Skocz do zawartości
poadi

[xp] Nie Wykrywa Sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powie zaraz ktoś że problem wałkowany sto pięćdziesiąt razy, ale mi i tak nie wykrywa sieci.

A chodzi o magiczne narzędzie dostarczane razem z systemem, które ma za zadanie wykryć sieci i pozwolić mi wybrać jakąś. Po prostu nie wykrywa. Niczego. Używam go jako autorytarnego scannera sieci, czyli żaden inny obok nie pracuje.

A o dziwo, taki wifi hopper bardzo świetnie sobie radzi, a ma w sobie mnóstwo świetnych opcji, znajduje kilkadziesiąt sieci a nawet pokazuje przeszłość :) Już nie wnikam dlaczego microsoft nie może czegoś podobnego zaoferować. Ale to ścierwo płatne jest i za 8 dni będę będę musiał szukać czegoś innego, chyba że ktoś pomoże mi rozwiązać ten jakże enigmatyczny szkopuł :]

 

Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użyj programiku co się zainstalował razem ze sterami do karty wi-fi

zainstalowałem same sterowniki, bez dodatkowych ficzerów

karta oparta na iwl-4965..

 

zaznacz w opcjach że chcesz używać tego windowsowego wykrywatora sieci.

tak, chcę używać tego windowsowego scannera, z tym że on nie działa więc używam innego a z tym problem właśnie się tu zwróciłem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...