Skocz do zawartości
jj66

Pilnie Poszukuje Zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

witam,szukam dobrego zasilacza do ok 300zl,teraz mam standard mustang 400,3 dyski hdd,grafika 7100gs,procesor core 2 duo e4300,mialam celerona po zmianie na e4300 to poszedl mi 1 dysk, a drugi odlaczony wrazie zeby ten nie poszedl, i jestem na 80gb gdzie mam system.w przyszlosci chce zmienic grafike na 8800 i chce kupic zasilacz na kilka jeszcze modernizacji w przyszlosci http://www.hitech.com.pl/?con=products&amp...d=47f37120280d3 mysle nad tym,czy moze jakis inny polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maxsp2

Skoro chcesz robic uparge sprzetu i chcesz se juz wyzwlić i wziaśc cos mocniejszego ale to tez zalerzy co wybierzerz..po tem

 

Na dana chwile polecil bym 500w PENTAGRAM-a

Edytowane przez maxsp2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dana chwile polecil bym 500w 3235050[/snapback]

Skoro chcesz robic uparge sprzetu i chcesz se juz wyzwlić i wziaśc cos mocniejszego ale to tez zalerzy co wybierzerz..po tem
Zależy - od zaległy. Gdyby łyknął deltę to ona dałaby radę dowolnemu potworowi + oc. A tak wypada bulić 300 i od razu fanswapa robić. Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W granicach rozsądku oczywiście. Quad + sli + oc mogło by być już za dużo. Bq czasem piszczy - w opiniach.

wiec w apollo znalazlam be quiet straight powe e5 600w za 370zl

corsair cmpu 550w vxeu za 320zl

ocz gamexstream sli 600w 320zl

i ocz stealthxstream sli 600w za 275zl

chiefteccft-500a 500w za 289 choc wolalabym dolozyc i kupic 560w

glownie mi chodzi zeby trzymal dobrze napiecie ( 2 razy spalony dysk) przez mustanga 400w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chieftec 560W mogę polecić, solidny i z pewnością nie jest głośny. Używałem go przez 1,5 roku, niedawno zamieniłem na ten w podpisie, ale Szefa zostawiłem jako backup.

Generalnie nie ma się co spuszczać, w każdej firmie trafią się jakieś wpadki, jednemu będzie cykał albo chałasował, innemu nie, ważne żeby nie zejść poniżej powiedzmy 200 PLNów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam mój zasilacz z podpisu czyli i OCz stealth xstream SLI. Cichy wbrew pozorom, przynajmniej ja go mocno nie słyszę ale jak ma się kompa "na pająku" a zasilacz 'zasłonięty" monitorem CRT to morze być cichy. Chociaż pod dużym obciążeniem trochę za szumieć umie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam mój zasilacz z podpisu czyli i OCz stealth xstream SLI. Cichy wbrew pozorom, przynajmniej ja go mocno nie słyszę ale jak ma się kompa "na pająku" a zasilacz 'zasłonięty" monitorem CRT to morze być cichy. Chociaż pod dużym obciążeniem trochę za szumieć umie.

srednica wentylatorow ma znaczenie co do glosnosci? http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,45463/ ten nie ma sata wtyczki zasilania a zalezy mi na tym zeby nie uzywac przejściówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważniejszy jest rodzaj łożyska, jakość wykonania i przed wszystkim obroty. Z reguły wentyle o większej średnicy mają mniejsze obroty, to przekłada się na mniejszą głośność. Najlepiej poczytaj op danym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważniejszy jest rodzaj łożyska, jakość wykonania i przed wszystkim obroty. Z reguły wentyle o większej średnicy mają mniejsze obroty, to przekłada się na mniejszą głośność. Najlepiej poczytaj op danym modelu.

te co podalam maja takie same srednice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednica wentylatorow ma znaczenie co do glosnosci? http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,45463/ ten nie ma sata wtyczki zasilania a zalezy mi na tym zeby nie uzywac przejściówek

Jak nie ma sata jak ma :lol2:

Skąd wogóle pomysł, że ten zasilacz nie ma sata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie porady bardzo fajne, ale dlaczego wciskacie zasilacze 500-550-600W tam gdzie trzeba góra zasilacza 400W?

Znacznie prościej będzie wziąć Modecoma MC 350 czy 400W lub Fortrona PNR o takim watażu. Ja rozumiem, ze pisząc 8800 to autor mysli o 8800GT czyli na obecne GF9600GT i GF9800GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...