Jump to content
beka

[sprzedam] Konsolę Ms Xbox 1.6 Z Chipem Alladin

Recommended Posts

Witam. Pod młotek idzie konsola Xbox 1.6 z całym zestawem. Była ona kupiona z drugiej ręki około dwa lata temu, z czego regularnie grano na niej przez pierwsze 8 miesięcy. Od tego czasu była włączana sporadycznie, a większość czasu przeleżała nieużywana.

Konsola jest w najnowszej dostępnej wersji 1.6, została przerobiona chipem Alladin. Oznacza to, że można na nim odpalać nie tylko zapasowe kopie gier, ale i całą masę softu, napisanego przez ludzi ze „sceny” – znajdziemy tu na przykład odtwarzacze multimediów, istnieje również możliwość instalacji systemu operacyjnego (!) Windows lub Linux i połączenie Xboxa z Internetem – spełnia wtedy funkcje normalnego PC podpiętego pod TV. Myślę, że nawet w 2009 roku gry w które możemy zagrać na Xboxie są atrakcyjne – jako przykłady można podać tu klasyki typu Forza Motorsport czy Ninja Gaiden. Dzięki temu, że konsola posiada dysk twardy o pojemności 10GB, gry można nawet zgrywać na dysk. Możliwości jest po prostu multum – trzeba tylko mieć czas je wykorzystać.

Konsola jest w stanie bardzo dobrym – zarówno wizualnie, jak i technicznie. Z zewnątrz widać właściwie tylko jedną rysę (widoczna na zdjęciach). Kiedy kilka dni temu sprawdzałem napęd, przeczytał wszystkie 8 gier (płyty w stanie idealnym), które mu ‘podałem’ przeczytał bez problemu.

Oprócz samej konsoli, w zestawie znajdziecie wszystko, co potrzebne do jej uruchomienia i korzystania z niej:
-> kabel zasilający, dostosowany do polskich gniazdek
-> kabel do TV z końcówką chinch
-> przejściówkę chinch
-> Euro złącze, która umożliwia podłączenie konsoli do starszych telewizorów
-> oryginalnego pada produkcji Microsoftu

W razie wszelkich pytań proszę pisać wiadomości przez PW lub pod numer Gadu-Gadu # 2086908 (zwykle na niewidocznym, proszę pisać, zawsze odpowiem). Przedmiot jestem skłonny sprzedać od ręki, jeśli ktoś zaproponuje dogodną cenę. Wysyłka tylko jako paczka Pocztą Polską, po przelewie na konto, z ubezpieczeniem, priorytetowa i z potwierdzeniem odbioru. Z elementów tych możesz zrezygnować, obniżając cenę wysyłki, ale robisz to NA WŁASNE RYZYKO! Możemy także umówić się na odbiór osobisty w Lubartowie, ewentualnie po wcześniejszym ustaleniu tego - w Lublinie / okolicach.

Konsola jest wystawiona na Allegro - licytacja od złotówki BCM - http://allegro.pl/show_item.php?item=576483925. Z racji obowiązku podania ceny - ok. 200 - 250 zł, ale jestem otwarty na propozycje.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.