Skocz do zawartości
und3r

Na Co Czekamy

Rekomendowane odpowiedzi

Prometheus - po obejrzeniu trailera, trochę boję się o brak atmosfery jaki był w Alien. Może też o zbyt dużą nowoczesność. Wszystko jest takie klarowne. To ta cała cyfryzacja, jeśli chodzi o filmy to wolę analog/kliszę.

Szczerze, to żenuje mnie ten pokaz możliwości komputerowych. Chciałbym zobaczyć więcej gry aktorskiej, dramatyzmu, posłuchać dobrej klimatycznej muzyki (orkiestra symfoniczna), budującej napięcie.

 

/koniec żalu.

 

Z wielką niecierpliwością czekam na tej film, liczę na sukces!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w dodatku te bajkowe kolorki. Może być mniej grozy, a więcej efekciarstwa, właśnie tego czego oczekuje młoda widownia. Szkoda by było.

 

btw. nie mogę się doczekać nowego Batmana i jednocześnie soundtracka. Poprzedni ciągle jest na topie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że czekamy na Grę o Tron. Piękny serial. Trafiłem na takie coś http://www.youtube.com/watch?v=6n65hQGpFpw hm, nie wiem czy zauważycie o kogo mi chodzi ;)

 

 

 

edit: coś, na co NIE czekam

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=RFVhB4ls6zI

 

ktoś dobrze napisał - RESIDENT SONY 5: DISTRIBUTION

Edytowane przez deserted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Po pierwszych zapowiedziach byłem raczej na nie, ale jak wiadomo trochę więcej to nawet mnie zaciekawiło. Trailery są spoko. Film ma być dość poważny, co napawa optymizmem. Ich pierwsza basń, zobaczymy jak sobie poradzą.

 

Cars 2 to niestety ich zdecydowanie najsłąbsza produkcja, a szkoda, bo jedynka jest najlepszym filmem animowanym jaki widziałem. Dobrze że w tym roku będzie coś zupełnie nowego, ale ciekawe też jak im wyjdzie prequel Monsters, Inc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...