Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Bonus w Play czy w Orange ? Jak w Orange to nie ma żadnych bonusów.

Pewnie chodzi o Stary Play na karte gdzie bonusy obowiazuja caly czas, o ile ktos korzysta z tej taryfy.

Oczywiscie ceny rozmow w tej taryfie sa po starej stawce czyli 0,49PLN/min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaa... Przy 25gr za 50kB to napewno się używa -.- Orange to nie jest plus/play gdzie ceny za internet są normalne. Orange ma swoje "normalne" ceny -.-

Uzywa się, tyle że zwykle 10 lub 5 gr za 100kB. Niemal codziennie uzywam sieci na PDA i jakos specjalnie mi $$ nie ubywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę z innej beczki - chciałem dziś przenieść numer, ale okazało się, iż rodzicielka, która podpisywała kiedyś umowę w Plusie musi przekazać na mnie numer lub podpisać umowę z Play'em. I tu moje pytanie - orientuje się ktoś, czy jest gdzieś na stronie Plusa takowy dokument i czy mogę go podpisać z mamą w domu i dostarczyć go do któregoś punktu, czy trzeba się osobiście wybrać z rodzicielką?

 

Wcześniej miałem Miksa na mamuśkę, umowa się skończyła, ja się zrobiłem pełnoletni, zmieniłem taryfę na któregoś Simplusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to będzie odpowiedni formularz: http://www.simplus.pl/images/regulamin/kar...ndywidualny.pdf, na dole jest napisane, że w przypadku zmiany użytkownika, podpisać się musi obecny użytkownik, czyli Twoja mama. I przeszedłbym się z wypełnionym formularzem do salonu. Ja w zeszłym roku robiłem zmianę danych ale w Orange, gdyż musiałem wymienić kartę SIM, stara już miała 7 lat i zaczęła szwankować, ale właśnie zarejestrowane było na matkę, a ona nie miała nowego dowodu osobistego, więc nic by nie załatwiła pewnie. Tyle tylko że Orange umożliwia przerejestrowanie numeru nawet bez zgody dotychczasowego użytkownika, trzeba tylko podać nieco szczegółów, np. 3 numery na które najczęściej się dzwoni, kwoty i daty 3 ostatnich doładowań. Skorzystałem właśnie z takiej opcji. W salonie Orange przefaksowali mi wypełnione formularze do Warszawy i za 2 dni dostałem sms że zlecenie zostało zrealizowane. Także myślę że w Plusie może być podobnie.

Edytowane przez gonz@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to będzie odpowiedni formularz: http://www.simplus.pl/images/regulamin/kar...ndywidualny.pdf, na dole jest napisane, że w przypadku zmiany użytkownika, podpisać się musi obecny użytkownik, czyli Twoja mama. I przeszedłbym się z wypełnionym formularzem do salonu. Ja w zeszłym roku robiłem zmianę danych ale w Orange, gdyż musiałem wymienić kartę SIM, stara już miała 7 lat i zaczęła szwankować, ale właśnie zarejestrowane było na matkę, a ona nie miała nowego dowodu osobistego, więc nic by nie załatwiła pewnie. Tyle tylko że Orange umożliwia przerejestrowanie numeru nawet bez zgody dotychczasowego użytkownika, trzeba tylko podać nieco szczegółów, np. 3 numery na które najczęściej się dzwoni, kwoty i daty 3 ostatnich doładowań. Skorzystałem właśnie z takiej opcji. W salonie Orange przefaksowali mi wypełnione formularze do Warszawy i za 2 dni dostałem sms że zlecenie zostało zrealizowane. Także myślę że w Plusie może być podobnie.

Dzięki Ci bardzo gonz@, może już jutro się wybiorę do salonu. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na razie Play daje ciała na całej linii. O północy z niedzieli na poniedziałek Orange wyłączył mój numer. Play w dalszym ciągu go nie zaktywował w swojej sieci. Jestem 3 dzień bez telefonu. A pani na infolinii mi grzecznie mówi że oni mają do 10 dni :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kpina jakaś. Pisze na tej stronce do sprawdzania statusu, że aktywują w tym samym dniu. Żenada. Mają wszystkie dane od 20 kwietnia. Teraz to powinno się automatem stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś starter Play Fresh za 9zł, ale nie moge sprawdzić stanu konta, bo dostaję info: Odpowiedź sieci nierozpoznana

Kiedy będzie to aktywne?

To jednak wina mojej 6820, bo na E70 działa bez zarzutu.. Narazie zostaje mi sprawdzanie stanu konta w necie.. Ewentualnie jakiś dual-sim do E70, ale wątpie, żeby się jakiś zmieścił.. Nowego softu do 6820 ponoć nie ma wg pracownika Nokii, a na nowy tel nie oplaca się wydawać kasy.. Do dzwonienia i pisania SMSów wystarczy, a bez krótkich kodów jakoś przeżyję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi 200 SMSami, które się aktywowało na początku roku, aby dostawać je co miesiąc? Zostaje to przy zmianie na Fresha z Play na kartę? Bo to jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje od przejścia na nową taryfę. 5000sms na 50 dni to aż za dużo, a te darmowe 200 miesięcznie często mi pomagają jak na koncie świeci pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się sprawdza *#0000# ?

 

Jeżeli tak to:

V 05.92

07-09-06

RM-78

A ja mam

V 5.30

19-05-05

RH-26

 

a koleś w salonie Nokii powiedział, ze to jest najnowsze dostępne.. a samemu chyba nie ma opcji zmiany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stivo

może popróbuj pogrzebać w opcjach, przywrócić fabryczne ustawienia.

Ja też mam 6280, z Orange, potem zdjęty simlock i Tak Tak, a teraz Play Fresh i wszystko działa.

Macie dwa różne modele telefonów. RH-26 to 6820, a RM-78 6280.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dostałem 29 kwietnia od Orange :lol2: , a od 23 marca jestem w Play. Już wcześniej dostałem jakiegoś smsa odnośnie promocji doładowań w Orange. Dostane jeszcze jednego i idę do biura obsługi pomarańczowych z zapytaniem ocb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko dostaliście, po przeniesieniu nr , darmowe minuty ( 60 do play lub 40 do wszystkich). Na razie mam tylko kotę startera i zero promocyjnych. Czy bonus ze startera za 30zl (50% po doładowaniu) wyklucza użycie drugiego (40 zł min. na kocie plus kod *111*31*2#).

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

02.05 podpisanie umowy o przeniesienie numeru (z pre paidu). Karta sim wczesniej zarejestrowana u operatora.

10.05 nadal bez sieci. Kpina jak cholera. 3-5 dni? Taa, dobre sobie... W/g strony juz 9 mialem miec wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Play ponad miesiac, ogolnie na poczatku swirowalo cos z zasiegiem, po dwoch tygodniach sie poprawilo, teraz z rzadka tez czasem cos swiruje,, nie wspominajac juz o tym, ze wysle smsa np. teraz, a On dotrze np. do mojego ojca z Play za 30 minut lub nawet na drugi dzien pomimo, ze mieszkamy razem ... po prostu tak testwoalismy i niestety to jakas kpina. Zastanawiam sie tez czasem czy jest sekundowe naliczanie ... bo momentami nic nie bierze z konta , a czasem za 5 sekund strasznie szarpnie. Gdzie mozna sprawdzic te promocyjne minuty w sensie minuta za dwie jak ktos dzwoni? Poza tym to sie co miesiac powinno aktywowac i placic 3 zl?

Jedyny plus to chyba takie, ze zostalo mi 15zl na karcie, moge sobie zaladowac za 5zl, mam 20zl wtedy i 500smsow na miesiac gratis do wszystkich ... wiec to takie darmowe kupowanie pakietu, ktore mialem w orange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

02.05 podpisanie umowy o przeniesienie numeru (z pre paidu). Karta sim wczesniej zarejestrowana u operatora.

10.05 nadal bez sieci. Kpina jak cholera. 3-5 dni? Taa, dobre sobie... W/g strony juz 9 mialem miec wszystko ok.

Telefon masz bez simlocka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...