Skocz do zawartości
ravenus

Problem Z Msi 7027

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nietypowy problem, zero odzewu na niego nikt nie wie co i jak, wiec proboje i tutaj :)

Kupilem plyte MSI 7027 mini atx ze wzgledu na kompatybilnosc z moim starym procesorem (AMD Athlon 3200 +)

no i tutaj problem, podlączam wszystkie podzespoły (karta grafiki gf 5200 128 mb - działa) ramy dwie kości (na starym kompie chodzily bez zarzutu) - ddr2 256mb pc 400 i ddr 256mb pc 266 i przy uruchamianiu kompa wyswietla mi sie niebieski ekran:

Dołączona grafika

I niby w opisie błedy na stronie microsftu pisze ze to moga byc ramy... no ale wyjmowałem po jednej kosci, przestawialem na inne sloty za kazdym razem to samo! a zeby dwie kosci nie dzialaly na tej plycie chyba dziwne nie? Chcialem zrobic format dysku... przy poczatku instalacji systemy (a raczej przy ladowaniu plikow instalacji na poczatku) wyswietla sie podobny błąd ale z innym kodem.

Niewiem Co robic, wiem ze podzespoly dzialają, zasilacz tez nowy... co moze byc przyczyną??

Chcialem uaktualnic bios ale jak ? przecierz nie moge wejsc na dysk ani nic, nie moge uruchomic systemu. Moze cos z biosem? Pomozcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...