Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Numer sobie upoluj na stronie play - za 30 zł możesz wybrać numer - 30 zł oczywiście będziesz miał na koncie :).

Ja tak zrobiłem i upolowałem całkiem niezły.

Na ich stronie opcja z własnym numerem tyczy tylko "play prepaid" (play fresh jest tylko z już przypisanym numerem jak dobrze patrze)

Czyli rozumiem, że musiałbym wpisać kod zmieniający taryfę na Fresh'a?

Nie wiem teraz czy nie strace jakiś bonusów, które są na początku we fresh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0_o w Play miesiąc VIDEOROZMÓW za free. Aż zdziwiony jestem ale sprawdziłem. Na obu komórkach musi być zasięg 3g Play - gadałem trochę i nie zabrało ani grosza!!! Jestem pod wielkim wrażeniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Play to Play :D

 

Co prawda do mnie Fresh nie przemawia, ale i tak jest dobra oferta.

SMSy mogli by dać nawet po 2zł... jak wyślę w kwartale ze 3 to jest dobrze, ale rozmowy by dali tańsze <25gr :rolleyes:

 

No ale nic, zawsze to 12 minut więcej we Fresh w porównaniu do starej oferty biorąc pod uwagę doładowanie za 30zł ;)

 

 

Edit:

Ktoś pisał ze nie idzie wypisać 3k esów/mc... A owszem da się. Co prawda wychodzi po 100 esów dziennie, ale swego czasu kumpela tak potrafiła pisać. Od 2 do 3k/mc.

 

Sam średnio piszę 0.04 esa dziennie, więc dla mnie też to wydaje się nieprawdopodobne [;

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź za pomocą kodu *109# do kiedy masz te smsy. Jestem bardzo ciekaw, bo doładowałem 21 marca za 10zł, a ważność widnieje do 12 kwietnia. Dziś korzystam już dwudziesty dzień i nadal mam za friko (a powinno być przez 10 dni) :rolleyes:

Wpisałem *109# i uzyskałem info, że 991 esów mogę jeszcze wykorzystać do 14 kwietnia :)

W sam raz aby złożyć życzenia wszystkim do których nie uda mi się dodzwonić lub poinformować o nowym numerze :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

A jak to jest panowie i panie z rozmowami przychodzącymi i ich cenami... ???

 

Czy faktycznie osoby spoza sieci Play Fresh mają drożej jak chcą do nas zadzwonić....prawda to czy bajka???

 

Czekam na wasze wypowiedzi i z góry dziękuję.

 

POZDRAWIAM wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo to obchodzi?

To że ktoś ma drożej do mnie to akurat najmniejszy problem... ważne że sam mam tanio. ;)

Ma sprawę to i tak zadzwoni ;)

 

BTW. w orżnij minuta do Play kosztuje coś 70 albo nawet 75 gr z tego co sobie przypominam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie dziwi ta troska o to, że inni mają do mnie drożej.

 

Jak ci to przeszkadza, to kup im po starterze/namów na przeniesienie numeru i problem z głowy.

 

Przed pierwszym kwartałem 07 trójca doiła z ludzi po 70-80gr za minutę i nikomu to nie przeszkadzało. Tylko ludzie wierzyli w bajeczki francuzików i innych, że taniej się nie da, że to poniżej kosztów te stawki itp.

Nagle wszedł plej, zamieszał ostro na rynku, wprowadził stawkę poniżej 50gr+bonusy dostał zgodę na wyższy mtr z racji tego, że się rozwija, chcę okablować szybko kraj itp.

Po dwóch latach zamieszali jeszcze bardziej, a trójca z łaską przez ten cały okres działalności fioletowych obniżyła stawki do 50-60groszy, teraz mamią lud jakimiś pakietami, bibliami z kodami ussd, chcesz taniej wybierz profil lewy, chcesz taniej do plusa wybierz profil prawy/ doładuj za 50zł lub kup pakiet za 6zł to dostaniesz 25gr stawke itp.

 

Idę o zakład, że gościa w twojej książce telefonicznej g. będzie obchodziło za ile ktoś będzie do niego dzwonił, gdy on przeniesie swój nr dajmy na to z orange do fioletowych...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam play fresh od tego tygodnia :) Dzien po zalozeniu sms od Orange :)

 

Juz od 16 kwietnia nowa super oferta w Orange

Cos takiego pisalo :) Czyli po swietach :) Jeszcze chca zarobic?

 

Ale do rzeczy ...

Nie wiem co jest ale moj Play gubi mi zasieg. Mam we wsi nadajnik Orange na ktorym jest tez Plus GSM czyli i PLAY ale wogule jak wlacze telefon to zadziwiajaco dlugo szuka sieci, ale dodatko czesto zdarza sie ze gubi zasieg. W dodatku wysle smsa i ktos mi odpisze, a raport doreczenia przychodzi po 10 minutach jak nie wiecej. Martwi mnie to troche.

 

A teraz mam do was kilka pytan.

 

Wlaczylem to zbieranie minut. Pisze 3zl za jednorazowe ... czyli to nie co miesiac sie wlacza tylko raz i juz caly czas mi bedzie zbierac minuty?

 

Poza tym jak wylaczyc Poczte Glosowa? podobno kodem ##002# ???

 

Jak cos wiecie na ten temat chlopaki to napiszcie.

 

A propos jeszcze szalu na rynku ... nie wiem dokladnie na czym polega oferta ale widzialem juz reklame Plusa, w ktorej reklamuja 29gr za minute ... ciekawe tylko na jakich zasadach.

 

Aha ... sms w Play za granice 50gr :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos jeszcze szalu na rynku ... nie wiem dokladnie na czym polega oferta ale widzialem juz reklame Plusa, w ktorej reklamuja 29gr za minute ... ciekawe tylko na jakich zasadach.

Jeśli chodzi io Simplusa to w nowej taryfie Twój profil możesz wybrac sobie Tanio do wszystkich - 29gr/min (oprócz Playa, tu bodajże 72gr)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Makchiavelli, zbieranie minut ma taką ważność jak pochodzenia wychodzące. Czyli musisz raz na rok załadować za 5zł i będzie nadal aktywne.

 

Co do ustawień, to wejdź na playmobile.pl, zarejestruj się i skorzystaj z Play24. Tam jest dosłownie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawień, to wejdź na playmobile.pl, zarejestruj się i skorzystaj z Play24. Tam jest dosłownie wszystko.

Bylem tam.

Jest tam poczta glosowa ... ale mozna tylko ja tam modyfikowac :)

Wyczytalem, ze kod ##002# ja wylacza, a na innym forum, ze tak na prawde ja przekierowywuje(czyli rowniez wylacza) ... ale gdzie? Dlatego tu pytam, zeby sie upewnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam.

Jest tam poczta glosowa ... ale mozna tylko ja tam modyfikowac :)

Wyczytalem, ze kod ##002# ja wylacza, a na innym forum, ze tak na prawde ja przekierowywuje(czyli rowniez wylacza) ... ale gdzie? Dlatego tu pytam, zeby sie upewnic.

Bo ja wiem, dziś wyłączyłem ten diabelski wynalazek w Nokii swojej (6310i) i teściowej (3310), za każdym razem komunikat brzmiał "przekazywania anulowane". Spisek? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, dziś wyłączyłem ten diabelski wynalazek w Nokii swojej (6310i) i teściowej (3310), za każdym razem komunikat brzmiał "przekazywania anulowane". Spisek? :>

Tym kodem wylaczyles? ##002#?

 

Mi dalej swiruje ta karta PLAY :blink: Co chwile gubi zasieg, nadajnik mniej wiecej 1km od domu. Nie wiem co jest grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym kodem wylaczyles? ##002#?

 

Mi dalej swiruje ta karta PLAY :blink: Co chwile gubi zasieg, nadajnik mniej wiecej 1km od domu. Nie wiem co jest grane

Tym kodem wyłączyłem. Sprawdziłem, nie zgłasza się mimo dzwonienia dobrą minutę.

 

Spróbuj wymienić kartę - wydadzą ci duplikat za jakieś 30 zł. Z kartami Plusa nie masz takich problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie płaci za wymiany karty play w salonie.

 

Przerabiane jakieś dwa tygodnie temu. Trzeba tylko się zarejestrować na miejscu, pracownik wyciąga z szafki pustą kartę i rejestruje ją w systemie nadając numer :-)

 

Makchiavelli,

 

Nie wiem jakiego używasz telefonu, ale spróbuj uaktualnić soft. Znajoma miała problem z kartami play w samsungu c250, po wejściu do książki telefonicznej reset.

Serwis i nowe oprogramowanie pomogło.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ide do Playa, bo idiotow z Orange i Ery mam serdecznie dosc, a Plus po prostu nie oferuje teraz nic co sprawiloby zebym do nich wrocil. A co do drozszych rozmow do Playa to nie sadzicie chyba, ze ktos ma tak dobra pamiec i wszystkie numery z ksiazki zna na pamiec przez co automatycznie przestanie do was dzwonic. Ja nawet nie umialbym podac telefonu do ojca, bo najnormalniej w swiecie jak dzwonie to wybieram "Tata" i klikam zielona sluchawke. Jakby zmienil operatora to nawet bym sie nie zjarnal (zakladajac przeniesienie numeru), a jesli by nawet numer zmienil, to zapomnialbym o tym nastepnego dnia. Takze bez paniki. Poza tym: to chyba nie wasza broszka, ze ktos ma drozej. Jak slusznie ktos zauwazyl: ma sprawe to i tak zadzwoni.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokie 3310. Mialem Orange przez ostanie 6 lat. Wszystko bylo OK, tylko teraz mam PLAY i wlasnie gubi dosc czesto zasieg, a jak zgubi to juz muszy wylwaczyc i wlaczyc telefon. Skoro wydaja za darmo duplikaty to pojde i zapytam co jest grane. Kart PLUS GSM nie sprawdzalem. Nadajnik tak jak pisalem ma KM od domu. Nie wiem co jest grane ... bratu wszystko dziala jak nalezy, ale On ma inny telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na moim zadupiu z dala od nadajnika łapie 3G, a z 2G nie mam problemu...

 

Przeszedłem w końcu do Fresha ze "starej karty".

Chyba będę musiał i tak za więcej niż 30zł ładować, bo 103 minuty mnie nie urządzają, choć esy za darmo... :P

Może zacznę coś pisać.

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kilka znajomych osób przejdzie do Playa, to warto pamiętać, że istnieje pakiecik 100min do Play i na stacjonarne za 5zł. U mnie powoli zaczyna się migracja, także pewnie za jakiś miesiąc będę już z tego korzystał.

No i nie zapominaj o aktywacji 'zbieraj minuty', 3zł jednorazowo, mi się już zwróciło dwa razy :)

 

Tak na marginesie, ładował ktoś już za 5zł? Kumplowi niby przyszła wiadomość, że dostał darmowe smsy, ale ani doładowania, ani smsów nie ma. Poradziłem mu poczekać do jutra, jak nie będzie to dzwonić do BOK.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj starter 30 o dziwo ze stara taryfa play na kartę z nalepką play fresh. Czekam tylko jak w piątek plus wyłączy mi kartę i wkładam play. Pakiet zbierania minut jest bardzo sensowny. Ktoś wie o co chodzi w tym zdaniu? "Wystarczy, że będziesz mieć na koncie kwotę minimum 40 zł, a możesz dostać jeszcze więcej. Wyślij i zatwierdź kod *111*31*2# " "50% wartości startera po doładowaniu" ? nie jest to logicznie wyjaśnione na stronie play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...