Skocz do zawartości
sw1ssst

Czy Zmieniać Cpu I Mobo?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam okazję tanio gf 8600gt kupić i zastanawiam się czy powinienem resztę zmienić? Proc mam pentium d 2x2,66 mobo chipset 945 i 768 ram (ramu dołożę). Mam pytanie czy proc nie będzie hamował geforca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cie stac to zmien plyte i procka;P

Ale 8600gt demonem wydajnosci nie jest wiec mysle ze ten procesor jakos da rade i nie bedzie (nie bardzo?) ograniczal chociaz tez jakis super to on nie jest ;)

ramu na 100% dokladaj tylko to jest ddr czy ddr2?

jaka obecnie masz grafike?

Edytowane przez domban214

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj nazwę płyty - możliwe, że obsługuje Pentiumy Dual Core, więc kupiłbyś jakieś E2200 i karta byłaby w sam raz.

 

Nazwę zasilacza też podaj - prawdopodobnie masz jakiś niemarkowy, czyli tykającą bombę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie obsłuży... Zasilacz jest w porządku. Jeśli cena jest niższa niż 120zł, to możesz kupić tą kartę. Przypływ mocy odczujesz, ale raczej w starszych grach. Na nowe nie masz co liczyć.

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez problemu pociągnie c2d. Jak mówisz że taniej możesz sobie grafikę załatwić, to weź tego 8600gt. jak się postarasz to za jakieś 150zł tego procka sprzedasz. Na razie możesz siedzieć na tym co masz. jakoś mocno chamowaci to to raczej nie powinno

 

Gi3r3k

od kiedy 945 nie obsługuje c2d O_O ???

 

http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherb...=1909#anchor_os żeby nie było że zmyślam

Edytowane przez capone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, piszemy o tej samej płycie...

 

A ja myślałem, że np.:

 

Intel Pentium Dual-Core E2180(2.00GHz,1MB) 800 N/A

oznacza, że nie obsługuje...

 

Późna pora robi zapewne swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...