Skocz do zawartości
Maniakalny

Obudowy Maniaka, Itx, Matx, Sff, Itp Itd

Rekomendowane odpowiedzi

Maniakalny niczego sobie te obudowy. Zastanawiam się mocno nad takim minimalistycznym, energooszczędnym komputerkiem do internetu, filmów przyrodniczych i muzyki. Tą górną pokrywę można odkręcić, żeby wyczyścić czasem bebechy, lub ewentualnie wymienić, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny niczego sobie te obudowy. Zastanawiam się mocno nad takim minimalistycznym, energooszczędnym komputerkiem do internetu, filmów przyrodniczych i muzyki. Tą górną pokrywę można odkręcić, żeby wyczyścić czasem bebechy, lub ewentualnie wymienić, prawda?

tak, wszystkie scianki są sklejone, góra jest odkręcana

 

Takie małe kompiki to same problemy, trzeba do parku na spacerki zabierać itp... :D

cała prawda w tym ze po odbior kompa umowiłem się "pod fontannami" więc przy okazji mozna bylo zdjęcia zrobić

 

Ale mniejsze qpki do sprzątania niż po dorosłych kompach :P

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich chetnych mozliwosc zwiedzenia owego pleneru: Kraków, Park Krakowski (przy placu inwalidów)

 

A tak poza offtopem - fajnie te budy wygladaja. Co prawda przy tym bocznym panelu bym chyba plexe wolal niz spore dziury ale i tak jest super:)

 

Maniakalny kiedy te zdjecia robiles?? Przechodzilem tamtedy ze 3 razy ale zadnego goscia z czarnym miniPC na smyczy nie widzialem :/ Byl tylko jeden ale z netbookiem, ale to sie nie liczy - w dodatku azjata:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adas123

zotac ION case

 

Wszystkie obudowy zaje****e :D

 

Ale ten bialy nie pasuje do ostatniej, czarna bylaby lepsza :)

Edytowane przez adas123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie obudowy zaje****e :D

 

Ale ten bialy nie pasuje do ostatniej, czarna bylaby lepsza :)

Osobiście wolę black :wink:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Maniakalny ja mam do ciebie pytanie czy wszystko co robisz to potem musi iść do masowej produkcji ??

nic nie produkuje masowo ;)

custom ROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że źródło światła się aż tak wyróżnia, ale nawet nie wiem w jaki sposób można by to rozwiązać, żeby całość była podświetlona równomiernie.

Myślę, że szerokokątne diody FLUX załatwiłyby tu sprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...