Skocz do zawartości
und3r

Na Co Czekamy

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzę na pewno :D BTW w zwiastunie powyżej widać Ninja i Yo-Landi Vi$$er z Die Antwoord :huh:

 

To nie jest takie BTW. ROTFL

Die Antwoord w filmie z Hindusem który zapewne grał w Slumdog i w tle Sigourney Weaver oraz Hugh Jackman. Na fali hasła 'Twórcy Dystryktu 9'. Nie wiem czy w połowie seansu nie będę potrzebować sześciopaka...

 

Wspominałem że design robotów wali Appleseed? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Była Pocahontas to zrobili Avatara , i teraz widzę, że atak klonów ciąg dalszy ...

 

 

1. Innowacyjność, która w oczach rządu stała się niebezpieczna

2. Realnie robocik jest przyjazny i zachowuje się jak dziecko - wszystko zerżnięte, początkowe zachowania, "super szybkie" umiejętności - Johnny 5 szybko czytał, a ten szybko maluje etc. nawet oglądanie oldschoolowych bajek jest zerżnięte... Nie lubię jak ktoś nie ma pomysłu i forsuje go "a bo może nie pamiętają"...

 

 

Mi jako wielkiemu fanowi krótkiego spięcia 1 i 2 będzie się ten film oglądało... ciężko, bo wszędzie zauważę marną kopię 1:1 jakby nie było pomysłów co jeszcze można robić z robotem... Nie można było tego nazwać re-make ? 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak. Większość filmów, których wyczekiwałem okazywały się być po prostu słabe, więc tym razem postawiłem na coś luźniejszego. Wiem że historyjka trochę z zadka wyssana, ale sam trailer jakoś mnie zaciekawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Michaelu Keatonie też tak mówili ;)

Podobno :wink:

 

Sęk w tym, że (ja) uważam Afflecka za słabego aktora. Ale jeśli się postara, jak np. w Zmiana pasa / Changing Lanes możę się udać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...