Skocz do zawartości
und3r

Na Co Czekamy

Rekomendowane odpowiedzi

Batman vs Superman... Jakoś zupełnie nie potrafię sobie wyobrazić tego filmu.
 
Tymczasem pojawił się zwiastun głośnego (za sprawą obsadzenia Jareda Leto w roli Jokera) Suicide Squad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leto beznadziejnie wyglada jako Joker. Dlatego na pewno nie pojde na to do kina... Co jeszcze utwierdza Smith grajacy w tandetnych filmach. A co do Jokera jeszcze, to wyglada jakby go kilkunatu pedalow w swojego seks niewolnika go przemienilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spectre IMHO zapowiada się super. Chciałem wczoraj wstawić ten zwiastun, ale się spóźniłem :wink:

Co do Batman v Superman - teraz już wiem, że film nie jest taki całkiem od czapy. Zarówno wygląd Batmana jak i samo starcie jest spójne.

I jeszcze wracając... Chodził mi po głowie ten zwiastun Suicide Squad i chodził i... Stwierdzam, że gdyby nie Will Smith i Jared Leto pomyślałbym, że to jakaś tania produkcja za piątaka. Ale nawet z nimi wygląda to jakoś niezbyt dobrze. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia scena taka slaba troche. Ale powinno byc ciekawie. Co do Aflecka to ja tam nic do niego nie mialem. Od jakiegos czasu zmienia image i nawet nawet mu to idzie. Ale i tak nic mnie nie przekona do Leto-Jockera bo im wiecej info o nim widze to coraz wieksza kiche odwalaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na to by ubyło paru nowych gimbusów na tym forum.  

 

Co do Warcrafta to biednie. Dla mnie z założenia większosć filmów na podstawie gier to porażka z paroma wyjątkami.   Po prostu niektórych gier nie powinno sie przekładac na film. Chociaż przyznam że taki Half Life czy Fallout byłby może i ciekawy. Ale raczej to już sprawdzony schemat i w paru filmach znalazły by sie podobieństwa, więc tez mogłoby nie wypaść za dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Warcrafta to biednie. Dla mnie z założenia większosć filmów na podstawie gier to porażka z paroma wyjątkami.  

No właśnie jest to zastanawiające, bo ja uważam, że fabuła jest fajna w niektórych grach i można by z nich wyciągnąć naprawdę niezłe filmy... tylko gdzie ludzie popełniają błąd? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma powstać film The Last of Us. W grę nie grałem, ale na tyle, na ile się orientuję przełożenie tego na film nie powinno być trudne. Tym bardziej, że fani w odpowiedzi na plotki od razu wytypowali, kogo widzą w obsadzie.

 

Joel

 

The-Last-of-Us-movie-Hugh-Jackman-as-Joe

hqdefault.jpg

 

Ellie

 

The-Last-Of-Us-Movie-the-last-of-us-ps3-

k9F3mZP.jpg

 

 

Trudno się z tym wyborem nie zgodzić ;) Choć kilka innych osób też by się nadało. Podobno do roli Ellie rozważano Maisie Williams.

Jeśli film powstanie i wyjdzie z niego crap będzie to chyba definitywny koniec ekranizacji gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...