Skocz do zawartości
mikaelus

1700@2300 Palomino na zwykłym wiatraku - possible???

Rekomendowane odpowiedzi

Paszczu :-) Ok tylko do domciu sie dostane posylam shocika z wcpuid.

Tyle ze wcpuid nie pokaze jak dlugo system chodzil...istnieje jakis program co to pokaze? Chcialbym Ci pokazac ze jest naprawde full stabil i ze temp nie przekracza 39 stopni (V7+ med + arctic silver3) Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no normalnie - P=U^2/R - R jest stale dla danego proca przy danej predkosci (zmniejsza sie wraz ze wzorsem napiecia i/lub czestotliwosci) (nie jest to potrzebne do obliczen). Bierzesz tak Pa=Ps*(Ua^2/Us^2)*(Fa/Fs) - wiec tak Pa to moc aktualna Ps - moc standardowa - czyli ta ktora podales Ua napiecie aktualne Us napiecie standardowe Fa czestotliwosc aktualna Fs czestotliwosc standardowa. Czyli masz tak: (zakladam DLT)

Pa = 49,4*[ ( 1,8*1,8 )/( 1,5*1,5 ) ]*2400/1466 = 49,4*( 3,24/2,25 )*1,637 = 116,5W :D 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paszczu :-) Ok tylko do domciu sie dostane posylam shocika z wcpuid.

Tyle ze wcpuid nie pokaze jak dlugo system chodzil...istnieje jakis program co to pokaze? Chcialbym Ci pokazac ze jest naprawde full stabil i ze temp nie przekracza 39 stopni (V7+ med + arctic silver3) Pozdrawiam !

My tu gadu gadu, a screenów jak nie było tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostra lipa, mówię wam !

Palomino nawet przy dobrych płytach wyciąga max 2100/2200.

2300 to po prostu poezja jakiegoś szaleńca.

No niech ja zgadnę... ten procesor to pewnie scalak zamrażarki ?

2300 dla Palomino = 2,2 Vcore + ciekły azot i Bóg wie jeszcze co !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paszczu widze ze olales moja odpowiedz na twoje pytanie - nie ma za co...

Nie olałem - DZIĘKUJĘ :oops:

Co wam wszystkim się stało???

Przedwczoraj dotałem maila od AmFe że go objeżdzam na forum 8)

Pragnę publicznie wyjaśnić ze nie objeżdżam (jak ktoś w moich poprzednich postach to dostrzeże to będę wdzięczny za wskazanie), tylko nie do końca wierzę (dopoóki nie zobaczę), a to drobna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca wierzę (dopoóki nie zobaczę)' date=' a to drobna różnica.[/quote']

 

Nie wszystko da się zobaczyć. Codziennie padają jakieś rekordy. Jakbyś chciał każdy sprawdzić, to nie wiem czy by ci kasy stykło na wyjazdy. Powiem Ci tylko tyle, że masz fartucha. Amerykanie wzięli sobie Iraq więc ropa uratowana (albo nie, w zależności jak kto na to patrzy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paszczu widze ze olales moja odpowiedz na twoje pytanie - nie ma za co...

Nie olałem - DZIĘKUJĘ :oops:

Co wam wszystkim się stało???

Przedwczoraj dotałem maila od AmFe że go objeżdzam na forum 8)

Pragnę publicznie wyjaśnić ze nie objeżdżam (jak ktoś w moich poprzednich postach to dostrzeże to będę wdzięczny za wskazanie), tylko nie do końca wierzę (dopoóki nie zobaczę), a to drobna różnica.

Aha ok to ja przepraszam za maila w takim razie ale hmm chyba nic zlego o Tobie tez nie napisalem w nim? :-) (wiesz wyzwiska itd;))

Dobra pewnie mnie wszyscy zastrzelicie wczoraj przyjechalem do domciu i..

komp nie dziala :-( ! System padl ale... dzis juz bedzie ok a jutro postaram sie screeny podeslac... tylko jak to bedzie pojutrze to mnie nie zabijecie nie?

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...