Jump to content
lothar345

Tania Płytka Do Q6600

Recommended Posts

Kolego lothar345 , pojęcie tanie i dobre, troche nie idzie razem w parze :), poza tym kupowanie taniej płyty do quada mija sie z celem, bo tanie płyty nie są zbytnio przeznaczone do OC quada ( głównie przez słabą sekcje zasilania, zwłaszcza że Q6600 ma duży apetyt na prąd ).

 

Jeśli chciałes coś taniego, to trzeba było <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jakiegoś duala, i tańszą płyte pod P35.

 

Co do płyt , to polecam jakiegoś ASUS'a na P35, z seri P5K , albo na P45 z seri P5Q. Ale jeśli wezmiesz dobrą na P35, to nie ma sensu pakować sie pod P45. Polecam tą płyte co ja mam w opisie, jest naprawdę bardzo dobra, stabilna , bogato wyposażaona, o duzych możliwościach OC.

 

Od prawie roku jade z Q6600 na 3GHz , z 4x1GB RAMU na 800MHz 4-4-4-12 , i dyskami w RAID 0 i pojęcie niestabilności jest tej płycie obce, naprawde dopracowany model , ja jestem w 200% zadowolony :) :D.

 

http://www.allegro.pl/item571126860_asus_p5k_e_wifi.html

 

http://www.allegro.pl/item572662915_asus_p..._gwarancja.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z kolegą powyżej, bierz najlepiej jakiegoś ASUSa bo te płyty mają naprawdę dobre zasilanie. Ja używam już od dłuższego czasu dwóch takich płyt i nawet po wysokim OC i mocnym dowoltowaniu wszystko jest OK. Mam jeszcze następujące pytanie: czym chcesz schłodzić tego Quada, bo wiem z doświadczenia, że sporo prądu wżera i ciepło wydzielane jest w naprawdę dużych ilościach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.




×
×
  • Create New...