Skocz do zawartości
telemorele

Najbardziej Szpanerski Telefon

Rekomendowane odpowiedzi

To ja polecam do szpanu Nokię 8810. Swego czasu taki odpowiednik 8800, używam jej czasami :) Najbardziej brakuje T9 i krótki czas pracy na baterii, ale kto by się tym przejmowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam przytulilbym 8800 carbon arte z racji jej prostej elegancji. moze i nie ma wytryskow i wodotryskow, ale podoba mi sie jej prostota i elegancja. dres sie za tym nie obejrzy, bo ma maly wyswietlacz i nie pierdzi hiphopem z glosniczka jak to ostatnio modne oraz nie blyszczy sie na wszystkie strony jak psie jajca. cena niestety eliminuje mnie narazie z grupy odbiorcow tej sluchawki.

No i o to chodzi w tej klasie komórek :) Aura też nie ma wodotrysków, ale jej wyrafinowany wygląd mówi sam za siebie i przyciąga uwagę jak magnes! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam do szpanu Nokię 8810.

ja od czasu do czasu miziam 8910i :D

 

Tak jak już Yamnick napisał, ze szpanem trzeba trafić w odpowiedni target.

Taką 8800 Arte też chętnie bym przygarnął - już za nieco ponad 1k można ją przytulić ;)

Ja jak chcę zaszpanować to biorę z półki nokię 6100 i pędzę w miasto, chyba nie ma osoby, która by przy niej nie wzdychała z łezką w oku :D

 

ps. już nie piszcie, że 8800 jest takie ciężkie, waży tylko 10 gram więcej od n81 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli o LG PRADA II, LG wypuściło na rynek telefon zaprojektowany z włoskim domem mody PRADA, można sobie nawet zamówić egzemplarz wysadzany diamentami, mnie się bardzo podoba ten telefonik i naprawdę jest bajerancki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli o LG PRADA II, LG wypuściło na rynek telefon zaprojektowany z włoskim domem mody PRADA

ten telefon ma tyle wspólnego z Pradą, co Samsung z Armanim (m7500) i Hugo Bossem (f480)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arte miałem okazję się bawić kilka dni, może i ładne to, ale firmware wolny jak cholera ;) Klawisze numeryczne też jakoś nie przypadły mi do gustu.

Jedynym plusem jaki w niej widzę, to możliwość zaimportowania kontaktów do zestawu HF w hondzie accord :P (niestety nie obsługuje 99% telefonów)

Edytowane przez Cro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używam e51, nie mam czasu się nią bawić więc tylko dzwonię, i rzadko kiedy trzyma krócej niż tydzień.

Widocznie mało dzwonisz. Ja potrafię w 2 dni zajechać rozmowami K800i, który przy normalnym użytkowaniu trzyma ponad tydzień i potrafi grać 10 godzin bez przerwy.

 

6310i - złoty smok. Jest jak Mercedes W123 - jeździ, hamuje i skręca, ale zamontowanie w nim basowej tuby i światłobzdryniowego radia "CD empeczy" zakrawa na profanację równą oddaniu stolca na grób Nieznanego Żołnierza. No i jeżdżenie trzydziestoletnim klekotem, który w zimie nie odpala, jest wielki, ciężki i chleje jak Kwaśniewski w dobie kulturalnych HDi, TDI, HGWDi jest co najmniej ekstrawagancją.

Poległem. Świetnie ujęcie tematu.

 

A co do 3310/3330 z niebieskimi LEDami i zmienionym softem, to mam taką. Po minucie patrzenia na wyświetlacz oczy się tak przestawiają, iż po rozglądnięciu się widzimy czerwone plamy. Do tego gdy cały czas się nim bawimy, to bateria znika prawie na naszych oczach. Pomysł genialny, ale wykonanie tragiczne - za mocne diody, trochę skopany soft. Co nie zmienia faktu, że w czarnej obudowie ze smokiem to jest już lans. Obecnie moja leży w szafie.

 

Jeśli chodzi o najbardziej szpanerki telefon, to wystarczy kupić tel w zegarku od bodajże LG. Poza tym to Nokia serii 9 (9200/9300/9500), bo żaden małolat jej nie kupi - jest za bardzo klasyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem jako zastępczy telefon zwykła 8800 i z radością wróciłem do SE P910i.

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1348#

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1177#

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1263#parametry

małe nie są ale będziesz jedynym który posiada taki telefon

Sam bym taki tel kupił ale cena zabija

Edytowane przez Lord_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, może nie szpanerski tak bardzo, ale intrygujący :D

 

Xelibri X8 - sama z niego korzystałam przez prawie dwa lata :) fajna sprawa, malutki, wygodny w użyciu - tylko brak klawiatury wszystkich dziwił :D

 

Xelibri X6 - kształt i ogólny wygląd puderniczki - coś dla dziewczyn :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha oplułem monitor ze śmiechu firekage. Trafiony, zatopiony :lol:

2 lata temu temu mój kumpel-szwed pokazał mi jakiś dziwny fon produkcji szwedzkiej i pamiętam, że jak go zobaczyłem to mi gały wyskoczyły z orbit, bo był taki dziwny. Teraz może to nie wygląda oszałamiająco, ale wtedy nawet jeszcze telefony z touchscreenem to była rzadkość, a już na pewno nie takie:

Dołączona grafika

Ale i tak jestem tylko na 99% pewien, że to była ta słuchawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...