Skocz do zawartości
Gość Greenfoxy5

Co Sie Bardziej Oplaca

Rekomendowane odpowiedzi

A jak bym podkrecil procka z 2.66 do 3.00 ghz bez zmiany napiecia to tez pociagne? PS: Ile watow zuzywa karta a ile procek?

Nawet jak podkręcisz procesor do 4GHz, kartę graficzną, [ironia mode on] płytę, dysk, napęd [ironia mode off] :wink: ... to pociągnie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Greenfoxy5

Aha... tylko że płyta nie pozwoli na 3.6 a co dopiero na 6Ghz....

 

Która płyta jest lepsza? GIGABYTE GA-EP45-DS3L czy MSI NEO-F P43?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że kolega ulega "jakims nieczystym myślom", które jak mantra wracają do Intela. ALe od czasu wejścia Phenomów II AMDeki przedstawiają są po prostu bardziej opłacalnie. Za Core Duo/Quad musisz dac więcej kasy za tą samą wydajność. Wielu kolegów w tym temacie słusznie podpowiada trzyjajowego czy nawet czerojajowego Phenoma II nie ze złośliwości, tylko z dobrego rozeznania. No mnie ręce opadają, jak po tylu życzliwych i kompetentnych wypowiedziach ciągnie "do lasu". Rozumiałbym wilka, ale człowieka prowadzi to w leśne manowce. Czy aby kolegi jakiś kolega z nieświeżą wiedzą o obecnym rynku procesorów podpowiadał coś, co było słuszne jeszcze 2-3 miesiące temu???? No bo teraz brać Phenoma II trza, a nie wyrzucać kasę na ulicę...

 

Owszem, czas jakiś temu broniłem 2 rdzeniowych Athlonów, że wydajność oferują wystarczającą- i mnie wystarczały- ale fakt faktem że stojąc przed wyborem nowego i wydajnego systemu, należało wybierać Core Duo/Quad. Teraz to się zmieniło.

Zatem, kolego, zrobisz co uznasz, ale czy rozsądnie, to inna sprawa...

Edytowane przez Tecumseh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Greenfoxy5

Mam wrażenie że kolega ulega "jakims nieczystym myślom", które jak mantra wracają do Intela. ALe od czasu wejścia Phenomów II AMDeki przedstawiają są po prostu bardziej opłacalnie. Za Core Duo/Quad musisz dac więcej kasy za tą samą wydajność. Wielu kolegów w tym temacie słusznie podpowiada trzyjajowego czy nawet czerojajowego Phenoma II nie ze złośliwości, tylko z dobrego rozeznania. No mnie ręce opadają, jak po tylu życzliwych i kompetentnych wypowiedziach ciągnie "do lasu". Rozumiałbym wilka, ale człowieka prowadzi to w leśne manowce. Czy aby kolegi jakiś kolega z nieświeżą wiedzą o obecnym rynku procesorów podpowiadał coś, co było słuszne jeszcze 2-3 miesiące temu???? No bo teraz brać Phenoma II trza, a nie wyrzucać kasę na ulicę...

 

Owszem, czas jakiś temu broniłem 2 rdzeniowych Athlonów, że wydajność oferują wystarczającą- i mnie wystarczały- ale fakt faktem że stojąc przed wyborem nowego i wydajnego systemu, należało wybierać Core Duo/Quad. Teraz to się zmieniło.

Zatem, kolego, zrobisz co uznasz, ale czy rozsądnie, to inna sprawa...

 

Umiesz czytac? Napisalem ze wybieram phenoma, zaufam amd skoro tak mowicie, ale wroc o pare postow, i powiedz ktora jest lepsza plyta glowna z wymienionych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha... tylko że płyta nie pozwoli na 3.6 a co dopiero na 6Ghz....

 

Która płyta jest lepsza? GIGABYTE GA-EP45-DS3L czy MSI NEO-F P43?

Stawiasz jak mówisz na AMD a pytasz o płytę pod intela? Czegoś nie łapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procki AMD nie wejdą w żadną mobo pod intela (chyba że masz młotek i za dużo kasy)... Weź wymienionego ASRocka, a jak Ci firma mimo wszystko nie pasuje to są też inne z podobnymi wynikami w OC i w podobnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Greenfoxy5

Komp to juz jest u mnie :) tylko na kase kolegi skladamy kompa do eksperymentow, wiec ktora plyta z powyzszych jest lepsza.

thx za rady komp fajnie spox chodzi :D Dobrze odtwarza grafike 3D i czasem jak w cos gram to tez spoko :) Ale to jest moj komp do ubezpieczenia :D wiec powiedzcie chlopaki, ktora jest lepsza? MSI czy Gigabyte? Jak ktos moze to niech tez wypisze spod jego wzgledu zalety plyt/y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...