Skocz do zawartości
Dev-o

Myszka Bezprzewodowa Do Notebooka? Jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

ktora myszka jest najlepsza w cene 100 +/-20 zł?

mialem razera diamondbacka w starym kompie i bardzo przywiazalem sie do firmy razer i znalazlem model pro click ktory mi bardzo podoba

 

ale czy macie moze jakies inne typy, najlepiej tez takich niewielkich rozmiarow myszek?

 

aha i przy okazji mam pytanie, czy jest jakas roznica w dzialaniu miedzy myszka na bluetooth i myszka z oryginalnym odbiornikiem? chodzi o dzialanie, czy sa jakies opoznienia itp

 

 

czyli tak, typy ktore znalazlem:

1. Razer pro click - ok 130zl

2. Logitech V220 - ok 80z;

3. Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000 - ok 140zl (ale ta sobie chyba odrazu odpuszcze)

Edytowane przez Dev-o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zagonek

A ty chciałeś przewodową? czy bezprzewodową?

Z przewodowych i obejmujących twój budżet xx

A bezprzewodowych K.

Jak te by się nie sprawdzały to ten Razer pro click jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam nieustannie od 4 lat DiamondBacka wiec krait odpada jako ze jest to prawie taka sama mycha :) w temacie jest o bezprzewodowej myszce i takiej szukam, i prawdopodobnie zdecyduje sie na tego pro clicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do laptopa nie używam żadnej myszki. Przynajmniej w domu. W firmie mam myszkę, ale nie zawsze z niej korzystam, jakoś się do touchpada przyzwyczaiłam i myszka mnie krępuje;) Z tych co podałeś, to w sumie wszystkie są niezłe, ale wszystko zależy od tego do czego Ci potrzebna, żeby byla wygodna, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze - jak do laptopa = myszka mobilna, to koniecznie "nano" odbiornik:

 

1 . klasyczna rolka, 3 przyciski :

- Logitech V450 // 119,95 zł z Allegro : All_Net/Ozir_2010

 

2 . klasyczna rolka, 3 przciski, bardzo przydatne saszetka :

- Logitech OEM B605 // 109,95 zł z Allegro : All_Net/Ozir_2010

 

3 . klasyczna rolka, chyba tylko 2 przyciski

- Logitech M305 // 95,00 zł z Allegro : All_Net/Ozir_2010

 

4. promocyjna cena !, nowy typ rolki (niestety wszystkie topowe modele już ją mają), 2 przyciski główne, 1 u góry i dwa do przeskakiwania <,> przy lewym (to chybiony był troche pomysł), bardzo przydatna saszetka,

- Logitech VX nano // za 152,50 zł z Allegro : All_Net/Ozir_2010

 

w/w VX nano mam juz od sporego czasu, była to pierwsza mysz z nano-odbiornikiem, zakupiona za ok 250zł, obecny jej poprawiony następca kosztuje 300zł,

VX nano w dłoni leszy bardzo dobrze, solidne materiały, a po zaprogramowaniu środkowego przycisku na górny lub któryś z wychyleń rolki można obejść nie_klikajacą_rolke.

 

 

// sklep bardzo pewny. w sumie najniższe ceny w polsce. kupiłem tam juz 4 logitechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...