to przed nikim też nie ukrywam w jakiej sieci mam fon.

 

Dla mnie porównanie Play vs Heyah jest oczywiste- Play.

Heyah to Era, a o ich infrastrukturze i jakości usług mam tylko złe zdanie. Play ma swoją infrastrukturę i Plusa, a o nich z kolej mam bardzo dobre zdanie. Do tego dochodzi darmowe doładowanie przez dzwoniących. Wybór jest prosty :wink:

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dvd3K- Rozwiązanie tego "problemu" jest bardzo proste. Cała rodzina jest w Play. A nie mam zamiaru ratować całej reszty świata od nadmiernych wydatków, kosztem swojego portfela. Ja nikomu nie każę do mnie dzwonić. Jak ktoś zapyta to przed nikim też nie ukrywam w jakiej sieci mam fon.

 

Dla mnie porównanie Play vs Heyah jest oczywiste- Play.

Heyah to Era, a o ich infrastrukturze i jakości usług mam tylko złe zdanie. Play ma swoją infrastrukturę i Plusa, a o nich z kolej mam bardzo dobre zdanie. Do tego dochodzi darmowe doładowanie przez dzwoniących. Wybór jest prosty :wink:

 

Pozdr

To zupełnie co innego - u mnie rodzinka w erze i plusie, ale jeśli masz do czynienia z Playem dookoła, to zrozumiałe:)

 

Sam o Erze złego zdania nie mam, podobnie o Heyah:p jedyne co mnie zdenerwowało podczas używania, to reklamy i zaproszenia do ich konkursów.. (będąc w Heyah, dostawałem reklamy konkursów ery) ale wysłałem kod z darmowym smsem i udało się to wyłączyć:)

 

poza tym, sam nie spotkałem się z złym zasięgiem, itd :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że ja z siostrą mamy playa a rodzice erę i jakoś nie widzą problemu, żeby do nas zadzwonić, czy wysłać smsa. Odnośnie wszystkich innych - przecież nie gada się z ludźmi (znajomi itp) przez 10 minut dziennie, a jak zadzwoni na 2 minuty do playa, raz na tydzień, to nic się nikomu nie stanie. Jak ktoś chce rozmawiać po kilka godzin dziennie z daną osobą to się kupuj sim+ i za 5zł gada do bólu.

 

Wśród moich znajomych nikt, nigdy nie powiedział mi - 'ja do Ciebie nie zadzwonię, bo mam drogo', a co więcej, mam drugi numer w plusie i nikt go nie chce, bo im nie jest potrzebny (nawet osobom z plusa).

 

To nie nasza wina, że pozostali operatorzy boja się playa i mają inne stawki.

 

ps. główny telefon mam na abonament, więc play to dla mnie jedyne, rozsądne wyjście

Edytowane przez psz3mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że ja z siostrą mamy playa a rodzice erę i jakoś nie widzą problemu, żeby do nas zadzwonić, czy wysłać smsa. Odnośnie wszystkich innych - przecież nie gada się z ludźmi (znajomi itp) przez 10 minut dziennie, a jak zadzwoni na 2 minuty do playa, raz na tydzień, to nic się nikomu nie stanie. Jak ktoś chce rozmawiać po kilka godzin dziennie z daną osobą to się kupuj sim+ i za 5zł gada do bólu.

 

Wśród moich znajomych nikt, nigdy nie powiedział mi - 'ja do Ciebie nie zadzwonię, bo mam drogo', a co więcej, mam drugi numer w plusie i nikt go nie chce, bo im nie jest potrzebny (nawet osobom z plusa).

 

To nie nasza wina, że pozostali operatorzy boja się playa i mają inne stawki.

 

ps. główny telefon mam na abonament, więc play to dla mnie jedyne, rozsądne wyjście

Opcja z stacjonarnym w playu, całkiem rozsądnie brzmi:)

 

Co do tego o czym pisałeś, według czasu połączeń w telefonie - rozmawiam po 24 minuty dziennie, z czego ok.3/5 to rozmowy przychodzące, więc jak dla mnie to jest istotne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Heyah od początku istnienia tej sieci, rok temu zmieniłem na Playa i nawet po wprowadzeniu nowej taryfy przez poprzedniego operatora (Nowa Heyah?), nie wiedziałem sensu powrotu.

 

Heyah ma bardzo tani internet, jedyne czego mi brakuje we Freshu. No bo bezpłatne smsy to ja mam do wszystkich (heyah - tylko w sieci), dostaję darmową minutę za każde dwie przychodzące, nie muszę się martwić o ważność wychodzących, a i jak mam jakiś biznes, biorę pakiet 5zł/100min na Play i stacjonarne ;)

 

Co do cen połączeń. W ubiegłym roku stawki MTR dla Plusa/Ery/Orange spadły do ~17gr/min, łatwo policzyć, że operatorzy przy 29gr/min zarabiają 12. Stawki MTR do Play spały natomiast do ~40gr/min, czyli jakieś 52gr/min do Play powinno być u innych operatorów standardem. Rozumiem, że 52 to nie 29, ale cena na poziomie 79gr/min (Heyah) to już robienie sobie jaj z własnych użytkowników. Toż nawet TP ma obecnie 61gr/min to Playa :lol2:

 

Edit.

Od 1 stycznia 2010r. stawka MTR do Play miała zostać obniżona do ~38gr/min, więc zapewne takowa już obowiązuje. Dla zainteresowanych dodam, że zrównanie stawek wszystkich operatorów ma zostać dokonane za 4 lata, no już niecałe (styczeń 2014r.).

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy z Nas ma rodzinę, znajomych itd.. i nie mówcie mi, że jest dla Was i dla nich, kompletnie bez znaczenia ile płacą za połączenie do WAS??

Nie mówię ci, że mam totalnie wyj..ane, ile kto zapłaci za minutę czy dwie zawracania mi gitary. Wcale ci tego nie mówię.

Kompletnie bez sensu argument, usiłujący nędznie usprawiedliwić czyjąś nieudolność w wyborze operatora. A nuż jest 48 groszy zamiast 29, a może 72, to nie zadzwonię? Dziecinada. Jak jest mus, to się dzwoni nawet za 5 zł/minutę, z US & A tak dzwoniłem.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyah ma bardzo tani internet, jedyne czego mi brakuje we Freshu. No bo bezpłatne smsy to ja mam do wszystkich (heyah - tylko w sieci), dostaję darmową minutę za każde dwie przychodzące, nie muszę się martwić o ważność wychodzących, a i jak mam jakiś biznes, biorę pakiet 5zł/100min na Play i stacjonarne ;)

Pakiety Play Online w telefonie Opłata miesięczna Aktywacja Ważność pakietów

100 MB 5 zł *111*67*1# 30 dni

500 MB 15 zł *111*52*1# 30 dni

1 GB 25 zł *111*53*1# 30 dni

 

i jeszcze narzeka, mi w erze za 5MB 5zł każą płacić ;) na szczescie tylko (albo aż) do września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...