Skocz do zawartości
Gość rafi15

Honda Accord 96r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafi15

Nie wiem co to jest klasa premium, ale nawet w nowych VW jest lepiej. O ile nowy accord jeszcze jakos przejdzie, to civic ma tragiczne plastiki, ten caly kokpit dobrze wyglada tylko na zdjeciach i w nowych autach.

 

Tak siedzialem w wielu nowych (2008/2009) hondach. Nawet dzis :D .

teraz to zes przesadzil... siedzialem w nowym pasacie i w nowej accord i nie zauwazylem roznicy w wykonaniu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi15 jak szukasz samochodu do 10k obszernego i z dużym bagażnikiem to może saab 900?? Bagażnik aż nadto, miejsca w środku sporo i nie jest tak powszechny jak Niemcy czy Francuzy.

Jak będzie dla Ciebie mały to jest jeszcze 9000 ale to już duża krowa ;p

 

ps. Do francuzów nie jestem przekonany, znajomy miał 406 I gen i klął na nią strasznie. Kupił ją na zachodzie ale najwidoczniej źle trafił.

 

Tak jak mówią: Samochodów na F się nie kupuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak siedzialem w wielu nowych (2008/2009) hondach. Nawet dzis :D .

Pracujesz na myjni, czy u wulkanizatora? <_< Bo w co drugim poście w tym dziale stwierdzasz, że jeździsz niemal każdym autem dostępnym na rynku wklejając ukradkiem pstrykane komórką fotki z zewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi15 jak szukasz samochodu do 10k obszernego i z dużym bagażnikiem to może saab 900?? Bagażnik aż nadto, miejsca w środku sporo i nie jest tak powszechny jak Niemcy czy Francuzy.

Jak będzie dla Ciebie mały to jest jeszcze 9000 ale to już duża krowa ;p

 

ps. Do francuzów nie jestem przekonany, znajomy miał 406 I gen i klął na nią strasznie. Kupił ją na zachodzie ale najwidoczniej źle trafił.

 

Tak jak mówią: Samochodów na F się nie kupuje...

co masz na mysli piszac 406 1 gen? Chodzi ci o wersje D8 czyli przed liftem? Jak pisalem predzej czeste usterki tam to elektryka i wskazniki sagema. Znajomy musial naprawde zle trafic, bo znam sporo osob co ma 406 i nie maja wiekszych problemow.

 

PS: Ferrari tez bys nie kupil? :) poza tym Peugeot nie jest na F :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o tego przed liftem. Non stop miał coś z elektryka silnika, nie wiem z czym dokładnie ale bardzo upierdliwe. Silnik 1.8, ogólnie to ładny samochodzik był, zadbany, ale tyle co się nasłuchałem to się zraziłem. Zaj..biste są wersje Coupe ale dorwać taka w dobrym stanie, niezakatowaną to ciężko.

F - francuz.

Ferrari tez bym nie kupił, choć bardzo mi się podobają to jednak bym podziękował. Podobno baaardzo awaryjne. Wole Lambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi o tego przed liftem. Non stop miał coś z elektryka silnika, nie wiem z czym dokładnie ale bardzo upierdliwe. Silnik 1.8, ogólnie to ładny samochodzik był, zadbany, ale tyle co się nasłuchałem to się zraziłem. Zaj..biste są wersje Coupe ale dorwać taka w dobrym stanie, niezakatowaną to ciężko.

F - francuz.

Ferrari tez bym nie kupił, choć bardzo mi się podobają to jednak bym podziękował. Podobno baaardzo awaryjne. Wole Lambo.

na porzadna coupe trzeba liczyc z 20k lekko, do niej najlepiej pasuje 3.0V6 :)

 

znam sporo osob co ma 1.8 i naprawde jest to malo awaryjny silnik, jak mowilem wyzej kolega musial kupic naprawde kiepsko sztuke, no ale coz zdarza sie :/

 

od kiedy francuz to marka samochodow? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz na myjni, czy u wulkanizatora? <_< Bo w co drugim poście w tym dziale stwierdzasz, że jeździsz niemal każdym autem dostępnym na rynku wklejając ukradkiem pstrykane komórką fotki z zewnątrz.

Hehe, też to zauważyłem. No i pamiętna opowiastka o przejażdżce M3 E92, które z M3 nie miało nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha dobre, dzisiaj jechalem autobusem i kiedy zobaczylem nowa trojeczke coupe z pojedyncza rurka przypomniala mi sie ta historia xD. Utkwilo w pamieci.

 

PS. Bylem w grupie tych co pierwsi rozkminili podstep :P

 

Sorry za OT.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...