Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

problem dotyczy dysku twardego. Miałem seagate 7200.10 500GB, ale popsuł się po 6mc, wymienił mi serwis na kolejny 7200.10 ale o większej pojemności bo 750GB. Z tym, że nie jest to dysk nowy ale ma naklejkę: Certyfikat naprawy Seagate.

Wczoraj kopiowałem na ten nowy dysk uprzednio sformatowany, ponad 60GB plików (głównie zdjęcia i filmy z aparatu cyfrowego).

Zauważyłem, że pewna część zdjęć jest źle skopiowana (są przesunięte fragmenty zdjęcia, utracone kolory np. zdjęcie do połowy jest czerwone itp.)

Czy wynika to z wady dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pkomp

w najlepszym wypadku to wina taśmy ale to juz pewnie sata nie ata...wiec dysk....widze ze sagate naprawia a nie wymienia na nowe...i jak widac slabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w najlepszym wypadku to wina taśmy ale to juz pewnie sata nie ata...wiec dysk....widze ze sagate naprawia a nie wymienia na nowe...i jak widac slabo

Też kiedyś kupiłem z nowym kompem dysk seagate, nie dam głowy czy to akurat seria 10, o pojemności 160gb. Popsuł się po tygodniu, wymienili mi też z naklejką informującą, że poprawnie naprawili :P i.. popsuł się chyba po miesiącu :/ Oddałem na gwarancje i dostałem nówkę sztuke, niestety też 160gb i na razie chodzi do dziś (9 miesięcy) :)

Jedno jest pewne - nigdy nie kupie dysków seagate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...