Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu rozumiec, zmienia sie opis oferty z "mega ilosc 500 plus iles tam minut do wszystkich" na "nielimitowane do wszystkich", tyle ze drozej i bez phona ;)

Uzywam pakietu za 69zl z 460minutami albo cos kolo tego, jako firmowo-prywatnego telefonu. Dziennie ok 20 polaczen do klientow, internet, poczta. Jeszcze nie przekroczylem abo. Przed podniecaniem sie trzeba przekalkulowac sobie czy nowa oferta daje nam cokolwiek poza milym dla ucha frazesem.

 

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim zastoju Play ponownie wpłynął pozytywnie na spadek cen. Owszem abonament za 79 zł bez telefonu to zdecydowanie oferta klientów z grubszym portfelem i małych firm, ale statystyczny Kowalski także może sporo zyskać :) Czekam na opowiedź Orangutana na oferty "no limit" Plusa/T-M/Playa. Jeśli w rodzinie używa się kilku numerów w Play Fresh, przy okazji ładowania baterii można nazbierać niemało minut np. 480 przez noc ;) Spora oszczędność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwane z kontextu- a jakże- apropopo podniecania się- lasencja w reklamie formuły4.0 ma bardzo wyjątkowo duże "przody"- to chyba podprogowy ficzer tej reklamy ;-).

 

Abstraciach!ac od tej oplacalnej/nieoplacalnej "rewolucji", to playowi mozna zawdzieczac wyciagniecie z totalnego szamba klientow sieci komorkowych. Gdyby nie play to "zlodziejstwo" w bialy dzien nadal by trwalo.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Carson

 

TRU, TRU BRO. +1

"Zapłacił za to" zmową pozostałych w kwestyi kosztów połączeń do onego- choć nie wiem czy już nie odpuścili... ale pewnie nie- a po powyższym- coś tam jeszcze "dołożą".

No i git- takich prakursorzów nam trzeba- nam, maluczkim, których wszelakije korporacje ssają jak chcą...

 

OT

Czekam na takiego RobinHooda w bankowości- który zaproponuje lokatę na np. 20% bo obecne stawki to śmiech na sali. Zarobi mniej na jednostce- odbije sobie to na ilości jednostek.

Ale- lobbing wszechmocnych zdusi taką inicjatywę w zarodku... Próżne nadzieje...

/OT

 

edyt- ale lyterufek nawalyem...

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez w orange tam masz za darmo rowniez na stacjonarne :P

 

Tylko nie dodales ze w orange jest dla firm, dla zwyklych konsumentow jeszcze nie ma oferty.

 

 

Poza tym orange to IMHO najgorsza siec w Polsce.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej proponuje sie wstrzymac miesiac i wziac orange bo tam bedzie na 100% stacjonarne za free :P i zrobia tak ze bedzie minimalnie lepsza oferta, nie jestem fanboyem sam mam play fresh ale ostatnio play schodzi na psy, nic tylko zabieraja, najpierw darmowe zbieraja minuty (teraz sa platne) pozniej zabrali pakiet 30 za 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym orange to IMHO najgorsza siec w Polsce.

 

Pod jakim względem najgorsza? Może jeżeli chodzi o obsługę, to owszem. Na miano najgorszych to tłuką się:

-Plus ze swoimi słabymi ofertami

-Play i jakość jego rozmów i zasięg.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Play i jakość jego rozmów i zasięg.

 

? :lol2:

 

zasięg 3 sieci, największy w Polsce, jakość rozmów taka, jaką ma osoba która stoi obok Ciebie z zasięgiem plusa i Ty, z playu, podpięty do plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? :lol2:

 

zasięg 3 sieci, największy w Polsce, jakość rozmów taka, jaką ma osoba która stoi obok Ciebie z zasięgiem plusa i Ty, z playu, podpięty do plusa.

 

:lol: Widzę, że marketingowa papka działa.

 

Poczytaj sobie na jakiej zasadzie play korzysta z nadajników tych 3 pozostałych sieci. Rozmowy z playa mają najniższy priorytet.

Jakość rozmów taka sama jak w plusie? Nie korzystałem nigdy z tej sieci i nie zamierzam, ale musi być równie tragicznie w takim razie.

Bzdur z palca nie piszę, przeniosłem numer tydzień temu i jak w T-debilu było ok, tak teraz rozmowy potrafią przerywać, lub konkretnie się zerwać. I co mi z tych maks kresek zasięgu? A z racji tego, że pod telefonem muszę być uchwytny często w środku pola, to wole płacić ciutkę więcej, niż martwić się czy ktoś do mnie sie dodzwoni, czy raczej nie. Zresztą co ja będę pisał...wystarczy przejrzeć forum telepolisu, czy czegoś innego poświęconego sieciom komórkowym.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeżeli masz takie a nie inne doświadczenia, to ok.

Ja kilka lat byłem w plusie, przeniosłem się do play - zasięg był słaby. Wówczas była już możliwość podpinania się pod nadajniki plusa i tak też zrobiłem - i wtedy, było to dla mnie dokładnie to samo, co miesiąc wcześniej na plusie. Więc jak dla mnie, ten 'system' - działa poprawnie. Przy czym ja korzystam raczej w mieście, i nigdy na jakość rozmów nie narzekałem, a jestem już w playu 3 lata. Ale mówię, można z tym mieć różne doświadczenia, nie mniej znam też inne osoby z playa i nie słyszałem nigdy aby narzekali na jakość rozmów czy zrywanie etc. Tylko znowu, jednak odnoszę się do miast, bo tylko z tym mam doświadczenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam telefon w Play, od około miesiąca, może więcej, nie dostaje smsów, które by mnie informowały, że gdy telefon był poza zasięgiem albo był wyłączony ktoś próbował się do mnie dodzwonić.

Czy ktoś ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...