Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra sprawa, teraz sie moge ograniczyc do ladowania 10zł/miesiac.

Edit: Hmm ciekawe czy bedzie sei dalo za ta kase aktywowac inne pakiet ;> Trzeba sprobowac.

Edytowane przez s0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję przetestować ;) W regulaminie jest tylko to opisane:

 

13. Promocyjne złotówki przyznane w ramach pakietu są rozliczane w pierwszej kolejności przed

Pakietem Złotówek. Po wykorzystaniu złotówek z pakietu opłata za kolejne połączenia naliczana

będzie zgodnie z Cennikiem Oferty Play Fresh i rozliczana z Pakietu Złotówek.

 

s0n1c widzę, że zmieniłeś poprzedniego posta, a napędził on mnie do podobnego działania ;) jak przetestujesz to podziel się czy to zadziała.

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek_1993

Posiadam telefon w sieci PLAY nie polecam :mur: słaby zasięg dostęp do internetu niemożliwa <_< GPS nie wspomnie chociaż to tylko Avila B-) . Dałem kolesiowi tel. żeby mi skonfigurował powiedział że się nie da wcisnął mi jakiś kit że samo się zrobi :razz: . Porażka !~!

 

@ po przeczytaniu tematu zaangażowałem się i sprawdziłem dokładnie wszystko co z tą siecią i jednak wina leży bardziej po str. telefonu :( muszę na gwar oddać w avili mam 1 kreskę a w innych max lub 4/5 :lol2:

Więc cofam co do zasięgu :) promocje mają fajne dobrze że znajomi nie wiedzą ile płacą pisząc/dzwoniąc do mnie :razz:

Edytowane przez Bartek_1993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stivo, prawdopodobnie tak będzie, ale nie zapominajmy, że są mniejsze pakiety (30 za 10, 15 za 10 i 10 za 5), które przedłużają ważność konta bonusowego o kolejne 30 dni. Także trzeba sobie po prostu terminu dopilnować i gdy będzie się kończyła ważność "stówy", wziąć któryś mniejszy i wydzwaniać dalej :rolleyes:

 

@Bartek_1993, zależy gdzie mieszkasz, Play cały czas rozbudowuje infrastrukturę, z czasem będzie coraz lepiej. Póki co polecam działać na nadajnikach Plusa, są też odpowiednia pakiety internetowe, które działają właśnie na Plusie i Playu. Oczywiście dostajemy mniej MB za podobną cenę, ale problemów z zasięgiem brak. Pakiety te i tak są atrakcyjne w porównaniu do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad LongPlay 69, który jest w promocji i kosztuje dychę taniej (czyli 59zł) przez cały okres umowy. Za to masz 350 min do wszystkich sieci i darmowe rozmowy do Play. W niższych abonamentach stan darmowy jest ograniczony czasowo, a później ekstra płatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 za 30zł B-)

FRESH MIKOŁAJ | Tako rzecze Rzecznik Play

 

Trzeba poczekać na regulamin do poniedziałku i wyczytać ile ta stówa będzie ważna.

 

Założę się, że nie dłużej jak miesiąc. Jak zawsze w takich promocjach.

 

100 zł za 30 zł

Bonusowe środki możesz wykorzystać na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w ciągu 30 dni od dnia przyznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe pakiety internetowe w Play Fresh:

 

Dołączona grafika

 

Wreszcie porządki, znika rozgraniczenie na osobne pakiety dla Play i Plusa. Ci co brali Play Online 100MB za 5zł (tylko zasięg Play) mogą czuć się lekko poszkodowani, ale dla reszty pakietów zmiany cenowe na plus, a dodatkowo wszystkie działają także w obrębie nadajników Plusa.

 

Zostaje tylko 5 pakietów, wcześniej był tzw. "Tani Internet" (pojedynczy pakiet), kilka pakietów Play Online (Play) i drugie tyle dla nadajników obu operatorów.

 

Dodatkowo wchodzi opcja internetu bez limitu (po doładowaniu za co najmniej 30zł, tylko dla taryfy Darmowy Internet), szczegóły:

http://blogplay.pl/2011/03/play-fresh-all-inclusive-darmowy-internet-bez-limitu-danych/

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Play jest w stanie zaoferowac w abonamencie cos konkurencyjnego niz oferta przedluzeniowa Ery? Era daje: 64zl, 360min +500sms (dodatkowy pakiet) + 100mb netu + 2os gratis, Nokia E72 499zl. Ogladajac abonamenty All Inclusive na stronie, Play wypada gorzej, ale nie wiem czy czegos nie pomijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Dziwna sytuacja. W Lipcu kończy mi się umowa a z Play nie dzwonią. Ba! Z Plusa już dzwonili! Bo miałem kiedyś u nich numer ale zaoferowali za 60zł 240 darmowych minut... w Play jest 420 minut do wszystkich i darmowe w Play na zawsze.

 

Poza tym czy nie ma czasem czegoś takiego, że mogę przedłużyć umowę już 3 miesiące przed końcem? Czy czekać aż zadzwonią i zaoferują coś ekstra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez 15 minut napastowała mnie miła Pani z biura obsługi klienta z ofertą przejścia na abonament 39 złociszy na 24 miesiące w tym 120 minut + 250mb na neta jakieś tam 6 miesięcy do play za darmo i takie tam. Oferta w sumie całkiem miła i fajnie, że starają się dbać o mnie raz na jakiś czas, ale jak krzyknąłem, że chce HTC HD2 albo DHD, to jej odpowiedź o cenach mnie zgięła. Otóż koszt tych telefonów kosmiczny, bo i nawet droższy niż jak wejde do sklepu i kupie ten telefon sam. Nie wymagam przy takim abonamencie telefonu wartego w okolicach 1200-1500 złotych za złotówkę, ale mógłby być nieco tańszy.

 

Zostaje nadal przy prepaidzie.

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Dzwoniłem do konsultanta i zamówiłem All inclusive max za 75zł.

 

Normalnie ma się na cały okres umowy minut do wszystkich 520, mi zaoferowano 820 minut. Dodatkowo internet 1GB a po przekroczeniu limitu dalej internet darmowy tyle, że wolno działający. No i stan darmowy do Play.

 

Co do telefonów to Samsung Ace za 1zł, ogólnie szału nie ma ale konkurencja też taniej nie ma. Jedyna wada Ace'a jest taka, że nie wiele więcej trzeba dołożyć by mieć coś półkę wyżej.

 

 

I nie przesadzajcie z tymi telefonami, 39zł to jest marny abonament. Przy takim abonamencie do play trafi 936zł, a nawet i mniej po odliczeniu podatków. Przy czym taki HTC 2 w normalnej dystrybucji ( sklepy) kosztuje 1700zł, Play z pewnością ma go taniej ale poza telefonem płaci się też im za rozmowy i internet.

 

A prepaid? Mi osobiście odpowiada bardziej abonament :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Telefon doszedł wczoraj o 17 więc jestem zadowolony. Na internecie krąży dużo postów o tym, że zamawiając przez BOK Playa telefony im szły tygodniami i miesiącami, u mnie się to nie sprawdziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale dotyczy Playa i dość pożytecznej funkcjonalności:

 

Play chce chronić przed SMS-owym spamemOperator sieci Play wprowadza nową usługę STOP SPAM, wymierzona w niechciane SMS-y, jakie otrzymują użytkownicy telefonów komórkowych.

 

Po wysłaniu SMS-a o treści "STOP" na numer 252, filtr zacznie blokować wszelkie SMS-y nadsyłane ze skróconych numerów zaczynających się na 7,8 i 9, czyli różnego rodzaju loterii, okazji, wróżek i innych.

 

Filtr nie powinien blokować wiadomości nadsyłanych np. przez bank, o ile będa one pochodziły z podpisanego numeru.

 

Usługa jest bezpłatna.

Aktywowałem na jednym numerze i porównam z drugim - zobaczymy jak to będzie skutecznie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Ja w Play i tak nie dostaje takich smsow.

 

Uwaga! Dzisiaj wszedl mi do życia nowy abonament i... Play dal dpy. Obiecano mi 820min a mam 620. Dzwonilem do BOK i bede walczyc o swoje. Czy jak otworzylem juz telefon to rekojmia dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...