Skocz do zawartości
pablopawel

Dart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Są na forum jacyś pasjonaci tego sportu ? :wink:

Ja osobiście gram już od kilku lat, oczywiście steeldart.

Jeżeli ktoś jest z Białegostoku/okolic chętnie się spotkam rozegrać kilka legów :wink: W każdy poniedziałek w klubie Elida w Białymstoku jest rozgrywany turniej Dart. Wszystkich chętnych zapraszamy. Więcej informacji- http://www.elida.pl/

 

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu kupiłem tablice do rzutek i na samym początku bardzo mnie to wciągnęło, nawet się zakładałem z moimi przeciwnikami. Kiedyś nawet oglądałem transmisje zawodów na eurosporcie. Nie jest to jakaś porywająca konkurencja do oglądania ale jak się gra samemu to wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja wiele lat temu kupiłem sobie tarczę, ale plastikową. Dużo w to grałem i z czasem 20-tki i 60-tki szły mi rewelacyjnie, z innymi polami już gorzej.

 

Ostatnio zacząłem znowu grać, ale z tamtych umiejętności nie wiele zostało. Trzeba będzie trochę czasu poświęcić, ale spodobało mi się ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tu na dobrą sprawę celowanie nie jest najważniejsze, zdecydowanie najważniejsza jest technika rzutu. Trzeba wiedzieć kiedy wypuścić rzutkę, i trzeba to zrobić lekko i płynnie. Ciut za późno lub ciut za wsześnie i leci tam gdzie nie trzeba. Jest to niezwykle trudne, ale wykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu na dobrą sprawę celowanie nie jest najważniejsze, zdecydowanie najważniejsza jest technika rzutu. Trzeba wiedzieć kiedy wypuścić rzutkę, i trzeba to zrobić lekko i płynnie. Ciut za późno lub ciut za wsześnie i leci tam gdzie nie trzeba. Jest to niezwykle trudne, ale wykonalne.

Ale to jak w kazdym sprocie....skok o tyczce...., rzut mlotem......ciut za pozno ciut za wczesnie i buba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Chętnie zagrałbym w darta.Najlepiej steel'a.Może ktoś wie gdzie w Białym.Z chęcią umówię się na kilka legów.

 

Witam!

Są na forum jacyś pasjonaci tego sportu ? :wink:

Ja osobiście gram już od kilku lat, oczywiście steeldart.

Jeżeli ktoś jest z Białegostoku/okolic chętnie się spotkam rozegrać kilka legów :wink: W każdy poniedziałek w klubie Elida w Białymstoku jest rozgrywany turniej Dart. Wszystkich chętnych zapraszamy. Więcej informacji- KLUB - Klub Bilardowy Elida

 

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Cześć Paweł!Jesli jeszcze grasz to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...