Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie co to za nowa promocja jest ? do mojego brata na play fresh doszedl sms ze jesli sie doladuje za 10 zl to bedzie drugie tyle, tylko ...

 

na stronie fresh nic o tym nie ma..

 

ciekawi go jedno..

 

czy jesli doladuje 3x po 10 zł to dostanie 30 zł ??

 

zawsze w smsach było ,, ze minimum 10 zł a tu przyszło że tylko ze jesli doladuje 10 złotymi. hmmmm

Edytowane przez acess

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siwy05, ale tylko jeśli jesteś w zasięgu nadajników Playa. Co prawda w większych miastach nie ma problemu, ale ja w takowym nie mieszkam i różnie to bywa. Po za tym w Heyah płacisz 2gr/100KB czyli tyle ile wykorzystasz. Dla ludzi którzy z internetu w komórce korzystają naprawdę sporadycznie, jest to lepsze rozwiązanie, nie trzeba się bawić w pakiety ;)

 

Od dnia 15 lutego we Freshu dostępne są dwie nowe promocje:

 

Oferta Promocyjna „Pakiet 30 minut za 6 zł w Play Fresh”

 

30minut do wszystkich sieci za 6zł (20groszy/minuta)

AKTYWACJA: *111*62*1#

STATUS: *111*62*3#

STAN POZOSTAŁYCH MINUT: *104#

Aktywować można go raz na miesiąc.

Minuty ważne są 30dni, o ile nie przedłużą ich kolejne minuty do wszystkich np. z Programu Doładowań (60zł).

 

Regulamin: Pakiet 30 min za 6 zł

 

Oferta Promocyjna „Pakiet 15zł za 10zł”

 

Pakiet 15zł za 10zł

AKTYWACJA: *111*63*1#

STATUS: *111*63*3#

STAN POZOSTAŁYCH PROMOCYJNYCH ZŁOTÓWEK: *101#

Aktywować można go tylko raz w czasie trwania promocji.

Za 10zł z konta głównego można otrzymać 15zł na konto promocyjne ważne 30dni, ale można je przedłużyć np. doładowaniem +10% z www.doladowania.playmobile.pl lub z PROGRAMU DOŁADOWAŃ (PRÓG 90zł.- dodatkowe 20zł.)

 

Regulamin: Pakiet 15 za 10zł

źródło: http://www.blogplay.eu/

 

EDIT.

Cholera, człowiek ma sesje i nie wie co się w świecie dzieje.

 

Jeszcze jedna promocja: Stan Darmowy, czyli 0gr/min do wszystkich w Play przez 30 dni za free! Oczywiście żeby nie było zbyt różowo, trzeba doładować konto za 30zł, ale te pieniążki są do naszej dyspozycji :D

Szczegóły:

http://www.playmobile.pl/pl/play-karta/pro...mowy/index.html

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię ci, że mam totalnie wyj..ane, ile kto zapłaci za minutę czy dwie zawracania mi gitary. Wcale ci tego nie mówię.

Kompletnie bez sensu argument, usiłujący nędznie usprawiedliwić czyjąś nieudolność w wyborze operatora. A nuż jest 48 groszy zamiast 29, a może 72, to nie zadzwonię? Dziecinada. Jak jest mus, to się dzwoni nawet za 5 zł/minutę, z US & A tak dzwoniłem.

Zdaje mi się, ze napisałem wcześniej, że biorę pod uwagę sytuację rozmów po kilkadziesiąt minut dziennie! MOJĄ sytuacje. przykładowo, jak podzieliłem czas rozmów z ostatniego miesiąca, wyszło mi około 15 minut przychodzących dziennie, licząc że 10 minut z tego to osoby bliskie, to chyba różnica prawda?

 

i to nie dziecinada, a przedstawienie swojego punktu widzenia.

Haha.. Mój własny argument nie mógłby usprawiedliwić mojej nieudolności w wyborze czegoś! w końcu z własnej woli się wypowiadam, i głównym celem forów, nie jest obrona własnego punktu widzenia, a jego przekazywanie, więc bądź że człowieku logiczny:p No chyba, że korzystasz z tego typu portali, celem umocnienia swoich poglądów i poćwiczenia "agresywnej" asertywności, no cóż - wiedz, że nie każdy:P

 

 

A wracając do Playa - ciekawie wyglądają te pakiety internetowe 25złza 1gb..- nigdy nie próbowałem takiej opcji, a tylko czasem przytrafiają się podróże z laptopem - stąd pytanie -

Mogę włożyć kartę sim od playa w modem (taki jak np blueconnect bez żadnych zabezpieczeń), zakupić pakiet za np 25 złotych, i śmigać po necie? Jak wygląda prędkość takiego internetu?

 

Ogólnie pytanie powinno brzmieć, czy do modemu pod usb, potrzebne są specjalne karty sim, czy standardowa telefoniczna prosto z komórki również zadziała?

Edytowane przez Dvd3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do Playa - ciekawie wyglądają te pakiety internetowe 25złza 1gb..- nigdy nie próbowałem takiej opcji, a tylko czasem przytrafiają się podróże z laptopem - stąd pytanie -

Mogę włożyć kartę sim od playa w modem (taki jak np blueconnect bez żadnych zabezpieczeń), zakupić pakiet za np 25 złotych, i śmigać po necie? Jak wygląda prędkość takiego internetu?

 

Ogólnie pytanie powinno brzmieć, czy do modemu pod usb, potrzebne są specjalne karty sim, czy standardowa telefoniczna prosto z komórki również zadziała?

Tak, do modemu USB/Express Card wkładasz zwykłą kartę SIM. Prędkość zależy od miasta, ale jest raczej bardzo komfortowa, minimum UMTS czyli ~300kbps, a w niektorych miastach siega 6000kbps. Jest tylko jeden szkopuł - nie poużywasz sobie takiego internetu np w pociagu czy w mniejszych miastach. Działa on tylko tam gdzie są nadajniki Play (ich własne, nie wypożyczone od Plusa). Więc jeśli zależy Ci na używaniu internetu tam gdzie Play ma już swoje nadajniki to jak najbardziej Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to co napisałem wcześniej o pakiecie internetowym. W Playu jest opcja blokowania transferu danych poza strefą taniego internetu, działa wyśmienicie. Tani internet to był jedyny atut Heyah, teraz już go nie ma :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to co napisałem wcześniej o pakiecie internetowym. W Playu jest opcja blokowania transferu danych poza strefą taniego internetu, działa wyśmienicie. Tani internet to był jedyny atut Heyah, teraz już go nie ma :wink:

"Kontroluj połączenia poza strefą taniego Internetu w Play

 

Nie sprawdzaj ciągle czy jesteś w strefie taniego Internetu! Zablokuj możliwość łączenia się z Internetem poza nią wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu krótki kod *111*51*1#. Blokada zostanie włączona wciągu 24 godzin.

Pamiętaj, że zawsze możesz odblokować możliwość połączenia z Internetem poza strefa taniego Internetu w sieci Play, wystarczy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kodu *111*51*2#. Odblokowanie nastąpi wciągu 24 godzin.

Potem znowu możesz zablokować połączenia z Internetem poza tanią strefą żeby swobodnie korzystać z Pakietu Play Online w telefonie."

Edytowane przez Dvd3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT.

Zacząłem odpisywać zanim jeszcze wyedytowałeś, więc już zostawię ;-)

 

Te tanie pakiety są do wykorzystania tylko w strefie nadajników Playa, czyli jak Ci komórka złapie 'Plusa' (z których to nadajników Play też korzysta), to internet kosztuje już po stawce 12gr/100KB. Z tego powodu uważałem to za średnio opłacalne, bo różnie to z tym zasięgiem bywa w mniejszych miastach. Opcja blokowania transferu, jak sama nazwa wskazuje, uniemożliwia przesył danych poza zasięgiem nadajników Playa, czyli nie będzie przykrej sytuacji, że zamiast z pakietu, pociągnęło niemałą kasę z konta.

 

Tu też muszę sprostować moją opinię o zasięgu, mieszkam w małym mieście ~20km od Rzeszowa, czyli Polska B, a internet w Playu działa dobrze, myślałem, że z włączoną opcją blokowania transferu nie będzie szło się połączyć, ale jest naprawdę bezproblemowo.

 

P.S. Oczywiście opcje blokowania da się włączać/wyłączać kodem (a także z poziomu strony), na włączenie czekałem jakieś 10-15min.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Pytanie: Czy przy migracji z "Orżnąć" do "Graj" tracę środki jakie mam zgromadzone na Orżnąć? Mam tam dość sporą kwotę.

Jedyna opcja to wydzwonić środki z Orżnąć na połączenia do nowego numeru w Graj, co poskutkuje naliczenie darmowych minut za odebrane z poza Graj. Przynajmniej część odzyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W takim razie powstrzymam się z migracją do czasu wydzwonienia, albo pojawienia się lepszej oferty.

Możesz też wysłac kasę na inne konto orżnij przez przelew sms.

Albo wystawić na allegro i zgarnać coś w przedziale 35-38zł za 50zł.

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wszyscy już pouciekali z orżnąć, a w alledrogo nie chce mi się bawić. Osobiście w "graj" kuszą mnie najbardziej pakiety internetowe.

Choć znajomy ostatnio coś mi mówił, że on w mBanku ma połączenia po 19gr i 20MB albo 50MB internetu co miesiąc za free, a dodatkowe 100MB można dokupić za 5zł.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mBanku ma połączenia po 19gr i 20MB albo 50MB internetu co miesiąc za free, a dodatkowe 100MB można dokupić za 5zł.

A w GaduAir masz 50zl gratis dla starterow kupionych po 21 lutym, po doladowaniu za 20zł - 100Mb internetu za free, pakiet 300mb kosztuje 11zł (naliczanie co 1kb), stawka za min 22gr (49gr do play). Dodatkowo gg w tel za darmo, pelno darmowych minut po sieci, przez kompa itd.

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy pakiet Play Online 100MB za 5zł. Tylko wtedy najlepiej sobie ustawic recznie operatora na play.

 

Kurde, szukałem na stronie Play i znalazłem tylko tyle, że ten pakiet jest dostępny, ale tylko w abonamencie?

 

We freshu nadal za 5 zł mamy 5mb i nic więcej na temat taniego internetu na www nie pisze. To jak jest w końcu z tym pakietem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szukałem na stronie Play i znalazłem tylko tyle, że ten pakiet jest dostępny, ale tylko w abonamencie?

 

We freshu nadal za 5 zł mamy 5mb i nic więcej na temat taniego internetu na www nie pisze. To jak jest w końcu z tym pakietem?

 

Play: Najtańsze pakiety play online w telefonie

 

:)

 

a poza tym, zarejestruj sobie telefon na play24 i tam zdalnie mozesz sobie wszystko aktywowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam (play24) właśnie znalazłem, co takiego zeżarło mi 2zł ostatnio. Okazało się, że to Granie na czekanie (czy jak to się ta nazywa). I nie wiem od jak dawna pobierało mi opłatę, bo żadnej informacji nie było, a przecież włączyli to za darmo. Oczywiście od razu wyłączyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj pakiet Tani Internet rozszerza się z 5 do 25MB (~2gr/100KB). Działa oczywiście w zasięgu Play+Plus. Miła wiadomość dla osób, które muszą "przebywać" na nadajnikach Plusa, dla reszty nadal pakiety Play Online oczywiście są dużo lepsze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam play online w telefonie już 2 miesiąc i muszę powiedzieć, że bardzo fajna sprawa :D na początku zakupiłem pakiet za 5zł jednak 100mb to za mało. 500mb przy korzystaniu z maili, gg czy www (bez yt) wystarcza w zupełności. W moim przypadku prędkość maksymalna z jaką przeglądam internet to 1mb więc też całkiem fajnie :D. Jak ktoś nie potrzebuję jakiegoś wypasionego internetu do ściągania albo nie ogląda yt to polecam :D

Edytowane przez jonek_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to 100MB się sprawdza. Większość czasu przebywam w zasięgu jakiegoś WiFi, więc aż tak ten pakiet nie cierpi. Poza tym pakietu używam praktycznie tylko by sprawdzać pocztę. Resztę zabawy robię na WiFi. Do tego te 1000 SMS i jakoś nie mogę tego doładowania wyczerpać ;) w poprzedniej sieci już bym ze 3x ładował.

 

Pytanie 1: Czy w ofercie na kartę można wyłączyć pocztę głosową? Już kilka razy zmieniałem, a znajomi cały czas mi o to płaczą. Jednak jedyna opcja to "modyfikuj". Wyświetla mi, że przyjęto zlecenie i koniec.

Pytanie 2: Ktoś wie czy, a jeśli tak to kiedy wznowią opcje wyboru startera z dobranym numerem na stronie play? Czy może pozostaje mi tylko kupno numeru na alledrogo?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech się pocałują w dupę.

Dalej w takim razie nie używam neta [; A szkoda, w sumie...

 

Chociaż nie ma co narzekać. Nie musze doładowywać teraz po 2-3 razy miesięcznie po 30zł, tylko mam to za 24.5zł :legal:

[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy pakiet dla FRESH 30 za 10

 

Ostatnio we Freshu zamieszali z tymi ofertami, ale dziś dostajemy kozacki pakiet! :)

Tak w skrócie, ładujemy za dychę, uruchamiamy pakiecik, z 10 zł robi się 30 zł ważne 30 dni. Czyli efektywnie rozmowy i smsy do wszystkich sieci wychodzą odpowiednio ~10 gr i 3 gr. Mam nadzieję, że pakiet zagości na dłużej.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...