Skocz do zawartości
Michał1

Płatne gry-online.pl !!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

AAAA...qrcze no, chce sobie oprzeczytać recenzję Splinter cell na mojej ulubionej (do czasu) stronce o grach ( www.gry-online.pl )a tu lipa, recenzje starsze niz 14dni sa w archiwum, a nietrudno sie domyśleć że archiwum jest płatne !!!

Powoli naprawde kończy sie era darmowego internetu, ciekawe co bedzie za rok, założenie netu za friko, ale zeby sobie newsy przeczytać to smsik na 79** !!

 

BTW, jakie znacie inne dobre strony (na miare gry-online.pl) o grach komputerowych??

 

www.gry.wp.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font>ło ich, jestem ciekaw kto im płaci jeśli są w necie darmowe konkurencyjne serwisy :?

ale nie tak dobre.

 

trzeba przyznac ze gry-online wyprzedzalo konkurencje o dwie dlugosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font>ło ich, jestem ciekaw kto im płaci jeśli są w necie darmowe konkurencyjne serwisy :?

ale nie tak dobre.

 

trzeba przyznac ze gry-online wyprzedzalo konkurencje o dwie dlugosci :)

moze i nie tak dobre, ale da się i bez tego obejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:x

 

starszych solucji tez nie mozna poczytac :x

 

a IMO najwieksze dranstwo :evil: ze nie mozna poogladac zdjec w galeriach - miniaturki widac ale powiekszonych ni ...ja :evil:

 

ale wiadomo chodzi o kase - nawet jak straca na popularnsci - to dla nich lepiej jak odwiedzi ich strone 100 ludkow i zaplaca niz jak odwiedza 10000 za free :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami sobie petelke na szyi zaciskaja ..

ciekaw jestem ktory frajer zaplaci za ogladanie obrazkow :lol:

wszystko co maja do zaoferowania (solucje ,recenzje) mozna znalezc na zagranicznych serwisach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sami sobie petelke na szyi zaciskaja ..

ciekaw jestem ktory frajer zaplaci za ogladanie obrazkow  :lol:  

wszystko co maja do zaoferowania (solucje ,recenzje) mozna znalezc na zagranicznych  serwisach

Myslisz ze wszyscy znaja zagraniczne jezyki ? Oni dokladnie wiedza co robia i pewnie im sie to niezle oplaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Jest pełno frajerów, którzy uważają "płatne - lepsze od darmowego" a jak jest po polsku itd... Sukces murowany, tylko na jak długo? W końcu powstanie podobny albo i lepszy serwis, będzie tańszy lub darmowy, i wtedy ten padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:!:

 

pasc nie padnie - predzej by padl jakby nadal byl darmowy - bo co z tego ze duzo osob ich czytalo jak oni nie mieli z tego nic (na takie lacze jakie oni musza miec to te reklamy ktore mieli pownie starczaly na oplacenie tylko czesci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo ze byl za free to napewno wlasciciele serwisu do niego nie dokladali - bo wtedy to by bylo bez sensu, napewno byla jakas kasa z reklam, z reklam gier, jezeli gry-oline byl takim dobrym serwisem to przypuszczam ze sami dystrybutorzy przychodzili by ich gre tam umiescic... a skoro tyle osob przychodzi to czemu nie maja za to placic :?: ((zreszta ja sie na tym nie znam)

w jakims serwisie zeby sobie sciaganc cos z dzialu download "szybszym" laczem tez trzeba placic, jezeli nie placisz to stoisz z godzinke w kolejce do wolniejszego lacza (i nie skorzystasz z zadnego dap'a, getrighta etc) i jestes np 130-ty.. tez fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nawet polskie serwisy idą w ślady swoich zagranicznych konkurentów.

 

Ja pamiętam czasy, kiedy na Fileplanet nie było kolejki dłuższej niż 2 minuty, darmowych serwerów było więcej niż płatnych, a pliki ściągały mi sie z prędkością 200 kbps...

 

Pamiętam czasy, kiedy gamespot było całkowicie darmowe i było według mnie najepszym serwisem o grach...

 

Dzis, za wszystko trzeba płacić, a za darmo nie masz nawet ułamka tego co kiedyś...

 

Jednakże w Polsce ma sie sprawa inaczej. Po pierwsze mało kto ma kase na płacenie za dostęp do czegokolwiek, a już w szczególności nie są to gracze... no bo masz dwa wyjścia: idziesz na giełde kupić sobie splinter cell, albo płacisz za dostęp do solucji i grasz w demo, bo na gre już Cie nie stać!!!!

 

Po pierwsze są dziesiątki darmowych stronek, chociażby robionych przez fanów i spokojnie można w sieci znaleźć to co trzeba...

Po drugie, jeśli ktoś nie zna angielskiego, to jego strata... języków trzeba sie uczyć, a kto ich nie umie to lepiej niech sie nie odzywa, bo to po prostu wstyd nie znać angielskiego, zwłaszcza będąc graczem...

Po trzecie, ja już wole sobie kupić jakieś pisemko i przeczytać kilkustronicową solucję, zamiast płacić za dostęp do internetowego serwisu, bonusy są takie, że pisemko moge czytać wszędzie, choćby w szkole, albo na kolanach mieć je w trakcie gry, a jak mi sie internet zjebie i nie będę sie mógł połączyć, to pieniądze sie nie zmarnują, po drugie, do pisemka bede mógł wrócić za tydzień, za miesiąc lub za rok, a w sieci wciąż trzeba będzie płacić i płacić...

 

Normalnie nie wróżę polskiemu serwisowi świetlanej przyszłości...

 

zresztą, nawet nie znałem tego serwisu, gdyby był taki dobry, to z pewnością bym o nim słyszał, lub chociaż raz go odwiedził, pewnie nie różnił sie wiele od np: www.gry.wp.pl , które wciąż pozostają darmowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie, ja już wole sobie kupić jakieś pisemko i przeczytać kilkustronicową solucję, zamiast płacić za dostęp do internetowego serwisu, bonusy są takie, że pisemko moge czytać wszędzie, choćby w szkole, albo na kolanach mieć je w trakcie gry, a jak mi sie internet zjebie i nie będę sie mógł połączyć, to pieniądze sie nie zmarnują, po drugie, do pisemka bede mógł wrócić za tydzień, za miesiąc lub za rok, a w sieci wciąż trzeba będzie płacić i płacić... 

to istotny fakt, powoli możemy sie "cofać", kiedy to na rynku recenzji i solucji do gier dominowały gazety papierowe, a niektóre oferują wysoki poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwazam tego w zadnym razie za strate. Na gry-online nie zagladalem od .....hoho albo jeszcze dluzej. Czemu?

 

- Niusy - tragedia, stare i czesto bledne

- Recenzje - oooogromnie opoznione

- Download - zazwyczaj niemozliwy z powodu duzego ruchu

 

Nie ma co plakac tylko uzywac zagranicznych, darmowych

http://www.gamershell.com

http://www.tothegame.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą, nawet nie znałem tego serwisu, gdyby był taki dobry, to z pewnością bym o nim słyszał, lub chociaż raz go odwiedził, pewnie nie różnił sie wiele od np: www.gry.wp.pl , które wciąż pozostają darmowe

Do czasu !! bodajze gierki.wp.pl sa juz platne.. wszystko bedzie platne za niedlugo - era darmowego netu sie konczy. Gryonline.pl musialy zbijac sporo kasy za reklamy bo bardzo duzo osob ich odwiedza - sporo na pewo wydawali na serwer... teraz zarobia jeszcze wiecej.

 

Mysle ze kazdy kto posiadalby taki serwis jak gryonline wprowadzilby cos takiego - bo dlaczego nie zarabiac skoro mozna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabiać można zawsze, ale nie zawsze sie da. Polska to nie stany, gdzie ludzi stać na płacenie za dostep do czegokolwiek innego niż strony z erotyką :)

 

Popatrz jaki jest u nas odsetek płatnych serwisów, ile ludzi płaci za np: gry po sieci... jest ich garstka... pieniędzy z tego nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Tu mowi frajer ktory im zaplacil...

Zalezalo mi na zassaniu kilku patch'y na szybciora , wiec sobie pomyslalem "kupie te ich encyklopedie tam jest jakis abonament na razie to mi wystarczy , gdyby to faktycznie bylo cos fajnego to sobie wykupie jakis lepszy abonament."

A tu DAP wyrzuca mi komunikat: File download [nazwa pliku] was not completed sucessfully due to unexpected server reponse 425 Can't build data connection: No route to host.

Troszke sie wqrwilem , dzis poslalem do nich maila z zapytaniem, jak mnie oleja albo beda probowac mi wmowic ze to moja wina to pogadam z prawnikem ktoremu opiekuje sie siecia w kancelarii... a ma on opinie "sku...syn , ale skuteczny"

Poinformuje was jak sie sytuacja rozwinie , ze sirius.pl doszedlem do ladu to moze i z nimi dojde, a jak nie to ich bede obsmarowywal WSZEDZIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Mysle ze kazdy kto posiadalby taki serwis jak gryonline wprowadzilby cos takiego - bo dlaczego nie zarabiac skoro mozna ?

 

tak, ale czy w taki sposób (sms) ? jest na pewno wiele innych sposobów, np. możliwość przeglądania zawartości stron po zalogowaniu sie (a przy rejestracji można by podać mail gdzie dobrowolnie zgodzimy sie na wysyłanie nam reklam) :D . Oczywiście tu pozostaje fakt zdobycia reklamodawcow.

Na pewno jest wiele wiecej sposobow, takich żeby nie obciążać portfela użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Tu mowi frajer ktory im zaplacil...

Zalezalo mi na zassaniu kilku patch'y na szybciora , wiec sobie pomyslalem "kupie te ich encyklopedie tam jest jakis abonament na razie to mi wystarczy , gdyby to faktycznie bylo cos fajnego to sobie wykupie jakis lepszy abonament."

A tu DAP wyrzuca mi komunikat: File download [nazwa pliku] was not completed sucessfully due to unexpected server reponse 425 Can't build data connection: No route to host.

Troszke sie wqrwilem , dzis poslalem do nich maila z zapytaniem, jak mnie oleja albo beda probowac mi wmowic ze to moja wina to pogadam z prawnikem ktoremu opiekuje sie siecia w kancelarii... a ma on opinie "sku...syn , ale skuteczny"

Poinformuje was jak sie sytuacja rozwinie , ze sirius.pl doszedlem do ladu to moze i z nimi dojde, a jak nie to ich bede obsmarowywal WSZEDZIE!

 

a co sirius wykombinowal ? moj koles kupil mobo 8rda+ przyslali mu 8rda

ale zaplacl jak za 8rda+ i nie wiem czy zrobili mu przelew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja frajera cd...

Po korespondencji z ich dzialem obslugi klienta (czy jak sie to tam nazywa) doszlismy do tego ze bez DAP-a daje sie to sciagac, podobno z DAP 5.3.9.6 chodzi z moim 5.3.9.5 nie chce :o

Ten ich serwer to wcale nie taki demon predkosci jak go reklamuja, widywalem sporo szybsze ze stabilniejszymi transferami i w dodatku DARMOWE!

Jedyny plus: ich dzial obslugi reaguje naprawde szybko i calkiem przyjemnie sie z nimi rozmawia

 

FlashGET nie uzywam bo:

Jestem juz stary chlop i niechetnie zmieniam przyzwyczajenia.

FlashGET to spyware o ile mi wiadomo.

 

Czym narazil mi sie Sirius:

Onegdaj kupilem mobo Asus , a poniewaz lubie bajery wymyslilem sobie ze kupie tez iPanel Basic.

Najtaniej byl w Siriusie, poniewaz wowczas ten ich sklepik za cholere nie mogl zrealizowac zamowienia zza firewalla (inne tego problemu nie mialy)

Zadzwonilem do siedziby i zamowilem telefonicznie.

Handlowiec potwierdzil cene (bylo to wowczas okolo 67zl jesli dobrze pamietam)

Jakiez bylo moje zdziwienie gdy odebralem na poczcie gustowna paczuszke za 99zl!

Pomyslalem ale sobie licza za ta wysylke :evil: , ale nie , w srodku byl rownie gustowny paragonik stwierdzajacy ze ten iPanel kosztuje 99zl a wysylka gratis!

No to juz mnie troche podkrecilo, zwlaszcza ze firma mial czelnosc sie ze mna skontaktowac i spytac czy jestem zadowolony!

Odpisalem ze owszem , bylbym gdyby mnie nie orzneli na kasie.

Tu nastapila wymian maili z roznymi glupimi pomyslami z ich strony (rabaty 3% na wszystko i czy cos w ten desen)

Ja odpisalem ze ten nieszczesny iPanel to zakonczenie modyfikacji mojego kompa i oczekuje jakiegos drobnego upominku w ramach zadoscuczynienia.

Potem firma Sirius zamilkla na dlugie miesiace , pomyslalem h.u.j. wam w kly i opisalem ta chcece wszedzie gdzie popadlo , Usenet , serwisy typu benchmark.pl itp.

pewnego pieknego kwietniowego poranka odpalam strone www.frazir.wroc.pl ostatnio www.frazpc.pl a tam dowcip ze przejal ich Sirius i prosza o komentarze...

Mozecie sobie wyobrazic co im napisalem...

Zaraz dostalem maila od Siriusa z zapytaniem o co chodzi., odpisalem ze nie chce mi sie z nimi gadac i wyslalem cala korespondencje ktora przezornie zachowalem , ci na to ze oczywiscie przeciez przyznali sie do bledu i tylko czekaja na okazje zeby mi sie zrewanzowac , i czy jest w ich ofercie cos co bym chcial.

I w ten sposob mam kieszen na HDD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font>ło ich, jestem ciekaw kto im płaci jeśli są w necie darmowe konkurencyjne serwisy :?

ale nie tak dobre.

 

trzeba przyznac ze gry-online wyprzedzalo konkurencje o dwie dlugosci :)

Hehe. Dobrzy żart. Muszę przyznać, że dawno się tak nie uśmiałem. Wyprzedza o dwie długości. Chyba tych na szarym końcu. Nowinek mniej niż u konkurencji, tekstów (a ich jakość - uu dzieciak z gimnazjum napisałby je lepiej ;) też, ftp u nich leżał od początku. Jedynie forum mieli dobre, ale to nie powód, żeby twierdzić, że wyprzedzali konkurencję o dwie długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:!:

 

pasc nie padnie - predzej by padl jakby nadal byl darmowy - bo co z tego ze duzo osob ich czytalo jak oni nie mieli z tego nic (na takie lacze jakie oni musza miec to te reklamy ktore mieli pownie starczaly na oplacenie tylko czesci)

I tu się mylisz, bo padnie szybciej niżby ciągnął dalej za darmo. A dlaczego? Dlatego, że spadnie liczba czytelników (i tak mają ich ledwie 100tys dziennie - przy odwiedzinach IG to tyle co nic), dzięki czemu odejdą reklamodawcy, co przełoży się na spadek zysków. A te opłaty zostały wprowadzone po to by ratować serwis. Gol od dłuższego czasu miał kłopoty finansowe. Po prostu sponsorzy władowali w serwis parę dobrych mln i teraz chcą zobaczyć profity (pamiętam jakie były stawki na początku - grubo ponad 100zł za tekst, prawie 200zł za solucję, teraz płacą spoooro mniej). Dlatego zdecydowali się na tak drastyczne posunięcie, bo już ledwie zipali. Ich Encyklopedia sprzedawała się kiepsko. Abonamenty też nie były wykupywane tak jak oczekiwano (co za idiota będzie płacił ze 200-300zł rocznie, gdy ma za 80zł rocznie IGN'a). Dlatego właśnie wprowadzono Gol Max, bo wiedziano, że G@y Club właścwie leży, a chciano wyjść z tego z twarzą (przecież nie powiedzą, że abonamenty się nie sprzedawały, więc teraz obniżamy ich cenę).

GOL musi się ratować za wszelką cenę i stąd te opłaty (już i tak ograniczono przepustowość łącza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...