Skocz do zawartości
jasiczka

Programy Ktory Kazdy 'laptopowiec' Powinienen Miec :)

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest o programy czysto laptopowe, czy ogólnie o soft który warto na komputerze zainstalować? Jeśli o to drugie, to (zakładam, że OS = Windows) osobiście na dysku mam

-firewall Comodo

-antywir AVG (tak, znam i testowałem avasta, AVG po prostu jest dużo lżejszy)

-Spybot S&D

-CCleaner

-IBM Lotus Symphony jako edytor do plików biurowych

-Paint .NET

-Notepad++

-Picasa

-Firefox + Thunderbird

-pidigin

 

No i oprócz tego różne inne do używania kompa do pracy (kilka Visuali EE, Turbo Delphi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dodałbym jeszcze:

-> netstumbler,

-> XnView -> zdecydowanie lepiej sprawdza się od tego co w windozie

...a jeśli np mamy jakiś starszy sprzęt to firefoxa można zastąpić k-meleonem - sporo lżejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-antywir AVG (tak, znam i testowałem avasta, AVG po prostu jest dużo lżejszy)

A probowales Avira Personal Edition? Jak dla mnie AVG (przynajmniej 7.5) zamulal...natomias Avira ladnie smiga i w testach wypada lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ridczak : tak, znam. Przez jakiś czas nawet używałem, ale AVG 8 jednak wygrało. Nod32 z tego co się orientuję nie jest darmowy, chociaż wiele dobrego o nim słyszałem.

 

Process Explorer - nawet zapomniałem że go mam, a bez niego czasem jak bez ręki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest o programy czysto laptopowe, czy ogólnie o soft który warto na komputerze zainstalować? Jeśli o to drugie, to (zakładam, że OS = Windows)

Do programów typu przeglądarki obrazków czy antywiry jest dział http://forum.purepc.pl/Oprogramowanie-f45.html Tam do dyskusji na temat wyższości jednego programu nad drugim mogą się włączyć także inni użytkownicy forum. Radzę tu wrzucać oprogramowanie typowo laptopowe, jeśli ten temat ma się znajdować w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...